Dyskusja użytkowniczki:Alvgjerd/Archiwum2

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwalne dyskusje
1, 2, 3, 4

1-st!

Pierwszy! Mordka.png Wybrałaś bardzo ładny kolor tła. Niewątpliwie masz za to plusik. No ale ja nie o tym. Przychodzę z pewnym "pomysłem". Co Ty na to, żebyśmy dawali bałwankom takie narzędzia pracy? Mordka.png Miałem kiedyś taki laptop na dyskietki. Do edycji Nonsy jest wystarczający Mordka.png = °ZelDelet ° = 19:17, maj 3, 2015 (UTC)

Przypomnienie

Przypominam o tym i o jeszcze jednej kwestii na jutro. Pozdr. = °ZelDelet ° = 21:11, maj 4, 2015 (UTC)

Re: Mój brudnopis

  • Copydown – istnienie dwóch szablonów jest kwestią techniczną. Tak naprawdę to jeden szablon, który informuje, że składowe są copyrightami, a sama robocizna jest wolna. Jeżeli grafika trafi do kategorii Creative Commons, to jest to znak dla użytkowników, że jest to grafika na wolnej licencji, a nie jest to do końca prawda. Szaszłyk to sprawdzał, ale nie wiem, czy finfine da odpowiedź. Z racji mojego zboczenia zawodowego proponuję zakładanie czarnego scenariusza, czyli lepiej uznać je za łamiące prawo copyrighty i używać je po prostu na zasadzie dozwolonego użytku. Gorzej tylko, że jeszcze nie wymyśliłem, jakby coś takiego wprowadzić technicznie (szablon w obecnej formie automatycznie wstawia kategorie i w razie czego musiałbym to obejść). Nie zmienia to faktu, że copydowny są kwestią do rozwiązania (może to dalej leżeć jak leżało, jak wszystko zresztą może leżeć i czekać na lepsze czasy...).
  • Sierotka – no, OK, czyli konkretnie kto? Jakby taki szablon wstawił taki Wodur, to byś go rewertła? A jakby taki szablon był wstawiony przeze mnie? Tu jest pies pogrzebany. Bez niego porobią się takie potworki z wiecznym nolicem, które będą zaśmiecały kategorię grafik prawdziwie potrzebujących ustalenia źródła (w sensie takich, gdzie jest to wykonalne).

Swoją drogą, fajnie, że jest odzew, ale... ja tam nie mam żadnej mocy sprawczej. Mamy taki system, że o ile zwyczny użyszkodnik typu ja, może w dobrym przybliżeniu sprawować funkcje wykonawcze (wyłączywszy usunięcia, przeniesienie zabezpieczonych, edycje w MediaWiki...), o tyle kwestie ustawodawcze leżą w całości w kompetencji administracji. Także moja rola w tym procederze kończy się na złożeniu propozycji i ewentualnym odpowiadaniu na pytania. Zacznie się ponownie przy ewentualnym wprowadzeniu tego w życie.

PS Konfrencja xdańska. Nieency, niegooglowalne, multum dziwnych czerwonych linków i zrypane przypisy. Tekst to przerobiony na język informatyczny artykuł wikipedia:pl:Konferencja jałtańska, przy czym miejscami jest zrobiony niedokładnie. Bez szablonu {{wikipedia}} to NPA, a nawet z szablonem... Nonsensopedia nie jest parodią Wikipedii. Amoniak (dyskusja) 22:23, maj 5, 2015 (UTC)

Eki

Już 3 raz usuwasz artykuł zanim dodam Ek-a :D PixelGGamer.jpg PixelGGamer (Maj Diskuszyn) 17:28, maj 8, 2015 (UTC)

Specjalna:Pliki/Thomas360

Nie oczekuję, że moderator OZ będzie uzupełniał dokładnie dane przesyłanego pliku, ale przynajmniej nie przepuszczajcie jawnych głupot. Amoniak (dyskusja) 15:32, maj 9, 2015 (UTC)

