Zło: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
M (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to 62.69.197.165. Autor wycofanej wersji to 193.151.54.135.)
Linia 1: Linia 1:
'''Zło''' (znane również jako [[ZUO|ZUO]]) – według niektórych przeciwieństwo [[dobro|dobra]], ale tak naprawdę to dobro jest przeciwieństwem zła. Zło jest praktycznie jedynym sensem istnienia Szatana, masonerii, komunistów, żydokomunistów, żydomasonerii, Gazety Wyborczej i reszty medialnej szopki.
+
'''Zło''' – według niektórych przeciwieństwo [[dobro|dobra]], ale tak naprawdę to dobro jest przeciwieństwem zła. Zło jest praktycznie jedynym sensem istnienia Szatana, masonerii, komunistów, żydokomunistów, żydomasonerii, Gazety Wyborczej i reszty medialnej szopki.
  
 
==Powstanie==
 
==Powstanie==

Wersja z 20:14, 18 cze 2010

Zło – według niektórych przeciwieństwo dobra, ale tak naprawdę to dobro jest przeciwieństwem zła. Zło jest praktycznie jedynym sensem istnienia Szatana, masonerii, komunistów, żydokomunistów, żydomasonerii, Gazety Wyborczej i reszty medialnej szopki.

Powstanie

Bóg stworzył pewnego anioła z wybujałym ego o imieniu Lucyfer, po czym wkurzył go nie dając mu się realizować. Ten się zbuntował i stał się upadłym aniołkiem. Aniołek zamieszkał pod ziemią, przemianował się na Szatana i został przewodniczącym stowarzyszenia istot o podobnych preferencjach politycznych. Stwierdził też, że będzie robić odwrotnie niż Bóg, a że czyny Wszystkowiedzącego były nazywane dobrymi to Lucyferek postanowił nazwać swoje złymi. I tak właśnie powstało zło. Złem jest tak naprawdę tylko Irenka Gie. !

Rozprzestrzenianie

Szatan chciał chce być lepszy od Boga, więc wymyślił ciekawy proces zwany kiszeniem kuszeniem. W swoim biurze szkoli małe diabełki, żeby latały nad głowami ludzi i szeptały im do uszu, żeby zrobiły coś złego. Zwykle rzeczy złe są fajne[1], więc kuszenie jest łatwe i przyjemne oraz zwykle kończące się sukcesem. Dzięki kuszeniu zło szybko się rozprzestrzenia, ale jak na razie nie wiadomo, czy na świecie jest więcej zła czy dobra.

Ludzie pracujący dla zła

 1. Howard Webb
 2. Politycy
 3. Nauczyciele
 4. Marian Paździoch
 5. Jan Kowalski
 6. Agent Tomek
 7. Pan Spinacz
 8. Pan Gąbka
 9. Sekta Jehowy
 10. Być może również Ty

Typowe złe uczynki

 • Kiedy Windows się zawiesza.
 • Gdy nauczyciele są w zmowie i dostajesz kolejne ndst.
 • Kiedy jesteś chory w wakacje i ferie.
 • Kiedy brat gryzie cię w stopy.
 • Kiedy Nonsensopedia jest wandalizowana.
 • Gdy wiążesz koledze sznurówki na supeł.
 • Kiedy grozisz komuś dotkliwym ugryzieniem w czoło.
 • Gdy nauczyciel prosi cię o zmoczenie gąbki, a ty na nią nasikasz
 • Jak ktoś Kalemu zabrać krowy.

Spekulacje

Według pewnych pism zło przegrało I Bitwę z dobrem po zejściu na ziemię syna Boga i jego czarodziejskim powstaniu z martwych, a przegra ostatecznie wtedy, gdy nadejdzie koniec świata w 2012 czyli Mistrzostwa w Piłkę Nożną i gdy będzie Sąd Ostateczny czy coś takiego.

Przypisy

 1. no, może oprócz szkoły