Dyskusja:Ziomek

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Łoooooooooooo Boże jak syf.... o_O

Potwierdzam. Ktoś powinien się tym zająć, ale ja do pracy zara lece DJ Max 09:14, 14 lip 2007 (UTC)


Jak to przeczytałem stwierdziłem że każdy "ziomek" jest brudnym smierdzącym flejtuchem niedbającym o siebie.. i jeszcze te DRESY ;/ to jakiś punk chyba napisał

Ja bym dodał coś o marihuanie. Dla ziomka to podstawa :P

Ten kawałek spod sklepu bardziej mi pasuje do dresa niż zioma

kljgkj[edytuj]

Ej wytłumaczcie mi ten trend noszenia spodni z opuszczonym kroku. U nas w szkole wszyscy tak chodzą. Nie wiem jaki to ma sens.

  • A jaki sens ma udawanie, że ktoś się okalecza (bo takie "rany" to ja mam po zabawie z kotem jak mnie podrapie), jaki sens ma noszenie długich włosów, jaki sens ma brak noszenia włosów, jaki sens ma chodzenie ubranym jak bezdomni z Centralnego mimo, że rodzice zarabiają po 5 tyś. na głowę, jaki sens ma to? Wszystko to ma taki sam sens i wbrew pozorom nie chodzi o to, że sensu nie ma żadnego i można to wytłumaczyć ale zajmuje to cholernie dużo czasu. To co wg mnie jest tym sensem nadaje się do Wikipedii a nie do Nonsensopedii a w Wikipedii i tak opisany nie zostanie bo to OR a w Nonsensopedii nie jest śmieszne tylko czysto naukowe. Generalnie polecam lekturę "gazety" Estetyka i Krytyka oraz skontaktowanie się w tej sprawie z PTE i PTF (sekcja estetyki) bo oni są od tego aby takie rzeczy wyjaśniać :D Roody Alien 13:33, paź 29, 2010 (UTC)