Moderacja

Przepuszczasz marne artykuły o niskiej jakości treści, które nie mają charakteru encyklopedycznego lub zawierają elementy łamiące NPOV. Proszę o większy krytycyzm. = °ZelDelet ° = 16:31, maj 9, 2015 (UTC)

Niby gdzie? W każdym razie, zwracaj baczniejszą uwagę na encyklopedyczność artykułów. = °ZelDelet ° = 16:44, maj 9, 2015 (UTC)
Tia, właśnie widzę... A propos, oceń zmianę i dokonaj korekt stylistycznych i interpunkcyjnych. A w sumie możesz też sprawdzić, czy tutaj też wszystko jest ok. Dzięki :) = °ZelDelet ° = 18:37, maj 9, 2015 (UTC)
A, dobra, skoro poprawisz tamte dwie rzeczy, to popraw i . Uważaj na formatowanie cytatów (kropki i takie tam). Dzięki x2 I ok, już Cię dzisiaj nie męczę. Gdy to wszystko zrobisz, możesz udać się na weekendowy odpoczynek. = °ZelDelet ° = 19:27, maj 9, 2015 (UTC)
Oj tam, wierzę że w wolnym czasie poprawisz tamte dwa artykuły. = °ZelDelet ° = 07:31, maj 10, 2015 (UTC)

Dlaczego mój artykuł "GaMERCaT" został usunięty? Jeszcze jedno takie postępowanie i mogę to zgłosić.

Pojedynki

A tu? Tego już nie ma sensu archiwizować, pomimo archiwizowania nawet najbardziej zbędnych statystyk? Pangia.JPG 21:50, maj 9, 2015 (UTC)

Zmieniane było dwa razy (najwidoczniej minęły cztery tygodnie, ale chyba nie na tej planecie): raz przez Zupniaka, który w całej swojej karierze nie zrobił niczego jak należy i wiecznie trzeba było po nim poprawiać i raz przez ciebie. Aż tak wiele do nadrobienia nie macie, a jak się nie chce robić jak trzeba, to najlepiej zdjąć całkiem i pozbyć się przynajmniej jednego elementu, który wisi bez potrzeby na głównej i tylko sprawia wrażenie, że nic tu się nie dzieje. Pangia.JPG 13:56, maj 10, 2015 (UTC)
Doskonale wiesz, że mowa jest o głównej; nie udawaj głupiej, a przynajmniej się staraj. Pangia.JPG 14:10, maj 10, 2015 (UTC)
I vice versa. Pangia.JPG 14:18, maj 10, 2015 (UTC)

Mrr.

Mrrrau. 79.191.52.126 (dyskusja) 05:07, maj 11, 2015 (UTC)

Chał chał! :p

Czy znowu dzieje się coś strasznego z szablonem nibytytuł, czy tylko tak mi się wydaje? Mam nadzieję że nikt nie grzebał w skryptach interfejsu ani w innym monobooku że nibytytuł znów się nam popsuł. = °ZelDelet ° = 15:52, maj 11, 2015 (UTC)

Sugerowałem się artykułem YouTube w którym chyba jednak nie działa. = °ZelDelet ° = 16:17, maj 11, 2015 (UTC)

hm...

Coś tutaj jest nie tak... Dziwnie wygląda http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kategoria:Grafiki_bez_licencji,_ale_z_podanymi_wskaz%C3%B3wkami_co_do_%C5%BAr%C3%B3d%C5%82a = °ZelDelet ° = 08:13, maj 12, 2015 (UTC)

Nie no, bo ja widzę coś takiego: "Kategoria:Ukryte kategorie; Ukryta kategoria:Grafiki bez licencji". Ukryte kategorie powinny być chyba ukryte, nie? Albo to jakiś błąd, albo niewłaściwe polecenie ukrycia, albo może rzeczywiście tak być powinno... nie wiem... = °ZelDelet ° = 15:21, maj 12, 2015 (UTC)

Plik:Piekloxo3.png

Czy to u mnie jest coś nie tak z przeglądarką czy przesłałem starą wersję (nowa powinna być z czerwoną tabliczką Tanie noclegi pod znakiem głównym). Amoniak (dyskusja) 15:55, maj 12, 2015 (UTC)

