Dyskusja:Tadeusz Rydzyk

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Proszę w litanii do TR dodac "Sutanno Najuboższa". thx

Proponuję do imienia Tadeusz Rydzyk dodać Towarzysz - wyjdzie Tadeusz Towarzysz Rydzyk

o.Rydzyk jest spoko to jakieś wandalizmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


poprawa[edytuj]

Proszę o poprawę cytatu na temat Murzyna. Powinno to brzmieć tak "Kochani... jeszcze Murzyn! Boże gdzieś ty się nie mył! Chodź tutaj bracie. On się nie mył wcale. Zobaczcie."

Błąd?[edytuj]

Hi. Być może błąd. Proszę o kontrolę. Tadeusz Rydzyk w litani - wiersz 3- <Ojcicze Założycielu >? Czy dobrze napisane? Wujek MaślACZEK JEST SPOKO I WIELKI PATRIOTA, w okresie PRL ciężko pracował dla Ratowania ojczyzny w strukturach SB, to i nie dziwota że teraz mu się Biznes kręci jak złoto.A ci co mu zazdroszczą, są sami sobie winni, przecież też mogli byc kapusiami.Że, co że sumienie....no trudno.86.159.231.45 01:53, 7 sty 2009 (UTC)

Proszę o zmianę w jednym ze zdjęć: O. Tadeusz nie gra paladynem w WOWA tylko w DIABLO 2!!! to jest przeróbka screenu z D2, co za ciele to podpisywało? 83.22.215.102 11:46, gru 23, 2010 (UTC)


Przykazania, Maybach i Telefon są świetne, bo pasują do omawianej postaci i prezentują dobry humor. Niestety Dokonania i Ciekawostki są beznadziejne - można je przypisac praktycznie każdemu (tak jak liczbe 666) i nie ma w nich nic śmiesznego - wręcz przypominają kłótnię szczeniaków w piaskownicy - po co?

Jeśli chodzi o liczbę 666, to dotyczy to rydzyka, bo on mówił coś takiego o komputerze...

Mam pomysł![edytuj]

Mam pomysł ale nie mogę edytować tej strony więc może ktoś wstawi za mnie tytuł Rydzyka: "Jego Świątobliwość, Pogromca żydów, pedałów i innych przekleństw, Obrońca Wiary, Ojciec Dyrektor, Prorok i Zbawiciel, Mesjasz XXI w., Zbuntowany Papież, Władca Watykanu, 'Tadeusz prawdziwy, z Tadka prawdziwego', 'Moher z Moheru, Światłość ze Światłości'"

Co do pomysłów to można by przekształcić Oratio Dominica tak aby odwoływała się do Rydzyka

Opracuj, a następnie wstaw do artykułu. W razie czego służę pomocą, możesz napisać mi w dysusji JohnAvery (dyskusja) 18:02, mar 10, 2013 (UTC)

Prośba[edytuj]

Jak jest fragment 10 Przykazań Rydzyka to proponuję dodać (jak się da...): Jam jest Ojciec Dyrektor Twój który cię wywiódł z ziemi szatańskiej z domu TVN-u (czy coś w tym stylu...) 77.253.52.101 17:39, kwi 15, 2010 (UTC)

Niewalda[edytuj]

Ja bym proponował dopisanie hasła "Marcin Niewalda" do sekcji "Zobacz też".

Przykazania dodatkowe[edytuj]

Proponuję zmienić 5 przykazań, to jest połączyć czwarte z piątym (żeby bardziej przypominało prawdziwe przykazania kościelne) i dodać ostatnie "Troszczyć się o potrzeby wspólnoty moherowych beretów" (lub Radia, jak kto woli).

Master1981 (dyskusja) 01:22, sty 29, 2012 (UTC)Master1981

Ja bym proponował dorzucić co do miejsca urodzenia

"Oficjalnie urodzony w Olkuszu, jednak anonimowi świadkowie donoszą, że narodził się z łona do dzisiaj niezidentyfikowanej niewiasty w wyniku niepokalanego poczęcia na placu pod Klasztorem na Jasnej Górze w Częstochowie. Podobno gdy przyszedł na świat mimo iż była sroga zima w okolicach klasztoru stopniał śnieg, zwierzęta zaczęły mówić ludzkim głosem, ponadto wysiadły w całym mieście nadajniki radiowe, głównie dekodery Radia Wolna Europa"

Link[edytuj]

Taki tam archiwalny link. Potwierdzam jego autentyczność! http://www.youtube.com/watch?v=IStN1PP9T0g

Powiązanie do Aleksandra VI[edytuj]

Proponuję powiązać Go z Rodrigo Borgia, napisać o Jego pomyśle stworzenia państwa Kościelnego, któremu chce podporządkować cały świat. Dodatkowo o Jego rozpustnym wykorzystywaniu "swoich marek" TV Trwam i Radia Maryja. Dopisać, że jest święty i bogaty niczym Bóg, oraz to, że młode dziewczęta sprowadza na złą drogę, zarabiając przy tym krocie... Aha i jeszcze to że uwielbia świętować z prezydentem Torunia... I w sumie nie wiadomo co Oni na tych spotkaniach wyrabiają... 94.251.241.21 (dyskusja) 20:07, lis 7, 2014 (UTC)