Dyskusja użytkownika:Egon

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Czemu ty dajesz opisy zmian zupełnie inne niż są w rzeczywistości...?ᒦᓂᐊ

Nie no ja ci nie mówie, że nie masz tak robić...:) jesteś oryginalny...:) ᒦᓂᐊ

Gra i podstrony

Przepraszam bardzo, ale możesz mi wyjaśnić o co chodzi z tą grą i jak ona się ma do Nonsensopedii? Szoferka 19:32, 30 kwi 2006 (UTC)

Zapraszamy na irca, link po lewej pod społecznością. Szoferka 19:55, 30 kwi 2006 (UTC)
Tak, tak, ja rozumiem, że to jest przeniesione z Uncyclopedii, ale mam szereg zastrzeżeń:
  • To będzie grubo ponad sto zupełnie nierozwojowych stron.
  • Uncyclopedia posiada dodatkową licencją, nie pamiętam jaką, i jeśli tłumaczy się coś stamtąd, to trzeba to zaznaczyć na stronie, czyli króciutkie strony byłyby oznaczone sporymi szablonami z informacją o licencji. W tej chwili mamy tylko kilka stron tłumaczonych z Uncyclopedii i nic nie oznaczaliśmy, ale jeśli będzie ich ponad setka, to nie będzie wyjścia.
  • Cała koncepcja tej gry to coś w stylu tekstówki rpg. Generalnie jesteśmy przeciwko stronom, których jedyną funkcją jest to, że są połączone w linkami z innymi stronami realizującymi tę samą koncepcję, a olewają lub marginalizują resztę zawartości Nonsensopedii. Może znalazłoby się inne miejsce na tą grę? Nie mamy ciśnienia na kopiowanie Uncyclopedii i nie wszystko, co tam jest, musi znaleźć się tu.
  • Konkludując: cała gra wraz z podstronami moża trafić w każdej chwili na sdu, albo możemy ustalić taką decyzję na ircu. Szoferka 05:52, 2 maj 2006 (UTC)