Dyskusja użytkownika:Eldupass

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Snoop Dogg

To ja poprawiłam hasło, a z Twoim podpisem o Rumunii chodzi o to, że bardzo często zdarza się, że ktoś przypisuje różne zdarzenia właśnie temu krajowi (albo innym, które w Polsce uważa się za gorsze, głównie krajom Trzeciego Świata), a staramy się zachować w Nonsensopedii pewną zdrową proporcję, żeby nie cisnąć za bardzo na żaden temat. Szoferka 16:03, 3 sie 2006 (UTC)

Re:Snoop Dogg's Nie w ruminii??

Po pierwsze: To nie ja podrasowałem Twój artykuł, a zapewne Szoferka. Według mnie bardziej pasował poprzedni podpis, ale to sprawa gustu :-P

Al CaponeAj waj!

PS: Mógłbyś się podpisywać za pomocą czterech tyld gdy coś piszesz do kogoś? Nie trzeba wtedy szukać nadawcy...

Pisz starannie

Drogi nonsensopedysto – popracuj nad formą swoich artykułów. Nonsensopedia, wbrew pozorom, jest encyklopedią. A skoro jest ona encyklopedią, to zawarte w niej hasła powinny być poprawne pod względem ortograficznym, interpunkcyjnym, gramatycznym i stylistycznym. A także powinny mieć odpowiednią formę.

Przy pisaniu artykułów stosujemy specjalne znaki typograficzne. Jest to półpauza (–) i cudzysłów europejski („ ”). Półpauzę wstawiamy przy rozdzielaniu zdania, przedziałach liczbowych, wymienianiu w listach wypunktowanych oraz na początku artykułów we wstępie i przy dialogach (np. w cytatach, nonźródłach). Cudzysłów europejski wstawiamy na podobnej zasadzie, co normalny.

Wszystkie znaki specjalne (w tym typograficzne) możesz znaleźć w edittools (tabelka pod oknem edycji), bądź wpisywać ręcznie z klawiatury numerycznej przytrzymując klawisz Alt (przy włączonym NumLocku; dla półpauzy jest to sekwencja 0150, dla cudzysłowu otwierającego 0132, dla cudzysłowu zamykającego 0148).

Pamiętaj – koniecznie używaj polskich liter (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

W miarę potrzeby korzystaj również z poniższych stron:

Na koniec opatrz swój artykuł odpowiednią kategorią. Spis wszystkich kategorii możesz znaleźć tu.


Zapoznaj się proszę z zasadami interpunkcji! Poprawianie tego to katorga. Szoferka 16:25, 3 sie 2006 (UTC)

opisujg

Licencje grafik

KorwinDyskusja i ᒦᓂᐊ, i Dj.NonekMixuj 09:58, 16 wrz 2006 (UTC)

grafika

Naciśnij na grafikę, a potem na popraw. ᒦᓂᐊ 10:34, 16 wrz 2006 (UTC)

i wpisz

z [www.adres.pl]

czy jaki tam masz adres. KorwinDyskusja

Done :)<- można dać w "Czy nie wiesz że" hehehehe :D

Usuwanie moich tematów

Ta - co nie napiszę czegoś zaraz usuwacie.Tito Santana poszedł w p***u , dodałem skład sepultury - to samo.Napiszcie co jest w nich złe a nie usuwacie - i tyle :/