Dyskusja użytkownika:Bsz1208

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

Gwoli tradycji :-) Daewoo Tico 20:52, lut 20, 2013 (UTC)

Gra

Przeczytaj ten poradnik i zastosuj się do niego, bo w Twoich stronach gry są liczne błędy. Pozdrawiam, dyń 21:16, sty 2, 2013 (UTC)

Cóż...

Jeśli Twoje edycje były cofane, musiały być niskiej jakości. Radzę spojrzeć na to bardziej obiektywnie. Tym razem bez pozdrowień, dyń 19:09, lut 20, 2013 (UTC)

Tia...

Hmmm... Też prawda, więc dobrze, że jakość paru ostatnich została zatwierdzona.

Wpisuj się w dyskusji rozmówcy, bo inaczej może on nie zauważyć odpowiedzi. dyń 19:34, lut 20, 2013 (UTC)
I podpisuj się czterema tyldami (shift i tyldy).

Skreślenia, porada

Skreślaj przez <del>skreślenie</del>, co daje skreślenie. Tak jest estetyczniej. Pozdrawiam, Rose rock

Wieża

Widzę, że chcesz zrobić wieżę na swojej stronie użytkownika. Zapraszam do tego poradnika: Pomoc:Jak zrobić wieżę. Powinno pomóc.Rose rock 13:31, lut 21, 2013 (UTC)

Podpis

Postaraj się, aby Twój podpis prowadził do Twojej strony użytkownika/Twojej dyskusji/a najlepiej jednego i drugiego. Pozwala to na łatwiejsze nawigowanie po stronie i łatwiejszą indetyfikację (czyt. odpowiadanie w Twojej dyskusji). Może on być podstawowy (jak u mnie) lub z „bajerami”, jak chociażby osoby powyżej. Przyjrzyj się podpisom innych użytkowników. W razie problemów wejdź na kanał IRC Nonsensopedii, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą z innym użytkownikiem w jego dyskusji. Pozdrawiam, McRela (dyskusja) 21:02, lut 21, 2013 (UTC)

Usunięcie

Strona, względem innych w Grze, kwalifikowała się do usunięcia jako marna (brak kategorii, opcja umierania only itd.), ponadto Gra:Estetyka trybów. Polecam zajrzeć do Pomoc:Jak stworzyć stronę Gry. Artur21 13:55, lut 22, 2013 (UTC)

Re:Natural Dread Killaz

Nie mogłem się wysilić, bo nie był to jeden z powodów usunięcia hasła. Jest szereg znacznie lepszych i ciekawszych, między innymi: Mało, Marne, Wszyscy to wiedzą. Oprócz niskich lotów humoru mamy tam także konające wręcz formatowanie. Aby to poprawić sugeruję przeczytać Kanciapę i/lub podejrzeć co nieco w istniejących artykułach o zespołach. Józef Piłsudski Signature.svgNu? 13:39, mar 13, 2013 (UTC)

Szablon podpisu

Fajnie, że stworzyłeś swój szablon podpisu, ale... jeśli pomylisz się przy tworzeniu strony możesz ją przenieść, (używając funkcji „Przenieś” z menu na górze), nie musisz kopiować treści strony. Ponadto zawsze należy pamiętać o wstawieniu szablonu ekspresowej kasacji {{ek}} do błędnie utworzonej strony lub powstałego przy użyciu opcji „Przenieś” przekierowania. Ułatwi to administratorom znalezienie i usunięcie takiej strony. Józef Piłsudski Signature.svgNu? 09:54, mar 19, 2013 (UTC)