Dyskusja:Metin2

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Półzabezpieczona[edytuj]

Rzuciłem półzabezpieczenie bo artykuł jest regularnie polem do popisu wandali i trolli. Jak ktoś ma jakiś problem, to mogę zacytować jedynie nieśmiertelnego Kazimierza Staszewskiego - ten Cenzura2.svg i niech Cenzura2.svg. messer hani, MD. 17:47, 10 lip 2008 (UTC)

No i dobrze! Teraz trzeba czekać na błaganie. Iżby tą stronę odblokować. Wasilij Hrabia Ƶygutek 17:53, 10 lip 2008 (UTC)


Mam prośbę, może ktoś wrzucić tam przeróbkę aktu bodaj miłości mojego autorstwa? Byłbym wdzięczny:

Boże smoków, choć Cię nie pojmuję jednak nad wszystko miłuję Daj nam rangi odpuszczenie Łuskę i Ostrze zbawienia.

Można by jeszcze dopisać uniwersalny sposób na sprowokowanie agresywnych dyskusji. Wystarczy zadać pytanie: "Co lepsze: body czy mental"? Półgodzinna wymiana zdań "body" "mental" "body" gwarantowana.

Chippy (de best) 19:11, 16 maj 2009 (UTC)pod "Potwory" jest jakaś.... dziura. Naprawi ktoś?

Chciałbym móc uzupełnić ten artykuł dodając stwierdzenia dotyczące nooba w metin 2 jak i uzależnienia od gry.Retix 14:27, gru 19, 2009 (UTC)

NINJA - ASSASSYN???? WTF>????[edytuj]

Popieram tego który napisał w nagłówku ,,xD" O tym, że Assassyni nie Byli NINJA! Kto wam takich głupot do łba nawbijał ;D A grał ktoś wogóle z was w Assassin's Creed jak nie to trzeba usunąć to z artykułu o Metin2! To kłamstwo xD W ten sposób obrażacie naszą ULUBIONĄ I NAJLEPSZĄ grę. A I WOGÓLE TO CZEMU NIE MA W NONSENSOPEDII ARTYKUŁU O ASSASSIN'S CREED ??? PRZECIEŻ MOŻNA O TEJ GRZE TYLE ŚMIESZNYCH ŻECZY NAPISAĆ! XD LOL

metin 2[edytuj]

metin2 naparwde nie uzależnia tak jak tibia a zresztą nikt uzalezniny na wakcje nie pbrałby ze sobą kmopa najwyżej laptopa albo małą konsole google


Metin jest (coś po pokemoniastu) !!! ````

modlitwy[edytuj]

ty powyżej jesteś typowem osobnikiem/noobem w metinie Modlitwa do Game Mastera

GM nasz który jesteś w CH2 święć się nick twój wyślij itemy twoje bądź metin twój jako w polsce tak i w europie itema wyrzuconego daj nam dzisiaj odpuść nam nasze spamy jako my odpuszczamy gracza i nie muś nas na posłuszeństwo ale nas obroń od czerwonego smoka Enter

Wieczorna modlitwa gracza

GM mój bardzo cię proszę o dobry koniec dnia w metinie i o nowy dobry dzień też cię proszę o dobre expy na łowach i dobre itemki z wilków Enter

Życzenia dla innego gracza

  • Hp, dobrych itemów i błogosławieństwa boga smoka
  • Życzę ci dużo itemków i słabych przeciwników oraz udanego expienia
  • Niech cię bóg smok pobłogosławi !

Odpuszczenie czita

  • Sebastianie55 nie czituj więcej ! Teraz puszczam cię wolno i na łaskę boga smoka oddaje.
  • Ja odpuszczam ci spamy w imię smoka i gm i itema dobrego Enter

zale[edytuj]

nie umiecie naibic 2 lvla nie metin jest (cenzura) i tam sa tez pro noby

xD[edytuj]

ale zgadzam sie ztym wierszem i tymi spammerami robie konto whcodze nagle 10 jakis duuhhjsw hjwjhw wkjwwkj jwkejkwe itd mi pisze jakies gold4fast wogole nie sluchaja mnie wiec wylaczam szept 193.59.138.197 20:23, maj 28, 2010 (UTC)Ale co wy chcecie od Assassin's Creed??? Przecierz Asasyni to nie ninja xD!!!!!

Tylko się nie bulwersuj[edytuj]

Autorze postu pt. "zale" oraz "metin2" chciałabym jedynie powiedzieć, ż e dyskusja tematu to nie jest IRC, więc proszę nie spamować Poszukiwana żywa lub martwa 19:27, cze 3, 2010 (UTC).

Ważne[edytuj]

Chciałem zrewertować wandalizm huj w pewnej edycji, ale źle zrewertowałem. wowJurekedycji tak dużo 14:32, wrz 8, 2011 (UTC)