Użytkownik:Nnvist/Tankowiec Lotus: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(nowa strona)
 
Linia 1: Linia 1:
 
''Tu jeszcze coś powstanie, spokojna głowa'' {{Nnvist}} 20:51, 13 lip 2018 (UTC)
 
''Tu jeszcze coś powstanie, spokojna głowa'' {{Nnvist}} 20:51, 13 lip 2018 (UTC)
 +
 +
{{cytat2|Ru{{cenzura3}} psa jak {{cenzura3}}.|Hasło używane przez nieliczne osoby mające związek z '''Tankowcem Lotus'''}}
 +
 +
'''Tarnowiec Lotus'''– <del>okręt</del><ref>Okręt to ty możesz mieć wojskowy, statek natomiast cywilny czy jaki tam chcecz</ref> statek transportowy, który najprawdobodobniej zatonął przed laty. Okryty legendą. Historia jego załogi została spisana w internetowych pastach, dzięki którym jesteśmy w stanie się dowiedzieć więcej (albo i mniej) o tym, co zaszło i co było przyczyną zatonięcia.
 +
 +
== Historia ==
 +
Dokładnie nie wiadomo, kiedy powstał tankowiec. Nieznane jest również, czemu nadano mu akurat nazwę ''Lotus'', nie istnieją żadne zapiski dotyczące kursów i rejsów owego statku.
 +
Istnieje kilka teorii mówiących o tym, jak skończył tankowiec.
 +
 +
{{Przypisy}}

Wersja z 10:08, 14 lip 2018

Tu jeszcze coś powstanie, spokojna głowa Nnvist Miejsce pogawędek 20:51, 13 lip 2018 (UTC)Cquote2.svg

RuCenzura2.svg psa jak Cenzura2.svg.
Cquote2.svg

Tarnowiec Lotusokręt[1] statek transportowy, który najprawdobodobniej zatonął przed laty. Okryty legendą. Historia jego załogi została spisana w internetowych pastach, dzięki którym jesteśmy w stanie się dowiedzieć więcej (albo i mniej) o tym, co zaszło i co było przyczyną zatonięcia.

Historia

Dokładnie nie wiadomo, kiedy powstał tankowiec. Nieznane jest również, czemu nadano mu akurat nazwę Lotus, nie istnieją żadne zapiski dotyczące kursów i rejsów owego statku. Istnieje kilka teorii mówiących o tym, jak skończył tankowiec.

Przypisy

  1. Okręt to ty możesz mieć wojskowy, statek natomiast cywilny czy jaki tam chcecz