Dyskusja użytkownika:Goku122

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Re:News[edytuj]

Proszę uprzejmie:

  1. Był znów o Radiu Maryja i Rydzyku (nuda);
  2. Był za długi jak na news, bo zajmował aż cztery linijki (brak dyscypliny);
  3. Nie miał formy newsa, bo był zdaniem złożonym (takie newsy to w telewizji, ale nie tu jako anonse);
  4. Był skrajnie subiektywny przez takie zwroty jak: w szczególności kaczorów, centrum dowodzenia, w swoim pozłacanym bunkrze (więc mówił o ocenie, a nie to jest jego zadaniem);

Szoferka 10:55, 5 mar 2006 (UTC)

Re2:News[edytuj]

  1. Tak, jestem administratorem i moje prywatne oceny są wiążące.
  2. Można to było zrobić. Rozmawiamy o stanie faktycznym, a nie o możliwościach.
  3. Jak wyżej.
  4. No niestety, do dowcipu politycznego to się nie umywa. Newsy mają inną funkcję niż Czy wiesz że.... Centrum ascezy jest na www.radiomaryja.pl. Z powodu liczny wandalizmów zdanie: Witamy w Nonsensopedii – pozbawionej treści encyklopedii, którą każdy może redagować niedługo straci ważność, a będą mogli edytować tylko zarejestrowani użytkownicy. Jeśli widzisz, że coś staje się prywatnym działem - widzisz źle. Jedynym wyznacznikiem i cenzorem jest jakość tego, co ktoś dopisuje do rzekomo prywatnego działu - więc w rzeczywistości wina leży wyłącznie po stronie tego, kto dopisuje do rzekomo prywatnego działu. Szoferka 11:33, 5 mar 2006 (UTC)

Dopisek: w takiej formie news przechodzi bez bólu. Szoferka 11:35, 5 mar 2006 (UTC)

Wiadomości[edytuj]

Odbezpieczyłam archiwum newsów, ale - jeśli dodajesz na początek listy nową wiadomość, to przenoś starszą do archiwum w ten sposób, żeby ramki Aktualności i Czy wiesz że... były tej samej wysokości na ekranie 1024x768. Szoferka 19:04, 5 mar 2006 (UTC)

Konkurs na grafikę na medal[edytuj]

Mimo niewielkiego zainteresowania konkursem (ze strony głosujących), Twoja grafika została wybrana i teraz powisi z tydzień na stronie głównej. Szoferka 19:03, 24 mar 2006 (UTC)