Dyskusja użytkownika:Jurek10/archiwum

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Uwaga!

Artur21 12:19, paź 13, 2010 (UTC)

Dobra, dzięki za komentarz. Jurek10 12:46, paź 13, 2010 (UTC)

Odpowiadamy w dyskusji rozmówcy, ze względu na możliwość niezauważenia odpowiedzi przez piszącego (co z kolei rekompensuje pomarańczowa ramka z informacją o nowej wiadomości). Artur21 12:48, paź 13, 2010 (UTC)


To mi zwisa i powiewa :D Jurek10 12:50, paź 13, 2010 (UTC)

Licencje grafik

Artur21 13:04, lis 14, 2010 (UTC)

Szablony licencji (jak każde inne szablony) służą do ich szybszego wstawiania poprzez wpisanie {{nazwa szablonu}}. Nie ma potrzeby kopiowania „wnętrza” szablonu, szczególnie, że skopiowałeś {{wikipedia}} i kategorię niepotrzebnie. Artur21 13:17, lis 14, 2010 (UTC)

hej

Fakt, grafika z kotem i panią prezydentową jest fajna, ale nie pasuje do artykułu i go psuje. Po primo, psuje układ, po drugie, nie związana z artykułem bezpośrednio. Po prostu wstaw ją do innego artykułu. Pan Admin Ptok Bentoniczny.

Drobne poprawki

Jak już ich dokonujesz, to poprawiaj cały artykuł, tutaj przy chemiku ukraińskim i następnym zostawiłeś dwa myślniki. Chyba, że nabijasz sobie edycje, to OK. Artur21 13:49, lut 13, 2011 (UTC)

Prywata

Autoprywata nadal jest prywatą. Zapamiętaj! Zentro Xenon.png Zentro Xenon.png 19:42, maj 14, 2011 (UTC) Sorry. Zmienię to trochę. Jurek10 19:46, maj 14, 2011 (UTC)

Mała uwaga!

Następnym razem odpowiadaj w dyskusji rozmówcy, chodzi o powiadomienie w formie pomarańczowego paska. Rozumiesz? Zentro Xenon.png Zentro Xenon.png 19:54, maj 14, 2011 (UTC)

Pozwolę sobie odpowiedzieć

Zadałeś pytanie Terrapodianowi, ale z racji, że go tymczasowo nie ma, odpowiem pokrótce na Twoje pytanie. Warunki techniczne znajdziesz tutaj. Może i wydają się nieco wygórowane, ale zaangażowanie w projekt to podstawa. Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania, prosisz kogoś lub samemu zakładasz sobie PUA, czyli głosowanie na administratora. Żeby jednak uzyskać poparcie innych, należy im się przypodobać w kilku kwestiach. Nie jest to może szczyt wolności i swobody, ale na tym polega współpraca. Zawsze też można swoją charyzmą oraz siłą przebicia zdumieć innych i udowadniać, że to Twoje pomysły są godne wdrażania, ale to raczej zdolność nabyta niż coś do wyćwiczenia na zawołanie. Kandydat oceniany jest wg kilku kryteriów, a mianowicie znajomości techniczne, umiejętność posługiwania się kodem MediaWiki, stronami specjalnymi, znajomość procedur, mniej więcej historii serwisu. Powinien być w miarę zaangażowany w społeczność tj wypowiadać się w dyskusjach, na forum, na kanale... nie jest to oczywiście wymóg, ale raczej przyczynia się do poznania kandydata oraz budowania koniecznego zaufania. Nie należy też przesadzać. Bycie ciężarem na pewno nie spowoduje, że uprawnienia zostaną przyznane. Ostatnim szczegółem jest dopasowanie pod względem umiejętności oraz charakteru do reszty adminów, aby nie skończyło się na tym, że mamy 12 botów do OZ i nic więcej. Obecne zapotrzebowanie na pomoc najlepiej ocenić rozmawiając z innymi użytkownikami. To oczywiście nie wszystko, ale myślę, że dość dokładnie nakreśliłem to co najważniejsze. Zapraszam na N:IRC jeśli naprawdę jesteś zainteresowany. Risen911.gifRisen911spam.gif 13:24, cze 16, 2011 (UTC)

bałwanek

Risena nie ma, ale ja odpowiem. Spełniasz wymagania, możesz poprosić któregoś z biurokratów o przyznanie praw. TrojaninKadet.png 10:34, lip 26, 2011 (UTC)

Przyznałem Ci już uprawnienia. Życzę sukcesów na nowej drodze życia. [[Terrapodian]] Ni! 19:24, lip 26, 2011 (UTC)
Gratulacje z okazji otrzymania uprawnień, wstaw sobie to {{Automatyczny rewert}} do wieży. Pozdrawiam Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 19:53, lip 26, 2011 (UTC)

Rewert → Nauczyciel

Był potrzebny, bowiem usunięte przeze mnie treści albo się powtarzały już w artykule, albo (jak punkt „Captyn”) były jakimiś kiepskimi bzdurami. Tyle. DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 10:03, sie 24, 2011 (UTC)

Uwagi redakcyjne

Witaj. Wbijam do Ciebie z paroma uwagami po wyedytowaniu i poprawie przeze mnie artykułów o Murańce i Wasiljewie.

