Użytkownik:Nonsensopediax3/brudnopis

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

ourWorld - obraz uroczych wirtualnych lalek DolLs (powstał w ok. 2008r przez FlowPlay · Play in ourWorld™)

Cel gry

1.Szpanowanie ciuchami, bo jak w każdej grze szpan ciuchami jest bardzo ważny. Na ourWorld wyróżniamy aż trzy rodzaje ubioru!

Rarowcy - ciuchy oznaczane od ok. 2011 roku "Super Rares" żółtą gwiazdką oraz "Rares" niebieską, nazywających przez mniej znaną elitę Polaków rarami. Noszą ich jak najwięcej i są szanowani przez innych kolekcjonerów. Zazwyczaj klasyczny ubiór to buty podobne do emu (w białą sierść kota), wielkie, czarne skrzydła które możnabyło nabyć w 2009 roku. Nie rozmawiają nigdy z innymi, kolekcjonują poprostu rary i są niemili. W polskiej części graczy na oW nie ma żadnych kolekcjonerów oprócz jednej osoby, która jest bardzo miła i normalna ale nie lubi jednak rarowców nazywana Popo. Ma ona dużo osiągnięć i jest szanowanym graczem 2009.

Ludzie z boskich czasów 2010 roku zarejestrowani gdzieś w 2008 roku lub 2009 - część grupy która wyginęła niestety przed wiosną 2011 lub została zbanowana bez powodu. Klasyczny typ ubioru to tzw. czarne clawsy [ang. claws], przez Polaków głównie fu lionki [nazwa pochodzi od Jan 2009. Fu Lion Claws] lub jeżeli ktoś woli można nosić wersję białą, bardziej lubianą przez nooby też można nosić. Głównie noszą "fuzzy kapcie" które można nabyć u dilera w jednym z miejsc znanego jako Mr. Mole Mystery Mart. Lubią także nosić skrzydła przypominające płatki śniegu. Nigdy nie nudzą się na oW.

Nooby i inni - noszą bylejakie ciuchy, najważniejsze jest to żeby mieli ich najwięcej w szafie. Nie zwracają uwagi na swój wygląd. Zakładają na siebie poszczególne ciuchy podobające się im.

2.Zdobywanie lvl'i - Na ourWorld zdobywanie lvli jest bardzo trudne. Trzeba się trochę nagrać w gry, zanim zdobędzie się np. level 2. Ilość lvli jest nieskończona. Jednak najwyższy narazie to 251 osiągnięty przez dziewczynę z Australii. Lvl'e zdobywa się przez Flowy. 1 flow robi się ok. 2 min co daje 34958399694043 goddzin do osiągnięcia levelu 100 - np. do levelu 127 potrzebne jest ok. 2500 flowów, ale nie zrażajcie się.

3.Rozmawianie o ważnych rzeczach, itemach, plotkowanie, śpiewanie i wiele więcej.

Przeciętny polski snob (jak ich mało!) na ourWorld

Zawsze ubiera się świetnie i nie jest noobem oraz utrzymuje dobre kontakty z obcokrajowcami. Często jest znudzony i nie lubi towarzystwa nowych Polaków - zazwyczaj ucieka i udaje że jest z innego kraju, jeżeli go już zaatakuje a potem robi eScApE. Wie wszystko o grze i powtarza w kółko, że odchodzi żeby przyciągnąć uwagę innych. Jest bardzo popularny i każdy pyta go o samopoczucie oraz się podlizuje i mówi dużo komplementów. Cyka $\/\/33TtT F0oOo0(13 ze swoją elitą - często też do konkursów. Ma wszystkie ciuchy jakie chce, zna bardzo dobrze angielski.

Co robią Polki jak się nudzą

500

C.D.N