Waszka G: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
M (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to 93.105.250.204. Autor wycofanej wersji to 217.76.116.140.)
Linia 4: Linia 4:
  
 
== Biografia ==
 
== Biografia ==
Kiedy Waszce G znudziła się nauka w szkółce prywatnej, postanowił wraz z kolegami zostać raperem. Wypożyczył w tym celu od nadzianych rodziców samochód, a [[babcia|babci]] ukradł wielki nóż kuchenny oraz [[moherowy beret|beret]], który posłużył jako materiał na kominiarkę. Był ofiarą przemocy domowej i szkolnej; babcia straszyła go swoim nożem, a koledzy regularnie bili na przerwach. Wspomnienia z dzieciństwa zainspirowały Waszkę G do nagrania ''Życia ostrego jak maczeta''.Po Tym debiutanckim singlu został on także okrzyknięty nadzieją polskiego rapu oraz Czarnego rapu po tygodniu od ukazania się tego przeboju (niedostępnego w sprzedaży,gdyż nie ma na świecie tylu płyt dc vdv ilu by było chętnych do jej nabycia)Po tym właśnie tygodniu jakiś nygga 50 groszy zaprosił go do siebie do Ju Es Ej aby nagrali wspólny singiel,ten o to czarny obywatel poprosił znanego uwielbianego Waszkę o przywiezienie unikalnego beretu (kominiary) Raper wybrał się do INowrocławia bez ino (w swym czerwonym maluchu(tak nazywa się ta jego niebieska fura z teledysku z charakterystycznym napisem policja))Gdy zajechał udał się na bazar do Mariana Paździocha i słuch o nim zaginął ponoć chinczycy zaoferowali mu wyprodukowanie ilości płyt aby ukazał się jego singiel.
+
Kiedy Waszce G znudziła się nauka w szkółce prywatnej, postanowił wraz z kolegami zostać raperem. Wypożyczył w tym celu od nadzianych rodziców samochód, a [[babcia|babci]] ukradł wielki nóż kuchenny oraz [[moherowy beret|beret]], który posłużył jako materiał na kominiarkę. Był ofiarą przemocy domowej i szkolnej; babcia straszyła go swoim nożem, a koledzy regularnie bili na przerwach. Wspomnienia z dzieciństwa zainspirowały Waszkę G do nagrania ''Życia ostrego jak maczeta''.
  
 
== Życie ostre jak maczeta ==
 
== Życie ostre jak maczeta ==
Linia 11: Linia 11:
 
=== Ziom z teledysku ===
 
=== Ziom z teledysku ===
 
{{cytat|Jakoś kurwa nie wiem co się dzieje lecz pamiętam o kolegach.|'''Waszka G''' nawet pod wpływem pamięta o swych ziomach}}
 
{{cytat|Jakoś kurwa nie wiem co się dzieje lecz pamiętam o kolegach.|'''Waszka G''' nawet pod wpływem pamięta o swych ziomach}}
Kultowy ziomal z teledysku robiący w teledysku show w stylu ''[[Dudek Dance]]'' (niektórzy twierdzą, że tłumaczy on tekst na [[język migowy]]), to Mauryc, kumpel Waszki, mający swoją kwestię na końcu utworu. Ponoć za występ w teledysku zgarnął od Waszki furę i tradycyjną [[Maczeta|maczetę]], a niestety nie dostał beretu bo wiadomo gwiazdor wyruszył po 2 pary dla Mauro i 50 groszy.
+
Kultowy ziomal z teledysku robiący w teledysku show w stylu ''[[Dudek Dance]]'' (niektórzy twierdzą, że tłumaczy on tekst na [[język migowy]]), to Mauryc, kumpel Waszki, mający swoją kwestię na końcu utworu. Ponoć za występ w teledysku zgarnął od Waszki furę i tradycyjną [[Maczeta|maczetę]].
  
 
[[Kategoria:Raperzy]]
 
[[Kategoria:Raperzy]]

Wersja z 23:12, 2 sty 2010

thumb|250px|right|Teledysk mistrza

Ja to pierdolę, zdejmuję kominiarę, zakładam ją wtedy, gdy idę na robotę.
Tajne zwierzenia Waszki G

Waszka G – raper i gangsta z Inowrocławia, posiadacz maczety i kominiary, którą zakłada wtedy, kiedy idzie na robotę. Znany głównie ze słynnego na Youtube kawałka Życie ostre jak maczeta, który wzbudził powszechną aprobatę użytkowników.

Biografia

Kiedy Waszce G znudziła się nauka w szkółce prywatnej, postanowił wraz z kolegami zostać raperem. Wypożyczył w tym celu od nadzianych rodziców samochód, a babci ukradł wielki nóż kuchenny oraz beret, który posłużył jako materiał na kominiarkę. Był ofiarą przemocy domowej i szkolnej; babcia straszyła go swoim nożem, a koledzy regularnie bili na przerwach. Wspomnienia z dzieciństwa zainspirowały Waszkę G do nagrania Życia ostrego jak maczeta.

Życie ostre jak maczeta

Waszka nie reprezentuje biedy. Przyjeżdża zajebistymi furami wraz z koleżkami na parking gdzieś koło gimnazjum, gdzie zaczyna nawijać do maczety, którą posługuje się jak mikrofonem. Cała treść zadedykowana jest ziomalowi Waszki Marcychowi, który rzekomo ma wyjść z pudła. Nawija o swoich wspomnieniach, lecz tak naprawdę nikt nie wie o co mu chodzi.

Ziom z teledysku

Jakoś kurwa nie wiem co się dzieje lecz pamiętam o kolegach.
Waszka G nawet pod wpływem pamięta o swych ziomach

Kultowy ziomal z teledysku robiący w teledysku show w stylu Dudek Dance (niektórzy twierdzą, że tłumaczy on tekst na język migowy), to Mauryc, kumpel Waszki, mający swoją kwestię na końcu utworu. Ponoć za występ w teledysku zgarnął od Waszki furę i tradycyjną maczetę.