Dyskusja użytkownika:Dwójanin

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

Aaa, to sorry. Ostatnio atakuje nas wiele trolli, które tworzą konta o nazwach podobnych do nicków adminów, więc prewencyjnie zablokowałem. Pozdro, TrojaninKadet.png 13:15, lut 25, 2011 (UTC)

Skasowane hasła

Nie spełniały wymogów dotyczących treści – były po prostu zbyt słabe. Przeczytaj powody usuwania haseł. TrojaninKadet.png 17:43, mar 6, 2011 (UTC)

re

  1. To nie nasza-klasa, czy facebook, tu nie ma dodawania do znajomych.
  2. Co do adminowania – należy być wybranym w głosowaniu, regulamin masz tu
  3. W żadnym raczej.

Pozdrawiam, TrojaninKadet.png 18:20, kwi 6, 2011 (UTC)

Nie znajomych, a "reklamy" z linkami do stron użytkownika, a nie profili. Tu nie ma żadnego oprogramowania, wystarczy zrobić wieżę i wstawić szablon. Pozdrawiam, TrojaninKadet.png 20:34, kwi 19, 2011 (UTC)

Odpowiedź

Nie jesteś administratorem i nie możesz się dodać do listy administratorów. Aby zostać, musisz wykazać się wkładem, spełnić wymogi i przejść głosowanie. Czyli droga długa, jak do wszystkiego, co nie jest totolotkiem. DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 17:27, lip 17, 2011 (UTC)

Posada administratorska

Na początek, jeśli nie jesteś administratorem, nie możesz dodać sobie takiej kategorii.
Abyś mógł zostać administratorem musisz najpierw spełnić wymogi podane tutaj. Jeśli spełniasz, możesz złożyć swoją kandydaturę, która zostanie poddana głosowaniu. Pozdrawiam, Po dziabągu 17:29, lip 17, 2011 (UTC)

Awatary

A czy wiesz może jak dodać awatar? Dwójanin (dyskusja) 19:23, lip 17, 2011 (UTC)

Read carefully:

Tak, zapisałeś się, ale są wymogi, by zostać administratorem. Na pewno rejestrowałeś się kiedyś na jakimś forum, a każde szanujące się forum ma określone wymogi do pełnienia takich funkcji. Również i na Nonsensopedii trzeba się wykazać, najważniejsze punkty to minimum 750 edycji kreatywnych, dwumiesięczny staż pracy, znajomość zasad redakcji czy formatowania oraz czysta przeszłość, bez wandalizmów i innych niegodnych aktów. Czyli nic za darmo i kolesiostwo nie pomoże. Z powodu braku spełnienia wymogów kandydaturę, którą zgłosiłeś wycofano. DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 17:26, lip 18, 2011 (UTC)