Śmiechu warte

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Jeden z prowadzących i jego sztywna asystentka
U mnie tylko wpadki z komunii, albo ze ślubu!
Pan Tadeusz Drozda o tym programie

Śmiechu warte (ur. 4 maja 1994, zm. 16 maja 2009) – cykliczny program „rozrywkowy” nadawany przez TVP1 o 3 lata dłużej niż Klan czy o 6 lat niż M jak miłość. Nazwa może być myląca dla przeciętnego odbiorcy, ponieważ tytuł sugeruje możliwość wywołania śmiechu. Pierwszym prowadzącym był Tadeusz Drozda, Drugim był Krzysztof Piasecki ze swoją gitarą. Od marca 2008 ostatnim prezenterem była zaś Joanna Bartel, ze swym niezmiennie zabawnym śląskim akcentem. Od marca 2005 prowadzili Kabaret Jurki po Tadeuszu Droździe. W wakacje program powtarzany. Program produkowany przez TVP Szczecin. Odcinek 200 wyemitowany został 21 czerwca 1998 roku, 500 wyemitowano 6 czerwca 2004 roku, 600 odcinek wyemitowano 10 listopada 2007 roku. Program został zdjęty z anteny z powodu małej oglądalności.

Konkurs

Łatwym sposobem na wygranie konkursu w Śmiechu warte jest przysłanie jakiegokolwiek filmiku z wesela, ponieważ nawet jeśli wszystkie pozostałe filmiki są bardziej zabawne, to i tak wygra klip z wesela. Pokonać go może tylko klip z dzieckiem. A jeśli posiadacie film z dzieckiem na weselu, jakkolwiek nieśmieszny by był – wysyłajcie. Zwycięstwo murowane.

Prowadzący

Prowadzący konkurs

Prowadzący początek z Tadeuszem Drozdą


Noia 64 apps knode.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny mediów i prasy. Jeśli podoba ci się Monika Olejnik – rozbuduj go.