Dyskusja szablonu:Popr

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Hmmm... A dlaczego „spytaj zorientowanego użytkownika” odsyła do ostatnich zmian?--Telefon 19:11, 3 maj 2006 (UTC)

Bo użytkownik który zmieniał hasło wczesniej jest zorientowany ᒦᓂᐊ
To chyba najlepsze miejsce, żeby spotkać kogoś zorientowanego, tzn. im częściej kogoś takiego widać, tym bardziej możliwe, że ktoś wybierze takiego aktywnego użytkownika, żeby go o coś zapytać. A aktywny to obczajony. Szoferka 19:16, 3 maj 2006 (UTC)
Tak i nie. :) A czy w Stronach specjalnych nie dałoby się stworzyć czegoś takiego, jak „Najaktywniejsi użytkownicy”? Czy w mechanizmie Wiki jest w ogóle coś takiego?--Telefon 20:33, 3 maj 2006 (UTC)
Nie, najaktywniejsi nie, jest tylko strona Specjalna:Activeusers, ale na niej są wszyscy, którzy kiedykolwiek edytowali daną Wikię. Alternatywą jest, aby tymi osobami zorientowanymi byli po prostu admini, ale to znów stwarza wrażenie, że są tu tylko admini, a potem długo, długo nikt. Szoferka 20:43, 3 maj 2006 (UTC)

kurcze, nie chce być namolny, ale...[edytuj]

<noinclude>[[Kategoria:Szablony]]</noinclude>

Nie bój się zmiany na lepsze[edytuj]

Choć grafika jest wprost idealna, to starszy wyglądał lepiej, dużo estetyczniej. To samo tyczy się szablonu {{redakcja}}. Moja propozycja to do starej wersji dodać tą grafikę, a szablon z redakcją zostawić w starej wersji (lub, jeśli pragną ludzie odmiany, zmienić kolory). Co ty na to, Dami, bo w końcu to ty zmieniałeś. E ł E k 16:35, 2 sie 2008 (UTC)

Cerberowi się podobało ;] Ja nie mam nic przeciwko zmianom, proszę bardzo. ᒦᓂᐊ 16:39, 2 sie 2008 (UTC)
PS Szczególnie podobało mu się właśnie popr. Tam jest ładne miejsce na listę zadań do zrobienia, która nie będzie rozciągać szablonu ;] ᒦᓂᐊ 16:40, 2 sie 2008 (UTC)