Dyskusja użytkownika:217.97.186.38

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ech[edytuj]

Po pierwsze nie marnuj naszego czasu na teksty typu beka z typa. Ale całkiem serio – artykuł o nietoperzu przejrzałem. Humoru za dużo nie ma, tekst właściwie jest o niczym. Możesz jeszcze raz spróbować, ale wierz mi, że jak będzie to wyglądać tak jak było wcześniej, to wyleci ponownie. Nie chodzi mi o formę a o treść. Magik Windows logo - 2012.svg Dyskusja 18:12, paź 30, 2016 (UTC)

O usunięciu artykułu[edytuj]

Witaj, po pierwsze pragnę zaznaczyć, że nie odpowiadam w imieniu ZelDeleta, lecz jako osoba wstawiająca Ekspresową Kasację. Chciałbym przede wszystkim zwrócić uwagę na parę rzeczy:

  1. Powody usuwania haseł wiele wyjaśnią.
  2. Artykuł był słaby, a formatowanie niewłaściwie. Proponuję przeczytać to: Nonsensopedia:Jak napisać dobry artykuł
  3. Artykuł dwukrotnie usuwany i dwukrotnie wstawiany pod tą samą nazwą może być uznany za wandalizm.

Pozdrawiam, Sir Polskacafe 18:14, paź 30, 2016 (UTC)

Re usunięty artykuł[edytuj]

Witaj. Niestety Twój artykuł został uznany za niewystarczająco dobry i trafił do ekspresowego skasowania. Usunął go jeden z naszych moderatorów treści, ale skoro został odtworzony, przeczytałem go osobiście, uznałem że moderator miał rację i również go usunąłem. Jest nam przykro że włożyłeś w niego mnóstwo czasu i wysiłku, pamiętaj jednak że napisanie dobrego artykułu bywa trudne. Nie zniechęcaj się tak szybko i nie frustruj. Możesz założyć u nas konto i zostać z nami na dłużej. Zachęcamy i pozdrawiamy = °ZelDelet ° = 05:57, paź 31, 2016 (UTC)