Załadowałem ponownie. Grafika ani rusz, ale miniaturka w historii zmieniła się na wersję właściwą (ta miniaturka druga z kolei, czyli ta załadowana jako pierwsza, bo druga nadal widnieje jako ta najstarsza). WTF? Amoniak (dyskusja) 18:59, maj 12, 2015 (UTC)

Przekierowania stron Gry

Czy te przekierowania mają w sumie sens? = °ZelDelet ° = 19:08, maj 12, 2015 (UTC)

Niby kto? I w ogóle co ciekawego dzieje się na kanale (nie wchodzę bo nie mam czasu, nie czytam logów bo nie mam czasu)? = °ZelDelet ° = 19:23, maj 12, 2015 (UTC)
Hm, no to w wolnym czasie pomyśl jeszcze raz nad zasadnością (chociaż niektórych z) tych przekierowań. Czy nie ograniczają one rozbudowy Gry lub nie są jakkolwiek niezgodne z estetyką trybów. Pozdr. = °ZelDelet ° = 19:29, maj 12, 2015 (UTC)

Przegląd licencji i sprawy podobne

Oficjalnie zawiadamiam Cię, jako Wysoką Komisarz Administracji ds. Licencji i Grafik, że przegląd licencyjny wiosna 2015 uważam za zakończony. Wiele udało się zrobić, wiele zrobić się nie udało, ale tak to bywa, niech kolejne pokolenia też mają zajęcie. Sprawy, o które apelowałem na Porum, uważam za rozwiązane, wątek można zarchiwizować na wieczną rzeczy pamiątkę. Proponowane szablony zostawiam do użytku publicznego, nie będę forsował prawnie czegoś, na czego faktyczną realizację nie mam czasu i energii. Myślałem o napisaniu poradnika dla łowców plików, ale stwierdziłem, że najlepiej uczyć się samemu (poza tym – kto to będzie robił?). Apeluję także o pilnowanie grafik na OZ – nie mówię, że trzeba robić to tak, jak ja (chociaż uźródławianie na bieżąco jest łatwiejsze niż zabawa w archeologa), ale chociaż proszę nie puszczać screenshotów z Windowsa na licencji Creative Commons (wstawienie {{screenshot}} czy nawet {{nolic}} to chyba niewiele). W razie potrzeby stłuc szybkę w mej dyskusji. Amoniak (dyskusja) 22:29, maj 12, 2015 (UTC)

Poprawiłem troszkę i stuningowałem dotychczasowe szablony. Zobaczymy, czy ktoś będzie ich używał... W brudnopisie na tyle poprawiłem copydowna, żeby można było podstawić go pod obecną formę, a nic się nie zepsuje (a przynajmniej taką mam nadzieję). A jeszcze mam zlecenie: Hugoboss34.jpg – zainspirowało mnie to do stworzenia własnej grafiki. Jako że jedyny program graficzny jaki umiem obsługiwać to Paint, sprzedaję pomysł Tobie. Tutaj kilka propozycji stylowych SS-manów na wolnych licencjach: 1, 2, 3, 4. Jakby tak do któregoś ze zdjęć dodać logo Hugo Bossa (jak czarne nie będzie pasowało, to walnąć białe, zresztą, wierzę, że będziesz wiedziała, czy będzie dobrze), to wyszłaby stylowa grafika (a może nawet kolekcja). To tak, jakbyś się nudziła... Amoniak (dyskusja) 19:30, maj 13, 2015 (UTC)

GratX

Gratki :D Runouw (dyskusja • edycje • zablokuj)‏‎ (Administratorka, Potwierdzona e-mailem) [w ciągu ostatnich 30 dni wykonała 666 edycji] = °ZelDelet ° = 18:10, maj 13, 2015 (UTC)

