Dyskusja użytkownika:開拓者

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

= °ZelDelet ° =

Interwiki

I have started discussion in Polish. When it ends, someone will tell you about results of that discussion. 209po Radioactive.svg 15:54, sie 20, 2018 (CEST)

OK... But people on discord said it was OK to discuss in English. FYI. But anyways, I'll try to follow it using Google translate when possible. Thanks for telling me.--The Pioneer (A.K.A. かいたくしゃ) 13:58, 20 sie 2018 (UTC)
I can translate necessary content for You if You'd like to. I'll try to encourage contributors to talk (at least about the most important things) in English. | Nmwf 22 | |  15:30, 20 sie 2018 (UTC)
It's OK because, as for now, Google translate seems to be working fine. However, I do appreciate your help and might ask for translation when necessary.--The Pioneer (A.K.A. かいたくしゃ) 02:57, 21 sie 2018 (UTC)

Atakujący użytkownik spod ip

Hej! Mamy tu problem z pewnym użytkownikiem spod ip. Cały czas, od wielu miesięcy robi nam shitstorm i rozpowszechnia kłamstwa na temat Nonsensopedii oraz Miraheze. Najnowszy przykład. Zbiera bany ale je omija. Przypuszczam, że to ktoś z fandom Nonsensopedia, prawdopodobnie jeden z administratorów. Co można z tym zrobić? Rozumiem ich niezadowolenie z powodu mojego istnienia niekorzystnej sytuacji, ale z mojego punktu widzenia, jest to trolling i sądzę, że konieczne jest podjęcie jakichś działań. Pozdrawiam = °ZelDelet ° =

Najnowszy przykład stanowi konstruktywną krytykę. Chciałem jedynie wiedzieć, czy migracja na miraheze (którą sugerują nam staffowie fandomu) jest w ogóle możliwa. Rozwiałeś moje wątpliwości nie odpowiadając merytorycznie na żaden z przytoczonych argumentów (bo inaczej odpowiedziałbyś przynajmniej na część pytań omijając to, co uznajesz za trolling). Trudno, życzę powodzenia, więcej pomagać nie będę. Jak chcesz banować, to śmiało banuj, więcej tu pisać nie zamierzam. W razie czego znajdziesz mnie na IRC-u. 5.173.240.63 (dyskusja) 15:03, 1 mar 2019 (CET)