Dyskusja użytkownika:CzarnyKiciuś

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

= °ZelDelet ° = 08:36, maj 3, 2016 (UTC)

Hej :)

Hej, witaj! Powszechnie wiadomo, że aby fochnąć się na całą Nonsensopedię, musisz najpierw fochnąć się na jej biurokratów (czyli np. na mnie). Takie są zasady, przykro mi Mordka.png. Niby jestem na urlopie, ale jeśli masz jakieś pytania i wątpliwości, to zawsze możesz do mnie napisać. Chętnie pomogę. Pozdr. = °ZelDelet ° = 08:36, maj 3, 2016 (UTC)

Re: Focham się

#aha. Expert 3222 10:32, maj 3, 2016 (UTC)

Usunięty artykuł 'Miraculum: Biedronka i Czarny Kot'

Twój artykuł Miraculum: Biedronka i Czarny Kot został usunięty m.in. z następujących powodów:

  1. nieencyklopedyczność tekstu: Nonsensopedia jest encyklopedią, więc język artykułów powinien mieć encyklopedyczny charakter. Należy unikać pospolitych słów i zwrotów, slangu, niespójnych, niegramatycznych zdań. Zamiast tego, należy używać poprawnej polszczyzny (chyba że jest to uzasadnione) i dbać o poprawność składni. Więcej o przyczynach usuwania haseł tutaj;
  2. formatowanie tekstu: Artykuł nie był poprawnie sformatowany. Brakowało w nim m.in. linków, odniesień, przypisów, a sekcje były źle wyznaczone.

Ja osobiście kieruję się zasadą, że dobry artykuł to taki, który możnaby wydrukować na łamach tomu Encyklopedii Powszechnej i wyglądałby tam równie profesjonalnie, co pozostałe.

Aby rościć pretensję, prosimy najpierw o przeczytanie niektórych zaleceń i wskazówek w Kanciapie, gdzie krok po kroku omówione są zagadnienia moderacji, zasady formatowania treści, poprawności tekstu.

To, że na innych wiki administracja dopuszczała podobne rzeczy, nie jest zbyt mocnym argumentem. Być może tamte artykuły były lepsze, miały lepiej zorganizowaną tematykę, albo ich standardy na to pozwalały. Nie traktuj skasowania artykułu zbyt osobiście. Zawsze możesz napisać go od nowa w oparciu o merytoryczne wskazówki z Kanciapy. Możesz też poprosić o jego odtworzenie, aby popracować nad jego treścią (aczkolwiek czeka Cię mnóstwo pracy, bo wymaga sporo poprawek). Pozdr. = °ZelDelet ° = 11:50, maj 3, 2016 (UTC)