Artykuł o Ukrainie

Hej, w artykule Ukraina niepoprawnie wyświetla się szablonik charakteryzujący państwo. W szablonie widać tylko: stolica, hymn, ludność, język, ustrój, religia i waluta, zaś w tekście przy edycji istnieje dalszy ciąg tego szablonu: hymn, głowa państwa i szef rządu. Pewnie Bubelstein coś porobił? = °ZelDelet ° = 15:05, maj 14, 2015 (UTC)

No, dzięki. A tego Bubelsteina trzeba pilnować. = °ZelDelet ° = 15:14, maj 14, 2015 (UTC)

Szablon

W szablonie skoczkowie wyświetla się tylko <spluwa>21</spluwa> pozycji, a powinno być ok. 27. = °ZelDelet ° = 19:02, maj 16, 2015 (UTC)

Bzdura. W tamtej wersji też widzę 21 rubryk, a powinno być 25. = °ZelDelet ° = 19:53, maj 16, 2015 (UTC)
Nie po raz pierwszy szablony mają ograniczenia. Trzeba zobaczyć, jak jest z innymi szablonami (bo to chyba nie jedyny taki "upakowany"). Tylko ech... czemu właśnie 21? Mordka.png = °ZelDelet ° = 19:54, maj 16, 2015 (UTC)
Napraw to jakoś proszę i przy okazji posprawdzaj inne długie szablony, bo nie może tak być że treści się nie mieszczą. Dziękuję :) = °ZelDelet ° = 19:58, maj 16, 2015 (UTC)
No to nie wiem... ale trzeba to jakoś poprawić (ew. we wskazanym szablonie i innych tak długich szablonach poprzez jakieś uogólnienie) lub przynajmniej jakoś to zaznaczyć żeby poprawić w przyszłości i uważać na takie błędy. = °ZelDelet ° = 20:33, maj 16, 2015 (UTC)

Ręce opadają

No kurwa... zobacz tylko [1]. Pośmiej się, a później skoryguj. = °ZelDelet ° = 20:16, maj 16, 2015 (UTC)

Do sprawdzenia i skorygowania

Cześć. W wolnym czasie sprawdź proszę (i ewentualnie skoryguj) kilka rzeczy: [2], [3], [4], [5]. = °ZelDelet ° = 09:04, maj 26, 2015 (UTC)

ups!

Hej. Sprawdź w wolnej chwili, czy ten rewert nie był zbyt głęboki, bo nie spojrzałem na wersje. Wydaje mi się że wycofałem gorszą wersję, ale być może artykuł stracił przez to jakieś ważne informacje. = °ZelDelet ° = 10:17, maj 27, 2015 (UTC)

Takie tam różne

Na wstępie dziękuję za wszystkie poprzednie sprawy :) A teraz robota: miej na uwadze te edycje (raczej są dobre, ale sprawdź dokładniej, nie wiem czy ten fragment jest w 100% encyklopedyczny, tutaj nieco przecinków i spacji. I chyba tyle. Dzięki :) = °ZelDelet ° = 20:35, maj 29, 2015 (UTC)

Info-kadr

Będzie dym, jakbym zaczął używać takiego szablonu? Amoniak (dyskusja) 02:25, cze 1, 2015 (UTC)

