Dyskusja użytkownika:Amadea

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Witaj[edytuj]

Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

Jeśli masz pytania, pisz. HollyBlue (dyskusja) 13:06, kwi 28, 2010 (UTC)

Eeee[edytuj]

Coś brudnego, jeżeli już.Emdeggergadajka 17:27, kwi 28, 2010 (UTC)

Nie wtrącam się w koncepcję budowy strony użytkownika/użytkowniczki (Twój nick nie wskazuje na płeć), aczkolwiek poeksperymentuj jeszcze z grafiką strony użytkownika, bo ta wygląda nieestetycznie. Jeżeli tak miało być, OK, niechaj i zostanie. Emdeggergadajka 17:35, kwi 28, 2010 (UTC)
Spróbuj podpatrzeć inne strony i sobie ukraść coś niecoś, a co Ci się spodoba. Witamy kolejne dziewczę na pokładzie. Brakuje na płci pięknej, miło Cię poznać :) PS. Artykuł na medal na stronie głównej jest mojego autorstwa :P. Wszystkiego dobrego.Emdeggergadajka 17:41, kwi 28, 2010 (UTC)
Zachęcony opisem z niecierpliwością czekam na pierwszy artykuł Twojego autorstwa :) Emdeggergadajka 18:14, kwi 29, 2010 (UTC)

Zaproszenie[edytuj]

Lewitujący nieprzyspawany moździerz.jpg Wal na IRC-a, mości Pani! IRC cover.png

From: DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 14:43, kwi 30, 2010 (UTC)

![edytuj]

Dziękuję Ci, za podlinkowanie Twojego pierwszego artykułu. Debiut wypadł znakomicie, czytałem naprawdę rozmśmieszony o rzeczach, których z racji wieku i innych czynników nie cierpię. Widać, że nas podpatrywałaś. Ciesz się, bo sama najpewniej będziesz podpatrywana jako pisarka :) Odczuwam niemałą satysfakcję, gdyż to moja skromna persona Cię tu odkryła. Proszę w przyszłości o każdorazowe powiadamianie mnie, gdy tylko kolejna próbka Twojego nietuzinkowego talentu wycieknie na stronę główną. Mam nadzieję, że już niedługo będziesz w stanie stworzyć hasło medalowe, które z przyjemnością nominuję (o ile nie zrobisz tego sama lub ktoś mnie ubiegnie), bo od dawna szukam kogoś, na czyją twórczość chciałbym zwrócić uwagę. I, jak walnął, nade mną Del, wpadaj na nasz kanał, z przyjemnością inni użytkownicy oraz ja poznamy Cię bliżej. Serdecznie pozdrawiam. Emdeggergadajka 16:19, kwi 30, 2010 (UTC)

... i waćpanna nie zapomnij wpaść do nas na kanał się przedstawić szerzej :) Jak ktoś zasługuje na słowa pochwały, to je ma. A może Ty byś oceniła moje artykuły (podałbym tytuły)? Byłbym wdzięczny. Emdeggergadajka 17:09, kwi 30, 2010 (UTC)

Oki! „Nonźródła: Historia pewnego ogłoszenia” – nie linkuję, bo to obecny medal, masz go na głównej Surinam

Armia Czerwona

Nonźródła:Światowa Konfederacja Trafionych Rykoszetem – Statut

Irlandia Północna

Czy leci z nami automatyczny pilot?

To pierwsze to czysty absurd, drugie i trzecie to moje inne hasła medalowe, Konfederacja to surreal i głupawka, Ulster to b. porządny art, z którego po prostu jestem zadowolony, zaś „Czy...” to krótka czarna humoreska. Innych się wstydzę :P Aaa, i NonNews o Sokratesie z 25 kwietnia też mój :)

I proszę o konstruktywną krytykę :P

Dzięki za miłe słowa! Może NonNews nie przeszedł po prostu, bo nie dokonywano zmianu w szablonie „Wiadomości”, pogadam z Vae o tym. Jeżeli okazałoby się, że nie podobało mu się, to pomogę przeredagować, a raczej podpowiedzieć, co można zmienić. Akurat osoby zajmującej się newsami po prostu mogło nie być. A krasnoarmiejcy to moj pierwszy powazniejszy (wiekszy) art i od razu medal mi dali. Zajal jakims cudem 3 miejsce w glosowaniu na najlepszy artykul za rok 2009. Mnie sie news podoba, choc ma pewne niedostatki. Nie stosujemy raczej skreslen w tej konwencji, pamiętaj na przyszłość. Zagadam z Vae i zobaczymy.Emdeggergadajka 18:01, kwi 30, 2010 (UTC)

