Waszka G

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 23:12, 2 sty 2010 autorstwa ArturVonFornal (dyskusja | edycje) (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to 93.105.250.204. Autor wycofanej wersji to 217.76.116.140.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

thumb|250px|right|Teledysk mistrza

Ja to pierdolę, zdejmuję kominiarę, zakładam ją wtedy, gdy idę na robotę.
Tajne zwierzenia Waszki G

Waszka G – raper i gangsta z Inowrocławia, posiadacz maczety i kominiary, którą zakłada wtedy, kiedy idzie na robotę. Znany głównie ze słynnego na Youtube kawałka Życie ostre jak maczeta, który wzbudził powszechną aprobatę użytkowników.

Biografia

Kiedy Waszce G znudziła się nauka w szkółce prywatnej, postanowił wraz z kolegami zostać raperem. Wypożyczył w tym celu od nadzianych rodziców samochód, a babci ukradł wielki nóż kuchenny oraz beret, który posłużył jako materiał na kominiarkę. Był ofiarą przemocy domowej i szkolnej; babcia straszyła go swoim nożem, a koledzy regularnie bili na przerwach. Wspomnienia z dzieciństwa zainspirowały Waszkę G do nagrania Życia ostrego jak maczeta.

Życie ostre jak maczeta

Waszka nie reprezentuje biedy. Przyjeżdża zajebistymi furami wraz z koleżkami na parking gdzieś koło gimnazjum, gdzie zaczyna nawijać do maczety, którą posługuje się jak mikrofonem. Cała treść zadedykowana jest ziomalowi Waszki Marcychowi, który rzekomo ma wyjść z pudła. Nawija o swoich wspomnieniach, lecz tak naprawdę nikt nie wie o co mu chodzi.

Ziom z teledysku

Jakoś kurwa nie wiem co się dzieje lecz pamiętam o kolegach.
Waszka G nawet pod wpływem pamięta o swych ziomach

Kultowy ziomal z teledysku robiący w teledysku show w stylu Dudek Dance (niektórzy twierdzą, że tłumaczy on tekst na język migowy), to Mauryc, kumpel Waszki, mający swoją kwestię na końcu utworu. Ponoć za występ w teledysku zgarnął od Waszki furę i tradycyjną maczetę.