Refleksja

Wiesz co ja o tym wszystkim sądzę? Że Nonsensopedia jest już stracona. Po prostu lepiej już nie będzie i żadne cuda tutaj nie pomogą. To tak, jak z moimi nagraniami PVR które na dobre straciłem w chwili awarii dysku, ale do momentu ostatecznego oddania dekodera łudziłem się, że je odzyskam. Jeśli masz jakieś pomysły na reanimację, to proszę bardzo, bo ja zaczynam mieć tego dosyć. Obecnie ledwo ciągniemy bo jakkolwiek chcemy to ciągnąć. A efekty są naprawdę różne i nie zawsze na takim poziomie, jaki być tutaj powinien. Samo klikanie na ozetach nie czyni Nonsensopedii portalem takim, jakim był dawniej. Sypią się podstawowe struktury rzeczy, które powinny być systematycznie wymieniane na nowe (ankiety, newsy, artykuły). Przeciętny czytelnik widzi, że Nonsensopedia zwalnia i staje się stroną zawierającą stare setki razy przeczytane już artykuły. To jak wizyta w muzeum. Nie mamy świeżych treści, nie mamy promocji a co za tym idzie nowych użytkowników którzy chętnie pisaliby artykuły, siedzenie na ozetach i poprawianie przecinków też nie jest niczym pasjonującym. Na Wikię nie możemy liczyć bo jest tylko straszakiem w różnych sytuacjach a i tak nam nie pomogą, na dawnych użytkowników też nie możemy liczyć (zobacz Pangia). Poprzedni biurokraci traktowali Nonsensopedię jak własną zabawkę, a gdy ją popsuli, oddali mi tylko po to, żeby teraz wyśmiewać się że nie jestem cudotwórcą i nie mogę jej naprawić (zobacz znowu Pangia & Szklarz). Prawda jest taka, że to oni powinni tutaj posprzątać swoje brudy i naprawić kwestie które stały się przyczyną obecnych problemów Nonsensopedii a nie siedzieć po kanałach, knuć i się wyśmiewać. A poza tym zauważ że zaraz zaczynają się wakacje, a co za tym idzie, spadek aktywności kadry administracyjnej i bałwanków oraz wzrost liczby dzieci neo w sieci. Nie jestem pewien czy da się prowadzić portal od lat skażony wzorcami egoizmu poprzednich "wielkich" adminów i biurokratów przy tak małej liczbie kompetentnych i chętnych do codziennej pracy osób. Masz na to wszystko jakiś pomysł? = °ZelDelet ° = 05:54, cze 3, 2015 (UTC)

Oczywiście możemy bawić się w wielkich cenzorów robiąc bałwankowe rewerty a także cieszyć się z wysokiej aktywności własnej, ale to nie przyczynia się do rozwoju portalu. Ozetowanie to jedynie podstawa podstaw, a i tak nie każdemu to wychodzi i czasami przepuszczamy nieencyklopedyczne lub niepoprawne interpunkcyjnie poprawki. Zresztą głównie to ja prowadzę tutaj zwarte ozetowanie, sprawdzając każdą jedną poprawkę od ostatniej swojej poprawki, co jest cholernie męczące zważywszy na osoby lubiące "lizać" artykuły, zapisując kolejne ich wersje po każdym przecinku i inne osoby wcinające się w owe poprawki w trakcie gdy poprzednia osoba nadal sra milionem wersji. Zresztą, ja też nie jestem ekspertem żeby poprawiać każdą jedną rzecz. Wiesz, za czasów Szoferki i później jedyną ważną aktywnością adminów była liczba nowych artykułów, zaś rewerty i korekty dokonywane były często przez zwykłych użytkowników (nie było instytucji bałwanka) lub pacynki. Reasumując - jest źle a na poprawę chyba nie ma co liczyć. = °ZelDelet ° = 06:22, cze 3, 2015 (UTC)

Do przejrzenia na dziś

Hej. Popatrzysz na to w wolnej chwili: 1, 2, 3, 4. A ja będę później. Dzięki. Pozdr. = °ZelDelet ° = 05:38, cze 8, 2015 (UTC)

Jeśli wszystkie poprzednie rzeczy zostały już przejrzane, to dziękuję Ci za pomoc :) ...A w nagrodę nowe rzeczy do przejrzenia, ale niezbyt dużo: do najnowszej bo jest tam kilka drobiazgów dla osoby o zwinnych palcach, to do zerknięcia i to do małej korekty, bo nie znam się na tym serialu. Miłego dnia = °ZelDelet ° = 11:08, cze 10, 2015 (UTC)

Uwaga!

= °ZelDelet ° = 16:26, cze 19, 2015 (UTC)

.