A tam, później gruntownie się przyjrzę temu hasłu i szczegółowo napiszę uwagi. Zobacz sobie jeszcze raz strukturę nonnewsow. Zobaczysz, będzie na głównej, cierpliwości. A że nie chcesz? Cóż, może poczucia humoru też nie chciałaś ;) Ale skoro jest, to wykorzystajmy :) Emdeggergadajka 18:19, kwi 30, 2010 (UTC)
Dziękuję, masz całkowitą rację z Armią Czerwoną, ja po półtora roku doszedłem do identycznego wniosku ;) To jest b. stare, ja to chyba jeszcze jesienią lub na początku zimy 2008 pisałem. PS. Poprawiłem nieco artykuł o Bałtyku. Pamiętaj: po wyboldowanej nazwie artykułu wstawiamy przed definicją znak półpauzy „–”, nie zaś myślnik „-”. Półpauzę masz w dolnym polu edycji artykułu, pierwsza z lewej, tuż pod przyciskiem „Zapisz”. I staraj się, żeby w przypadku zdjęć o różnej wielkości w artykule niwelować te różnice, wyrównując piksele (zmniejszyłem do 200 2x), dzięki temu po prostu artykuł wygląda ładniej. Emdeggergadajka 11:35, maj 1, 2010 (UTC)

News[edytuj]

Witam serdecznie i spieszę z wyjaśnieniami, dlaczego Twój news nie ukazał się na głównej. Dziś na IRC-u odbyła się rozmowa na ten temat. Chodziło głównie o to, że nie reklamujemy pojedynczych polityków, a news o wyborach jeśli ma się pojawić na głównej, to powinien dotyczyć przynajmniej kliku kandydatów. Vae 18:23, kwi 30, 2010 (UTC)

Kategoria:Morza[edytuj]

Kategoria już jest, możesz skategoryzować tam swojego arta :) Artur21 10:56, maj 1, 2010 (UTC)

Uwaga[edytuj]

(Chyba) Przez przypadek utworzyłaś na nowo artykuł Gacki. Na przyszłość uważaj na konflikty edycji. Feliks Dzierżyński[D] KLIKAJ TUTAJ! 10:23, cze 6, 2010 (UTC)

:P[edytuj]

Może już koniec kłótni i spamowania u Erulisse? Mordka.png Pozdro * * * Kaszk wpieprzył datę :< 07:58, lip 6, 2010 (UTC)

Dziękuję[edytuj]

za propozycję pomocy, z pewnością skorzystam! Erulissë 08:32, lip 6, 2010 (UTC)

Symulator Farmy[edytuj]

Wybacz,ale zabierasz się za rewertowanie artykułu na tema którego nie wiele wiesz. Napisałem Tfu! 2011 bo Twórcy gry tak uznali że ma być 2011 a nie 2010 i nie zamierzam ich poprawiać. Długi czas nie byłem na nonsie,i od razu po powrocie nie fartownie podpadłem adminowi,bo nieświadomie wmieszałem się w jego integrację.Wiec błagam cię nie dobijaj mnie bo mam alergię na edycje bez namysłu. PozdrawiamZentroXenon 13:18, lip 10, 2010 (UTC)

Biedronka[edytuj]

czy mogę dodać te dwa obrazki na moim koncie do artykułu Biedronka żeby nie było, że spamuje i tak dalej--Gabrysio777 10:39, lip 15, 2010 (UTC)

Wiem[edytuj]

Wiem Mordka.png aczkolwiek nie chce sobie nabijać kolejnych editów w przestrzeni User Mordka.png A pozatym stwierdziłem, że po co, skoro i tak zbanują go za pare dni Mordka.pngMrowa57 08:51, sie 30, 2010 (UTC)

Amadea...[edytuj]

<zalotnym głosem> –Chcesz Monte? Mordka.png
Monte12.jpg
Powiedz Holi, że majeranek jest niedobry, a kisiel owszem - smaczny Mordka.png budyń też * * * Kaszk wpieprzył datę :<

Nabijamy sobie edycje, tak?[edytuj]

fajnie, że nabijasz sobie edycje. Pogratulować.

Jako że nie masz dyskusji wytłumaczę się tutaj. Pomyliłam się. Nie spojrzałam na nazwę arta, czy raczej na to, że jest to dyskusja. Przyznaję - mój błąd, ale bez przesady, że nabijam sobie edycje, ok? Jestem człowiekiem, nie robotem - też mogę się pomylić - chyba że myślisz, iż każdy bałwanek jest tylko maszynką do rewertów. W takim razie raczej nie mamy o czym rozmawiać. αмαdєα 07:24, paź 24, 2010 (UTC)

Dziękować[edytuj]

Dziękuje za stworzenie za mnie szablonu ;] Nie było mnie wczoraj żeby to stworzyć ;] 109.196.80.146 07:56, lis 2, 2010 (UTC)

Echh... Party1993 07:57, lis 2, 2010 (UTC)