Dyskusja użytkownika:JohnAvery

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj z powrotem John! Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 12:54, lip 30, 2012 (UTC)

Uwaga!

Rewolwerowiec w prezencie, cobyś sobie przypomniał, że warto gwałcić "podgląd". Pozdrawiam Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 08:22, sie 1, 2012 (UTC)

Przypomnę o tym[edytuj]

Wstawiaj półpauzy zamiast dywizów, oszczędzisz innym pracy, no chyba że chcesz mi nabić edycje Mordka.png. Tyle ode mnie. wowJurekedycji tak dużo 09:39, wrz 28, 2012 (UTC)

Katarzyna Waśniewska[edytuj]

Chyba już ktoś pisał o tym. Artur21 14:16, lis 6, 2012 (UTC)

Podpis[edytuj]

Dostałem dobrą poradę, przekaże dalej - zrób sobie stronę User:JohnAvery/podpis, na nią wrzuć sobie {{JohnAvery}} i jej używaj jako podpisu, bo inaczej w edytorze troche się to rozjeżdża. Dreadlish yy..? 20:30, gru 19, 2012 (UTC)

SDU[edytuj]

Witaj. Masz zamiar dać na SDU wszystkie artykuły dotyczące transportu? Heh... = °ZelDelet ° = 20:45, gru 19, 2012 (UTC)

Strefa Gazy[edytuj]

Jaką magią obłożyłeś ten artykuł że nie można go edytować? Daewoo Tico 20:55, gru 19, 2012 (UTC)

Podpisywanie się[edytuj]

Widzę, że czasami zapominasz o podpisywaniu się pod swoimi wypowiedziami (tak jak np. tutaj). Bardziej wrażliwych może to jak widać wnerwiać. Prosiłbym aby od tej pory pamiętać o wpisywaniu czterech tyld. = °ZelDelet ° = 12:48, gru 24, 2012 (UTC)

To jeszcze raz ja. Tym razem w sprawie szablonu podpisu. Twój podpis wciąż brudzi strony które podpisujesz, swoją zawartością. Z tego co się orientuję, masz prawdopodobnie źle ustawione preferencje. Sprawdź to proszę i dokonaj ewentualnej korekty. = °ZelDelet ° = 12:57, gru 24, 2012 (UTC)

W odpowiedzi za Szasza[edytuj]

Zbanowano bramkę w wyniku ataku moich fanek. Uprzejmie nalegam na zainstalowanie klienta IRC (xChat jest darmowy, a konfiguracja prosta) – wtedy takich problemów nie będzie Mordka.png Artur21 20:55, kwi 20, 2013 (UTC)

Dyskusja rozmówcy[edytuj]

Dzięki za radę, będę teraz edytowal dyskusję rozmówcy. W razie problemów/zastrzezeń skontaktuj się ze mną. Józio Kowalewicz (dyskusja) 17:54, maj 3, 2013 (UTC)

Kategoryzacja[edytuj]

Tyle kategorii, a Ty musiałeś skatować ten poradnik do nadrzędnej. Do wyboru, do koloru. Artur21 14:38, maj 19, 2013 (UTC)

art[edytuj]

Dla bezpieczeństwa zdecydowałem się go dać na kwarantannę do brudnopisu. DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 11:44, maj 23, 2013 (UTC)

Czas mi jednak nie bardzo pozwoli na dopieszczanie tekstu, więc go przejmujesz. Już w Twoim brudnym spisie. Możesz teraz działać wedle uznania, potraktować go jak „szkielet”. DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 10:31, maj 28, 2013 (UTC)

Żródła grafik[edytuj]

Argh! (dyskusja) 09:55, sie 18, 2013 (CEST)

Re:IRC[edytuj]

Szkozystaj z bramki Frenode (gorzej) albo zainstaluj klienta (lepiej). Józef Piłsudski Signature.svgNu? 13:44, kwi 5, 2014 (UTC)

Nie moja działka, ale odpowiadam. Re: "Bydgoszczu"[edytuj]

Cześć. Poc nie zrozumiał tego zamierzenia, uznał za błąd i skorygował. Pewnie wiele osób by tego nie załapała. Żart/humor powinien być natomiast uniwersalny i łatwo rozpoznawalny przez wszystkich (nawet po latach), w przeciwnym razie ktoś może to uznać za błąd lub/i bełkot. Jeśli piszesz słowo "Bydgoszczu", bo tak powiedział w konkretnej sytuacji jakiś znany polityk, proponowałbym dać przypis i w tymże przypisie wyjaśnić zamierzony efekt humorystyczny/pochodzenie danego stwierdzenia/słowa. Pozdrawiam = °ZelDelet ° = 18:27, maj 23, 2014 (UTC)

Artykuł[edytuj]

Naucz swoją przekorną i mocno buntowniczą naturę, że:

  • Miejsce niedokończonych artykułów jest w brudnopisie, nie w przestrzeni głównej. Jeszcze raz zobaczę niedokończone hasło w przestrzeni głównej, usuwam je i daję 6 godzin bana za brak umiejętności czytania.
  • Każdy artykuł się kategoryzuje, do tego dobrze by było po kilku latach edytowania poznać jednak zasady kategoryzacji.

