Dyskusja:Ojciec Pio

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten artykuł przeszedł przez SDU; zobacz przebieg głosowania.

Żałosne

Widzisz, żałosne, a na medal. Nonsensopedia jest do dupy! E ł E k 19:51, 25 lip 2007 (UTC)

Tego typu artykuły jak o osobach świętych są autentycznie przesadą i są poprostu nie smaczne. Na pewno urażają osoby będące wierzącymi, a ci, którzy nie wierzą, mają świadomość, że mowa jest o kimś, komu należy się szacunek, ponieważ, ten drugi, obok mnie, widzi w tej osobie, kogoś naprawdę ważnego.

Ja jestem wierzący, choć moja wiara jest mała, ale takie coś - to poprostu żaaaaal!!!

Calkowicie sie zgadzam! O osobach swietych powinno sie mowic WYLACZNIE SMIERTLENIE POWARZNIE i ingdy nie zartujac.ZZZZZZzzzzzzzz... --StAcH0 15:21, 19 wrz 2008 (UTC)

Nikt nie powiedzał, że o świętych powinno się mówić tylko poważnie, ale takie rzeczy to przesada i są zwyczajnie niesmaczne. Świętym należy się szacunek, a pisanie takich tekstów to zwyczajne plucie im w twarz. Przypomnij sobie Jana Pawła II - on zachęcał do entuzjastycznego i radosnego podejścia do wiary, czyli też do świętych ludzi. Jeżeli nadal jednak uważasz, że to zabawne, to pomyśl sobie, że ktoś na takim portalu wyklina i bezczelnie nabija się się np. z twojej matki, w dodatku mówiąc o niej z imienia i nazwiska. Tak właśnie czuja się wierzący po przeczytaniu takich tekstów (czyli również ja). A jeśli i to cię nie przekona, to wiesz, marnie z tobą.

Widzisz, a moje uczucia obraża, kiedy ktoś ciągle pisze, że coś obraża jego uczucia religijne. Bo ja np. nie lubię nabijania się z Polski B i Lublina w szczególności. A to miasto jest mi droższe niż matka staruszka ;) ale nie napisałabym nigdy: "usuńcie to, mam duże poczucie humoru, ale z pewnych rzeczy nie wolno żartować" czy "nawet jeśli nie jesteś z lublina, to pomyśl, jak się czuje osoba obok ciebie". Btw, dlaczego ciągle się powołujecie na naszych kochanych rodzicieli? Bo coś wam ten szantaż emocjonalny nie wychodzi. Wy możecie żartować z ateistów albo zrobić hasło o Richardzie Dawkinsie. Tutaj każdy się nabija ze wszystkich, włącznie z sobą. Dlaczego katolicy (w większości) nie mają poczucia humoru? I moglibyście przestać wreszcie zgłaszać wszystkie strony związane z religią do usunięcia; i tak nigdy nie przechodzą, a to się nudne robi.Lotk 18:36, 15 maj 2009 (UTC)

Dla mnie, zdeprawowanego atesity - patrzenie na to, że artykuł jest o religii czy osobach świętych.... Heh.. w ogóle nie odczuwam różnicy między tym, a artykułem nap o Alkoholikach, Rwandzie, czy Tlenie... Naprawdę... Dziwię się, że niektózy tak sztucznie się bulwersują. LOL Brak Użytkownika 02:25, 23 maj 2009 (UTC)

Bezsens[edytuj]

Artykół jest niepoważny, beznadzieny, oraz gorszący, jak byś się czuł gdyby ktoś napisał coś takiego o twojej matce, albo Ojcu, osobie którą kochasz?

Takie artykóły jak o świętych, czy o czymś co ludziom jest drogie i wartościwoe nie powinno być parodiowane.

Jak to by wyglądało by ktoś się cieszył z tego że ktoś ma raka? Przecież Ojciec Pio był bardzo chory i dużo cierpiał... Fajnie jest się pośmiać z cierpienia innych luidzi...

Bezsens, jeszcze więcej takich artykółów, a zupełnie się zniechęcę do tej encyklopedi, a szkoda, bo lubiłem sobie czasem wejść na tę stronę, zobaczę czy coś się zmieni czy nadal będą tu takie artykóły jak te.

Nadal będą takie artykuły, pozdrawiam :> ᒦᓂᐊ 23:11, 9 mar 2009 (UTC)


parodia - czemu nie, jeśli jest tylko na poziomie...a parodiować kogoś też trzeba umieć.

Kategoria[edytuj]

Może dla bezpieczeństwa dać mu dodatkowo kategorię Archiwum? Wiadomo że Archiwum jest nietykalne. Daewoo Tico 14:46, maj 27, 2013 (UTC)

Spokojnie, Ojciec Pio umie bronić się sam, co już nieraz udowodnił Mordka.png Józef Piłsudski Signature.svgNu? 16:24, maj 27, 2013 (UTC)