Poprawić tę zmianę, wszystko sformatować i odprywacić [6] = °ZelDelet ° = 11:11, cze 20, 2015 (UTC)

Prośba

Hej Runouw :) Wrzuciłem kilka grafik. Bądź tak miła i zajmij się ich weryfikacją w wolnym czasie. A, i jeszcze to sprawdzisz, czy jest dobrze czy źle, bo mi się nie chce. Mordka.png Dzięki = °ZelDelet ° = 06:43, lip 1, 2015 (UTC)

{Medal biurokraty}

W ramach swojej głębokiej wdzięczności za dotychczasową, wielomiesięczną współpracę i najwyższą aktywność wśród adminów, pragnę Ci oficjalnie podziękować i wręczyć to:

Gold medal ribbon.svg Za ogromne zaangażowanie, wysoką aktywność i wspaniałą współpracę.

= °ZelDelet ° =Przezywanki w opisie zmian

Dlaczego w opisie zmian napisałaś, że jestem marny, a jak ja cię przezwałem (po wylogowaniu się) to mnie zablokowałaś? Bez sensu. Rpiegus, 10:08, 6 lip 2015 (CEST)

Prawie opierdolka

Sądziłem że wczorajsze ozety są ogarnięte... Na serio, czy ja tu tylko muszę trzymać w miarę dostateczny porządek? Zresztą, jako administratorka powinnaś umieć zorganizować sobie pomoc, zaktywizować ludzi żeby też coś czasami robili. Oczekuję poprawy. = °ZelDelet ° = 10:08, lip 6, 2015 (UTC)

Wstyd i hańba normalnie...

Andrzej Duda jest już w sumie prezydentem Polski, a nie mamy o nim artykułu, nawet małego stuba. Trzeba coś z tym zrobić koniecznie... = °ZelDelet ° = 07:33, lip 13, 2015 (UTC)

Dobra, to pilnuj kiedy zmienia się hasło i miej na uwadze aby kiedyśtam wstawić Dudę. = °ZelDelet ° = 09:20, lip 13, 2015 (UTC)

Nałęczów - artykuł usunięty

Oczekuję wyjaśnień Użytkownik:Rpiegus 17:13, 14 lip 2015 (UTC)

Ech...

Matko włoska... Weź mu tłumacz, bo ja nie mam już siły [7] = °ZelDelet ° = 10:04, lip 21, 2015 (UTC)

Sprzątanie po poprzedniej hołocie biurokratycznej

Mamy kilka zaległości o których już kiedyś mówiłem i miałaś mi o tym przypomnieć (ale nie zrobiłaś tego...) Najpilniejszą sprawą jest stworzenie nowego e-maila kontaktowego Nonsensopedii, bo do obecnego nie mam hasła a poprzedni biurokraci położyli lagę na ten fakt mimo moich usilnych dociekań i próśb. Proszę o pilną konsultację w tej sprawie. = °ZelDelet ° = 18:47, lip 24, 2015 (UTC)

Dobra robota. Etap I zakończony = °ZelDelet ° = 11:49, lip 27, 2015 (UTC)

Co nie pasi z Newsweekiem

Cześć. Mogłabyś mi chociaż powiedzieć co Ci nie pasuje w artykule o Newsweeku? Zrób mi chociaż tę uprzejmość, ładnie proszę. Pzdr.

Asank (dyskusja) 19:08, lip 29, 2015 (UTC)

Wiem, że nie musisz. Dlatego dzięki za odpowiedź. Jeśli powód usunięcia okazuje się słuszny, to człowiek może się po prostu próbować poprawiać na własnych błędach.

Asank (dyskusja) 16:55, lip 30, 2015 (UTC)

Chodzi o tę grafikę z bułką, domyślam się? Jasne: http://sense-of-taste.com/malutkie-buleczki-razowe/#.VcUeIfkr6LS Zaraz to wstawię pod obrazkiem. Asank (dyskusja) 21:09, sie 7, 2015 (UTC)

Umm

Czy mogę prosić o wyjaśnienie, co takiego było nie tak w haśle Astronomia? Alkione (dyskusja) 14:43, lip 30, 2015 (UTC)

:F

W wolnej chwili pousuwaj proszę z tego artykułu odautorskie oceny i recenzje. = °ZelDelet ° = 20:02, sie 02, 2015 (CEST)

WTF?

