Dyskusja użytkownika:Ambriel

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

Sir Polskacafe 20:04:42, gru 18, 2018 (CEST)

EK[edytuj]

„zła przestrzeń”

Naprawdę? A weź wejdź w swój artykuł i kliknij w dyskusję. Trafiasz na stronę? Trafiasz. To prędzej błąd w MediaWiki albo w oprogramowaniu Miraheze. A skoro przestrzeń jest zła i to jedyny powód ek, to kliknij przycisk przenieś i wstaw to w lepsze miejsce, jeśli potrafisz. A jak nie, to pewnie trzeba to komuś zgłosić (nie wiem komu, może Stewardom?). 5.173.241.73 (dyskusja) 13:40, 10 sty 2019 (CET)

Przyciski[edytuj]

Zależy od tego, jakich przycisków potrzebujesz. Rollbacka możesz sobie zaimportować choćby stąd. 5.173.248.170 (dyskusja) 14:34, 10 sty 2019 (CET)

Re: Koniec inkubatora[edytuj]

Generalnie nie mam nic przeciwko, możesz je wziąć, i tak nikt ich nie ruszał, ale o żadnym „odgórnym” końcu inkubatora nic mi nie wiadomo. Sir Polskacafe 19:33:39, sty 13, 2019 (CET)

Inkubator[edytuj]

Fajnie by było. Niestety, znając życie, to ten twór będzie nadal istniał. Nadal inkluzjoniści będą tam spychać śmieci, których nie chcą wywalić przez SDU. I nadal ludzie będą poprawiać przecinki raz na pół roku po to, aby dany artykuł ocalał.

Brać możesz choćby i wszystkie arty, póki ich ktoś nie wywali. EK to tylko sugestia, a nie rozkaz. Ludzie z prawami zrobią z tym to, co zechcą. A o ile dobrze pamiętam, to brudnopisy nadal istnieją i nadal można z nich korzystać. 5.173.233.97 (dyskusja) 19:36, 13 sty 2019 (CET)

Sprawa[edytuj]

Dzięki za przygarnięcie tych kilku artów z Inkubatora. Byłoby miło, gdybyś je rozwinął choćby do stubów. Co do samego Inkubatora, jeśli nadal nie będzie spełniał swojego zadania, to w przyszłości pomyślimy nad jego zreformowaniem bądź usunięciem. Póki co, wszystko zostaje bez zmian.

Ps. Nie kopiuj proszę artów z Nonsy fandomowej, bo wkurzasz naszych drogich współbraci. Pozdr. = °ZelDelet ° =

Prywatny brudnopis, a inkubator[edytuj]

Celem tego szablonu jest wyświetlanie jednego z artykułów znajdujących się w inkubatorze, a nie w czyimś prywatnym brudnopisie. A skoro przejąłeś jakiś artykuł z inkubatora, to jest „Twój”, dopóki nie minie tyle czasu, aby ktoś inny mógł go przejąć. Za grzebanie w prywatnych brudnopisach grozi rewert, więc wstawianie prywatnych, nieporzuconych brudnopisów do tego szablonu nie ma za bardzo sensu. 5.173.240.90 (dyskusja) 15:35, 14 sty 2019 (CET)

Cofanie krytyki[edytuj]

Dlaczego cofasz? Jak nie ja, to ktoś inny zada „kłopotliwe pytania”. Możesz to uznawać za „hejt” albo co najmniej „nieprzychylne nastawienie”, ale to nie zmieni faktu, że na te pytania ktoś kiedyś będzie musiał odpowiedzieć. Bo ludzie pytali, pytają i będą pytać: „dlaczego są dwie Nonsy?”, „skoro Miraheze jest lepsze, to czemu tu się tak mało dzieje?” albo „czemu tu jest tak samo, jak pół roku temu?”, a nawet czasami „czy jedziecie na konwent?”. A kopiowanie artykułów z fandomu tylko pogarsza sytuację, bo pokazuje ludziom, że to na tamtej wiki powstają nowe treści, a my jesteśmy jakąś podróbką.

