Dyskusja użytkownika:Edath

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

witaj[edytuj]

Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

TrojaninKadet.png 19:46, lip 14, 2010 (UTC)

IRC[edytuj]

W czym tkwi problem? Opisz go, może pomogę. Vae (dyskusja) 20:55, wrz 12, 2010 (UTC)

Udało Ci się połączyć, Twój nick kilka razy pojawił się na kanale, ale nie było widać żadnej wypowiedzi. Jedyne, co mogę doradzić w tej sytuacji, to zainstalowanie jednego z klientów IRC –są o wiele mniej zawodne, niż bramki. ;) Vae (dyskusja) 10:49, wrz 13, 2010 (UTC)

W imieniu Vae[edytuj]

Zapewne zalogowałaś się prawidłowo, jednak trafiłaś na użytkowników będących na kanale w ramach tzw. sesji, czyli zaprogramowania danego klienta IRC (np. Irssi) tak, by mieć nick przez 24h. Najpewniej po prostu teraz ich nie ma i nie należy się niczym martwić. Sprawdziłem przed chwilą na kanale kto "jest" i byli tam użytkownicy sesyjni oraz nasz bot :) Zapraszamy i tak, pierwsze koty za płoty. Emdeggergadajka 08:33, wrz 27, 2010 (UTC)

IRC[edytuj]

Możesz wpaść? :) Emdeggergadajka 07:55, paź 1, 2010 (UTC)

Wczoraj nie byłem, bo skończyłem zajęcia o 20 i dopadło mnie zmęczenie, a potem zagadały mnie jeszcze 2 osoby. Dziś postaram się być troszkę po 20:30 specjalnie dla Ciebie, to sobie porozmawiamy. Nie, nawet przez myśl mi nie przyszło Cię ochrzaniać ;)

Emdeggergadajka 14:20, paź 6, 2010 (UTC)

O proszę, odwołane zajęcia – będę na pewno wcześniej. Papa

Nie, pomyłka może przytrafić się każdemu, a celują w nich niekiedy administratorzy, nie przejmuj się :) Również dziękuję za rozmowę, ale... do tego sama kiedys dojrzejesz, hej!Emdeggergadajka 20:16, paź 6, 2010 (UTC)

Re: A jesień...[edytuj]

Niczego nie obiecuję co do siebie, jednak myślę, że jeszcze uda mi się z Tobą porozmawiać. A Ty to masz się nie trzymać? Jeśli Ty się nie będziesz trzymała, to kto? ;) Co do brudnopisu, ja się tak dobrze na tekstach nie znam, a samo formatowanie jest raczej poprawne. ;) Argh! (dyskusja) 16:05, paź 19, 2010 (UTC)

Nie znikaj nam[edytuj]

Edatko kochana, co się z Tobą dzieje? Widzieliśmy Cię jak rewertujesz, ale nie chcesz nas na kanale odwiedzić. Czemu? A przecież nasze oczy już się przyzwyczaiły do Ciebie :) Szczególnie Argh! i ja za Tobą tęsknimy, nie zostawiaj tak nas jak ostatnie sieroty. Prosimy Cię, byś nas znów odwiedziła. Emdeggergadajka 10:39, paź 30, 2010 (UTC)

Możesz wejść teraz? Em.
Wróć, jak zjesz albo napisz mi w dyskusji, że już na teraz skończyliśmy.

Dziękuję[edytuj]

Pokrótce:dziś jest dla mnie ważny zabieg o 12, ale nie wiem, czy mu się poddam, wybierając bardziej inwazyjną metodę leczenia. Jeśli poddam się pierwszemu zabiegowi, nie porozmawiamy pewnie do weekendu. Jeśli wybiorę drugi, jest szansa, że dziś porozmawiamy, lecz nie wcześniej niż późnym popołudniem. Wtedy jeszcze przez parę dni będę na ircu. Potem będzie przerwa, tylko nie wiem po prostu jak długa.

Dziękuję za miłe słowa, Tobie również życzę wszystkiego dobrego. Emdeggergadajka 07:23, lis 2, 2010 (UTC)

Re:Wracaj[edytuj]

No już dobrze, już dobrze, mam po prostu ograniczony dostęp do Internetu. Argh! (dyskusja) 14:01, lis 2, 2010 (UTC)

Re:Ave![edytuj]

Edath! Kochana Edath! Dziękuję za miłe słowa i z pewnością dam z siebie wszystko. W zamian wysyłam dziesięć krów, dwadzieścia cieląt i sześćdziesiąt prosiąt. Oby bogowie słowiańscy i Turul Ci błogosławili. [[Terrapodian]] Ni! 20:34, sty 19, 2011 (UTC)