Brzytwa co? Oj wybacz mi wasza królewska mość, zrobić pani masaż stóp? 83.25.236.95 (dyskusja) 07:50, sie 7, 2015 (UTC)

Jako, że masz zmienne IP, odpowiem w swojej dyskusji. Zamiast tworzyć oddzielny artykuł, można było o tej postaci po prostu jeszcze więcej napisać w artykule o „Atomówkach”. Pozdrawiam, Alvgjerd (dyskusja) 15:43, sie 07, 2015 (CEST)

the hell?

Hej, chciałem zauważyć, że mogę sobie archiwizować dyskusję kiedy chcę. Tak jak każdy inny. Więc mi proszę tu nie rewertować przestrzeni użytkownika. Flaga serbii.gifSerbuśGovoriti 10:56, sie 15, 2015 (UTC)

tak więc...

Widzę, że coś kompensujesz rewertami w dyskusji użytkownika. Słabe.

W takim razie poproszę o usunięcie mojej dyskusji i wstawienie tam takiego szablonu
To jest strona użytkownika, ale użytkownik lub administrator zażądał jej usunięcia. Ten szablon został umieszczony, aby usunąć ją z listy potrzebnych stron oraz aby wyeliminować czerwone linki, które mogą tu prowadzić.
{{niebieski-link}}

Żeby wyglądało jak to. http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dyskusja_u%C5%BCytkownika:Ptok_Bentoniczny To samo proszę zrobić ze stroną użytkownika Do czego ma prawo każdy użytkownik wikii Z góry dziękuję. Flaga serbii.gifSerbuśGovoriti 11:01, sie 15, 2015 (UTC)

To nie jest "fałszowanie historii" (lol?). Niemniej, ponawiam powyższy wniosek. Zgodnie z zasadami musisz go wykonać. Sorry. Flaga serbii.gifSerbuśGovoriti 11:04, sie 15, 2015 (UTC)

Kwestia nowicjuszy

Przepraszam bardzo za ostatni bajzel. Po prostu wprowadzam nowicjuszy w tajniki pisania na wiki i stąd te "kwiatki". Mam nadzieję że ta sytuacja się nie powtórzy. Kuki5050 (dyskusja) 20:44, sie 16, 2015 (UTC)

IRC ping

Lewitujący nieprzyspawany moździerz.jpg Wal na IRC-a, zacna Dziewojo! IRC cover.png

I dlaczego Plik:Bóbr wafel został bezczelnie usunięty? To była ulubiona graffika staffa Brandona i staffki Sannse, którzy ją kontemplowali. Będzie im przykro, proszę przemyśleć kwestię usunięcia, bo to wbrew wszystkiemu.

Animacja

Witam. Jak mogę przesłać plik w postaci animacji? Stworzyłem już ten plik i zapisałem w formacie .gif, ale myślę, że jak prześlę, to nie będzie się pokazywać animacja, bo jak wcisnąłem "Przeglądaj..." i wrzuciłem plik, to po prawo nie pojawiała się animacja, tylko jedna klatka ;) BiszkoptCraft (dyskusja) 17:09, sie 29, 2015 (UTC)

515

Czemu usunąłeś stronę 515 gry? Podaj przynajmniej 1 SENSOWNY POWÓD — Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika 89.66.115.162 (dyskusjawkład). Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~!

515-bis

OK, strona 515 MIAŁA wyjście, bo się wybierało 2D lub 3D, a więc to nie jest powód do usuwania. Nonjo 13:36, wrz 8, 2015 (UTC)

Odp.

Powiedziałem, że wersję 2D można DOKOŃCZYĆ. Nonjo 12:16, wrz 10, 2015 (UTC)

Szablon:Ludzie

Witam. Dlaczego ten szablon ma zepsuty kod? Chodzi mi o to, że nie ma w lewym górnym rogu „p•d•e” tylko zepsute linki. Pozdrawiam. BiszkoptCraft (dyskusja) 15:22, wrz 11, 2015 (UTC)