Aha, co do tego przeniesionego hasła, Bóg, honor, ojczyzna jest nieco starsze niż 4 lata, które minęły od pierwszego marszu niepodległości w stylu takim, jaki teraz widzimy. I zastanów się co napisałeś w punkcie Nie będziesz hańbił imienia wodza swego nadaremno. Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 09:47, wrz 23, 2014 (CEST)

Grafika[edytuj]

Forum:Współdzielenie zasobów do przeczytania, zamiast wrzucać pliki ze złym opisem, po prostu sprawdź jaka grafika jest na samym szczycie hasła na Wikipedii o pakcie Ribbentrop-Mołotow. Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 15:43, sty 1, 2015 (CET)

Oj oj[edytuj]

Pupka jeszcze boli po niefortunnym skrzyżowaniu drogi życiowej z moją? 62.21.2.66 (dyskusja) 02:18, mar 3, 2015 (UTC)

Agent Kremla[edytuj]

Witaj. Z przykrością informuję, że podjąłem decyzję o przeniesieniu Twojego artykułu Agent Kremla do brudnopisu. Artykuł wydaje się być niedokończony a ponadto nie unikasz tam ocen elementów politycznych które mogą być wyłącznie Twoimi ocenami (a to godzi w neutralny punkt widzenia). Na pewno da się przedstawić tę treść w nieco bardziej neutralny sposób. Da się go też trochę dopracować, rozbudować o nowe sekcje a nawet jakąś grafikę. W moim osądzie, póki co, artykuł powinien zostać w brudnopisie. Pozdr. = °ZelDelet ° = 21:15, kwi 28, 2015 (UTC)

Re: Licencje[edytuj]

Obecność loga firmy w niczym nie przeszkadza (tzn. trochę przeszkadza, jeżeli chodzi o trademarki, ale to już nie działka licencji grafik). Rozumiem, że jest to kolaż dwóch grafik: zestawienia mundurów i loga Hugo Bossa. Z logiem jest sprawa prosta, bo loga literowe są zbyt simple, żeby podlegać ochronie prawu autorskiemu w USA (logo Hugo Bossa na Commons). Gorzej z mundurami – na moje oko to jakiś skan z książki z czasów wojennych, więc o ile nie masz pewności, skąd pochodzi, to jest zapewne copyright. No i prawa autorskie zapewne przysługują także temu, kto te dwie grafiki zestawił i on też je może okopyrajtować. Ewentualnie można zrobić inspiracje i wziąć zdjęcie jakiegoś stylowego gestapowca czy SS-mana na PD, dokleić z dołu logo Hugo Bossa i będzie własna grafika jak ta lala. Amoniak (dyskusja) 11:56, maj 11, 2015 (UTC)

re[edytuj]

Gotowe :) = °ZelDelet ° = 10:13, cze 10, 2015 (UTC)

Artykuły w brudnopisach[edytuj]

Hej. Pamiętaj, że masz jeszcze chyba kilka artykułów w brudnopisach. = °ZelDelet ° = 14:04, lip 3, 2015 (UTC)

Re: Drobna rada[edytuj]

Nie chcę zostać adminem, nie jestem jeszcze odpowiednio doświadczony. {{T}} nie jest już używany (info tutaj). Co do „bezsensownego poprawiania” – moim zdaniem lepiej jest żeby artykuł był zredagowany poprawnie (nie chcę w ten sposób pokazać, że znam się lepiej od Ciebie czy coś takiego). Odnośnie nabijania edycji – gdzie widzisz to nabijanie? Pzdr, Expert 3222 19:54, wrz 17, 2015 (UTC)

Re: Ekonomia[edytuj]

Kategoria:Ekonomia usunąłem, bo niedawno się dowiedziałem, że zalążek z danej kategorii nie powinien być razem z nią samą (tak wynika z zasad kategoryzacji). Co do zalążka z jednej dziedziny i pełnej kategorii z drugiej – masz rację, po prostu o tym nie wiedziałem. Postaram się o tym pamiętać. Pozdrawiam, Expert 3222 16:18, lis 6, 2015 (UTC)

KOD[edytuj]

Wielki, wielki szacunek za ten artykuł się należy. Pozdrawiam, Józef Piłsudski Signature.svgNu? 21:51, gru 7, 2015 (UTC)

Petru[edytuj]

Szanowny Kolego!

Mimo iż wygląda to na wojnę edycyjną, jest to tylko usuwanie z Nonsy treści obraźliwych i niezgodnych z opcją. To co jest na Nonsensopedii ma w zamyśle mieć charakter satyry a nie hejtu. Jestem tu od 2011 jako ip-ek i dobrze znam zasady. Miłego wieczoru SuchareqNazwa.png SuchareqNazwa.png SuchareqNazwa.png 20:01, gru 28, 2015 (UTC)

Kijowski[edytuj]

[1] To ci się idealnie udało :D LecęjakMagik (dyskusja) 14:30, wrz 1, 2016 (UTC)

Aktywność w bałwankowaniu[edytuj]

Cześć. Masz bardzo niską aktywność w używaniu uprawnień bałwanka. Nie chcemy stracić tak ważnej osoby, więc proszę, edytuj u nas częściej :) Pozdr. = °ZelDelet ° = 15:10, lis 22, 2016 (UTC)

Artykuł[edytuj]

Hej Ci! Skoro czasami do nas wpadasz, mam prośbę. Czy mógłbyś się zająć w wolnej chwili tym oto artykułem? Znasz się na tym najlepiej. Byłoby mi bardzo miło :) Pozdr. = °ZelDelet ° =