Dyskusja użytkownika:Ann104

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Powitanie[edytuj]

nonsensopedia.org
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

Miłej pracy na nonsie :) – Trojanin 19:01, maj 1, 2010 (UTC)

Witamy kolejną panią[edytuj]

I życzymy Ci, byś znalazła tu swój drugi dom, troszkę bardziej niekonwencjonalny. Pozdrawiam ciepło. Emdeggergadajka 01:03, maj 2, 2010 (UTC)

Odwagi![edytuj]

Nie bój się edytować, najwyżej się cofnie. TrojaninKadet.png 18:29, maj 2, 2010 (UTC)

Najbardziej polinkowana strona na Nonsensopedii[edytuj]

Nic się nie stało, nie ma za co przepraszać. Miłego dnia. TrojaninKadet.png 12:55, maj 3, 2010 (UTC)

Blog[edytuj]

Nonsensopedia nie jest serwisem blogowym, więc nie go nie twórz. Artur21 17:49, maj 7, 2010 (UTC)

Pracowitość[edytuj]

Widzę, że wykonujesz bardzo pożyteczną pracę za użytkowników z większymi uprawnieniami od Ciebie, co zauważyłem i za co pragnę Cię pochwalić. Kontynuuj śmiało swoją pracę jeszcze przez jakiś czas, spróbuj napisać, jakiś artykuł albo nawet więcej, tak aby w przestrzeniach kreatywnych mieć więcej edycji. Wtedy śmiało będziesz mogła pokazać swój wkład administracji i poprosić o automatyczny rewert i już zmian nie wykonywać ręcznie. W przypadku, gdybyś chciała coś napisać, a miałabyś wątpliwości, służę pomocą. Emdeggergadajka 14:51, maj 13, 2010 (UTC)

uprawnienia bałwanka[edytuj]

Nie bój się, nie stracisz ich za byle co. Można je stracić chyba tylko przez wandalizmy. Jak na razie, to widzę, że wykonujesz dobrą robotę. Oby tak dalej. Miłego dnia, TrojaninKadet.png 19:40, cze 13, 2010 (UTC)

IRC ping

Lewitujący nieprzyspawany moździerz.jpg Wal na IRC-a, mości Panie! IRC cover.png

TrojaninKadet.png 19:47, cze 13, 2010 (UTC)

Spokojnie, dopiero zaczęłaś, nie bój się korzystać z przywileju, bo nie zawsze jesteśmy wszyscy i wszędzie, a zmianę bełkotliwą lub taką, która do artykułu nie wnosi nic i można ją spokojnie cofnąć, z pewnością rozpoznasz. Empodpis2.png Empodpis.png 13:47, cze 15, 2010 (UTC)

reklama[edytuj]

Dopisz się u mnie. TrojaninKadet.png 17:38, cze 20, 2010 (UTC)

Anielsko biała reklama[edytuj]

Anielsko biały Gosza2 pozwolił sobie usadowić się na Twej stronie użytkownika. Gosza2 zachęca Cię, abyś zrobiła sobie reklamę u niego. Anielsko biały Gosza2 pozdrawia i uśmiecha się nie używając emotikonki. Anielsko biały Gosza2 podpisuje się. Feliks Dzierżyński[D] KLIKAJ TUTAJ! 11:12, cze 24, 2010 (UTC)
Anielsko biały Gosza2 dziękuje za wpisaną reklamę i tym razem uśmiecha się emotikonką. :) --Feliks Dzierżyński[D] KLIKAJ TUTAJ! 11:28, cze 24, 2010 (UTC)

Kilka uwag[edytuj]

  1. Widzę, że odważnie korzystasz ze swego przywileju i robisz to dobrze. Bardzo się z tego cieszę.
  2. Spokojnie, nie martw się tymi dniami, w których Cię nie będzie, nikt Ci nie rewertu nie odbierze. My je dajemy, a nie odbieramy :)
  3. Pozwoliłem sobie wskoczyć na Twoją wieżę użytkownika. Jeśli masz ochotę możesz to zrobić także u mnie, byłoby mi niezwykle przyjemnie.
  4. Nie zapominaj o nas i bądź częściej na naszym kanale dyskusjnym. Masz pozdrowienia od Maryski i Seenera.
  5. I ode mnie również. Trzymaj się ciepło.
  6. Empodpis2.png Empodpis.png 01:06, cze 27, 2010 (UTC)

nowi userzy[edytuj]

jak widzisz, że nowy user zrobi kilka sensownych edycji, w jego stronie usera wpisz mu {{subst:uk}} lub [[Kategoria:Nonsensopedyści|{{PAGENAME}}]], ewentualnie [[Kategoria:Nonsensopedyści|nick delikwenta]], a w dyskusji wstaw szablon {{witaj}}. Proponuję, abyś dopisała się też tu. Pozdrawiam, TrojaninKadet.png 19:52, cze 27, 2010 (UTC)

Reklaaaamaaa[edytuj]

Hej, ponieważ masz tak samo na imię jak ja (a nawet nazwiska zaczynają się na tę samą literę, co jak wiesz, w naszym przypadku brzmi śmiesznie ;)), zareklamuję Cię u siebie, a Ty mnie. Deal? ;) hollyblues napierdalasz, synu. 15:12, lip 3, 2010 (UTC)

EJ no[edytuj]

Chyba jest tydzień radosnej eksterminacji nie? poza tym nic chyba nie usunąłem???

hemm[edytuj]

Skąd wiesz???

ech.[edytuj]

Głodny to troll, który nas nęka jeszcze z czasów Damiego. Nie należy go witać, i tak od razu dostaje bany. TrojaninKadet.png 05:01, lip 9, 2010 (UTC)

odpowiedź na odpowiedź (dawną już chyba)[edytuj]

Nie zamierzałem niczego usunąć. Chciałem (-) dać jak najwięcej stron do radosnej eksterminacji (by usunął je ktoś inny) Wania 16:19, lip 30, 2010 (UTC)

EDIT: Jak coś wygląda podejrzanie to nic nie znaczy, czyli że bezpodstawnie wysunęłaś/eś zły wniosek.

Hej[edytuj]

Czemu Cię tak długo nie ma? Ja zawsze martwię się o tajemniczo znikających nam userów. Daj, proszę, jakiś znak, mam nadzieję, że do nas znów zawitasz. Wszyscy tego gorąco oczekujemy. W imieniu swoim i reszty administracji. Emdeggergadajka 11:09, wrz 7, 2010 (UTC)