Telefon komórkowy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy komunikacji. Zobacz też komórka – podstawowa część istoty żywej, komórka – schowek.
Użytkownik ze zintegrowaną komórką
Obejrzyj ten film na YouTubie
Najnowszy model

Telefon komórkowy (także: komórka, komórofon) – oficjalnie: przenośny aparat fotograficzny, wyposażony także w aparat telefoniczny, GPS, MP3 i telewizję satelitarną. W rzeczywistości jest to jeden ze zrealizowanych projektów Imperialistów, dążących do przejęcia kontroli nad ludźmi, a w efekcie kontroli nad światem.

Początki

Idea urządzenia umożliwiającego kontrolę nad ludźmi narodziła się w latach 40. XX w. Wtedy to na ziemię w niewyjaśnionych do dzisiaj okolicznościach spadł latający talerz z nieznanymi wcześniej ludziom ani nauce istotami w środku. Nie byłoby może w tym nic dziwnego (nie takie rzeczy spadały z kosmosu na ziemię), gdyby nie fakt, że z głów owych istot wystawały dwie antenki promieniujące w zakresie fal GSM 900, GSM 1800 i GSM 1900 (zjawisko to nazwane zostało później „tribandem”). Kiedy po kilku latach badań ktoś wpadł na pomysł, że te antenki mogły służyć do sterowania tymi tajemniczymi istotami, w głowach Imperialistów narodził się pomysł zastosowania tego rozwiązania również u ludzi.

Sposób działania

Najnowszy dostępny model telefonu komórkowego CRT

Z przyczyn społecznych i estetycznych zrezygnowano z montowania antenek z odbiornikami na głowach ludzi. Robiono eksperymenty z wszczepianiem implantów noworodkom, jednak okazało się, że zasięg wewnętrznych anten jest niewystarczający do sprawowania całkowitej kontroli nad ludźmi.
W latach 80. XX w. na rynek wszedł pierwszy telefon komórkowy, który od tej pory jest jednym z nieodłącznych towarzyszy tych nieszczęśników, którzy go posiadają. Telefon komórkowy zawiera w sobie odbiornik i nadajnik fal GSM, oraz nadajnik fal mózgowych. Kiedy ktoś dzwoni do ciebie, centrala znajdująca się w jednym z krajów imperialistycznych otrzymuje informację o zalogowaniu się Twego telefonu do sieci, i natychmiast analizowana jest możliwość ingerencji w Twoje własne fale mózgowe. Jeśli okaże się, że celowe jest użycie ciebie jako zdalnie sterowanego robota, z Twojego telefonu nadawane są fale mózgowe, częściowo dezaktywujące płaty mózgu odpowiadające za wolną wolę. W ten sposób możliwe jest wpływanie na zachowanie człowieka. Najczęściej jednak jest stosowana zbiorowa stymulacja, mająca na celu częściowe sparaliżowanie gospodarki całego kraju, zdestabilizowania życia rodzinnego i zmniejszenie koncentracji obywateli. Objawia się to ciągłymi rozmowami przez komórki w godzinach pracy, rozmowach z telefonów podczas spotkań z rodziną, czy rozmowach podczas prowadzenia auta.
Istnieją uzasadnione podejrzenia, że prezydenci niektórych państw, np. Polski, są stale kontrolowani przez imperialistów.

Nonsens

Zestaw Orange

Jeżeli nie posiadasz komórki, cieszysz się z każdego telefonu do ciebie. Jeżeli posiadasz telefon, to zawsze dzwonią akurat wtedy, kiedy masz coś ciekawszego do roboty i myślisz sobie: „Rany boskie… czego ci ludzie znowu ode mnie chcą?”.

Sposób obrony

Jedynym całkowicie skutecznym sposobem obrony jest natychmiastowe zniszczenie aparatu telefonicznego. Nie jest to jednak tak łatwe jak się wydaje. Nowoczesne komórki powodują silne uzależnienie psychiczne, i jedynym sposobem na pozbycie się problemu, jest odnalezienie w swoim telefonie wewnętrznego „fuj”[1]. Po odnalezieniu tej funkcji można bez obaw pozbyć się telefonu, bez efektu głodu komórkowego.

Wpływ telefonu komórkowego na zdrowie

Udowodniono, że telefon komórkowy może wywołać raka. Jeśli więc chcesz uniknąć raka, to: wyrzuć telefon komórkowy, zacznij palić papierosy, bo szkodzą one mniej niż telefon komórkowy, a wypełnisz sobie czas czymś mniej nerwowym. Zarobi też na tobie Skarb Państwa, a nie jakiś tam prywatny, paskudny operator. Działaj więc na rzecz Państwa Polskiego, a na nowotwór zachorowania prawdopodobieństwo zmniejszy się.

Zobacz też

NonNews

Przypisy

  1. idąc dalej, w reklamie Plusa GSM pt. Deprecjacja podana jest dodatkowo informacja o ukrytym: psiue!