Dyskusja:Va banque (teleturniej)

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Coś tu nie pasuje[edytuj]

Powiem krótko, bo nie mam czasu: ostatnio ktoś tu robi za cenzora rodem z PRL-u. Pamiętam jak pisałem ten artykuł, to robiłem to tak, żeby miało ręce i nogi, a teraz widzę że ktoś i jedno i drugie dosłownie odrąbał. Rozumiem, 3 linijki można było wykreślić, ale jedna sekcja to gruba przesada. Teraz nawet umieszczenie pliku z dżinglem mija się kompletnie z celem. Liczę na to że ktoś weźmie te uwagi pod rozwagę i zredaguje tak, żeby dało się czytać, bo 500 mm czystej strony to nie styl Nonsensopedii. Pozdrawiam Kuki5050 (dyskusja) 20:59, wrz 29, 2013 (UTC)

Wystarczy, że popatrzysz na historię edycji tego artykułu. Porównasz i dowiesz się, kto to zrobił. DWSZEWEK 21:12, paź 5, 2013 (CEST)
Co do historii edycji to wiem, czyja to sprawka. Chodzi o to żeby nie było takich działań. Nie wszędzie musi być przerobiona treść z Wikipedii, ale nie można kasować 2/3 treści, bo mocno okrojony artykuł to (jak ostatnio zauważyłem) łatwy kąsek dla SDU. OK. Mogę pisać krótsze artykuły, ale pod warunkiem, że będą z SENSEM. Pozdrawiam! Kuki5050 (dyskusja) 15:20, paź 13, 2013 (UTC)

P.S.: Przywracam opis bez względu na opinię pozostałych. Proszę o niekasowanie, przyczyna podana powyżej.