Dyskusja:JavaScript

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

MI SIE PODOBA!!! A wam?

Kłamstwo![edytuj]

Wybaczcie, że skrobie te słowa z IPeka, ale wy sobie żartujecie chyba, prawda? No to jest niedopuszczalne, żeby takie coś miało miejsce w Jedynej Słusznej Encyklopedii! Mowa konkretnie o "skryptyJavy = JavaScript; // alias". JS, a skrypty Javy to dwie kompletnie odmienne rzeczy! Napisanie takiego czegoś to czysta herezja. Wnioskuje o zmianę tego na "skryptyJavy != JavaScript; // nie mylic!".

Pozdrawiam! IPek

Nonsensopedia to wolna encyklopedia, więc sam(a) możesz poprawić. Pozdrawiam, TrojaninKadet.png 20:05, lis 13, 2010 (UTC) PS. Podpisanie się nie boli, do tego służą 4 tyldy (~).
Ja konta na razie nie mam, wiec nie wiedziałem czy wypada. W końcu myślałem, że u was IP = wandal więc myślałem, że dsotanę rewerta z automatu... ;] Poza tym... podpis z czterech tyld jak się jest IPekiem jest brzydki, ale skoro chcecie: 83.9.236.212 20:27, lis 13, 2010 (UTC) PS. Gdzie ty tu widzisz Nonsensopedię, ja widzę tylko Fydrychopedię :P
Każdy rewert jest czytany. No, prawie każdy Mordka.png, blanking się nie liczy. Prawda, że duża część IP tylko szkodzi, więc panuje takie przekonanie. TrojaninKadet.png 20:34, lis 13, 2010 (UTC)