PS: Nie musisz używać pacyny, starsi userzy i tak wiedzą, kim jesteś. 5.173.248.226 (dyskusja) 19:50, 17 sty 2019 (CET)

starsi userzy cisną bekę w kącie xD — Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika 2a01:110f:450e:c500:808f:f89a:6cc9:de75 (dyskusjawkład). Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~!
Ja nie cisnę beki, bo to aż przeraźliwe, do czego zdolni są niektórzy ludzie chcący udowodnić, że mirabela żyje. Runab (PS. Wypadałoby zdjąć blokadę z mojego konta za nic lub też nałożyć ją poprawnie).
Ech, przepraszam za tych nieokrzesanych przedstawicieli (wygląda na to, że) wrogiej nam fandomowej Nonsensopedii. Tak się kończy zaufanie i szacunek do niektórych na tym portalu... Gdy Korea Północna wtrącała się w sprawy Południowej, doszło do rzezi i rozwalili pół kraju. Wygląda na to, że i tutaj może być podobnie. Dzięki, że dbasz o nasz honor i nie poddajesz się :) Pozdr. = °ZelDelet ° =

"nie znam"[edytuj]

Na przyszłość - to że ty nie znasz jakiegoś tematu, nie znaczy że ktoś nie może mieć w nim większą wiedzę, więc proszę na przyszłość przynajmniej poszukaj w sieci czy informacja którą masz zamiar wycofać, aby na pewno jest nieprawidłowa, fałszywa, lub zakłamana. Pieteek (dyskusja) 21:31, 21 sty 2019 (CET)

Właściwie to typ ma całkiem sporo subskrybcji. Sir Polskacafe 00:00:34, sty 22, 2019 (CET)

Uprawnienia[edytuj]

Masz autopatrol, taki sam, jak na Wikipedii. I służy do tego samego, co tam: w razie wprowadzenia „cenzury” (czyli że każda wersja musi być przejrzana), to własne edycje będziesz miał z automatu oznaczone jako przejrzane po to, aby przypadkiem nie wyleciały przy usuwaniu spamu (a że akurat trwa wielka bitwa z włoskimi stronami, to ten). 5.173.240.16 (dyskusja) 18:22, 28 sty 2019 (CET)

No i ogólnie będą oznaczane jako sprawdzone. Sir Polskacafe 18:35:15, sty 28, 2019 (CET)

IRC ping

Lewitujący nieprzyspawany moździerz.jpg Wal na IRC-a, mości Panie! IRC cover.png

Irca w sensie Discorda. Wskazówki co i jak masz tam napisane. Pozdr, Mr obornik Skargi i zażalenia 18:21, lut 5, 2019

Prywata[edytuj]

Dziwne, myślałam, że pisanie o Nonsensopedii nie jest prywatą. Jeśli nią jest, to należałoby wykasować wszelkie kroniki, lustra i inne miejsca, gdzie użytkownicy piszą o samej stronie zamiast o humorze. Dobrze, skoro ludzie nie mają poczucia humoru i mogą traktować mój wpis jako „atak”, to usunę „prywatę” ze wspomnianego artykułu. Gdzie mam przesłać wersję roboczą, aby nie padło oskarżenie o „eskalację konfliktu”? Sam temat jest ciekawy, zmieniłam tytuł na Pies ogrodnika. To nie jest sprawa dotycząca tylko stron typu wiki, na innych forach, portalach i w innych mediach też takie zjawisko występuje. Dlatego pomoc w rozwijaniu artykułu będzie mile widziana. Treść jest już gotowa, ale nie chcę wstawiać jej do brudnopisu, skoro budzi aż takie kontrowersje. Którędy mam ją przesłać? Uma (dyskusja) 16:32, 25 kwi 2019 (CEST)