 1. Nie stosujesz półpauz. To takie coś w części „Znaki specjalne”, pierwsza kreska z lewej, dajesz ją zawsze przy oddzieleniu treści definiującej od słowa definiowanego. Więcej na ten temat masz tu.
 2. Ilekroć artykuł wymaga zastosowania szablonu nawigacyjnego poprzedzasz jego wpisanie formułą <br clear="all">, zaś szablon wstawiasz pod nią.
 3. W podpisie szablonu cytatu nigdy nie stawiasz na końcu kropki. Jest ona na końcu cytatu, nie podpisu (oczywiście jeśli nie ma znaku zapytania/wykrzyknika).
 4. Nie stawiamy linków w tytułach sekcji.
 5. Trochę za dużo wulgaryzmów w Twoich artykułach. Za przeproszeniem, spierdolić to można ze ślubu, skoki się psuje, a nie spierdala.

To wszystko, mam jeszcze prośbę (jej spełnienie nie jest konieczne). Byłoby miło, gdybyś do swoich artykułów dorzucił jakieś grafiki :)

Pozdrawiam Emdeggergadajka 06:32, sie 25, 2011 (UTC)

Nie martw się, artykuły są solidne treściowo i nikt ich nie zekuje. Pozdro!Emdeggergadajka 14:01, sie 25, 2011 (UTC)

Estrojanin

Może przestańmy go ekować, bo tylko niepotrzebnie zwiększamy archiwa. Zaraz ktoś przyjdzie i go zbanuje JohnAvery napisz 15:38, sie 25, 2011 (UTC)

No tak, pomyliłem terminy :P

Krótkie arty

Kiedy tworzysz krótkie artykuły, zamiast popra wstaw stuba. [Tutaj masz rodzaje stubów. Pozdrawiam Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 17:53, sie 25, 2011 (UTC)

Grzegorz Niecik

Nie piszemy artykułu o artystach lokalnych, nieznanych szerszemu gronu publicznośc. Kim inny jest Madonna, kim inny Grzegorz Niecik. W tym wypadku z encyklopedycznością związane są znane nazwiska i wybitne osiągnięcia muzyczne. A G.N ich nie ma. Emdeggergadajka 18:28, sie 25, 2011 (UTC)

Rewert

Mógłbym się dowiedzieć, co złego dopatrzyłeś się w tej edycji? JTTS (dyskusja) 19:52, sie 25, 2011 (UTC)

To Cię uświadamiam, że była potrzebna, poprawia stylistykę. Od skrócenia treści jeszcze nikt żartu nie popsuł (chyba, że wyciął puentę), a od wydłużenia – owszem. JTTS (dyskusja) 19:56, sie 25, 2011 (UTC)

Drogi Jurku10. Artykuł Poradnik:Jak być dobrym ateistą odnosi się faktycznie głównie do katolików, ALE także do innych religii w ogóle - zatem "świątynie" nie "kościoły" - np. synagoga to nie kościół. ponadto fraza "wyjeb mu" brzmi niezwykle infantylnie a "hetero" to skrót od "heteroseksualny" i nie ma potrzeby usilnego wydłużenia słowa, co ty uczyniłeś.

Odp. Kujon

Wyciąłem, bo uznałem, że nic nie wnosi do artykułu. Ani poprawka techniczna, ani merytoryczna. A takie rewertuję. Emdeggergadajka 09:57, sie 26, 2011 (UTC)

Ach

Jest różnica pomiędzy szablonami EK a SDU, więc gdy zobaczysz "świeżo wysrany", jak napisałeś na temat Władcy Pierścieni, "Beznadziejny artykuł", EKuj go od razu. Stronę na SDU pewnie ktoś usunie, ja nie jestem adminem, zaś samemu artykułowi wstawiam EK zamiast SDU. --Feliks Dzierżyński 12:18, sie 31, 2011 (UTC)


Szablon SDU nie jest dla nowych artykułów. Jeśli widzisz nowy i beznadziejny artykuł, wstawiasz EK. Jeśli widzisz nowy i średnio beznadziejny artykuł, wstawiasz szablon redakcji. Jeśli widzisz nowy i mniej niż średnio beznadziejny artykuł, wstawiasz szablon popr. Jeśli widzisz starszy artykuł, który ktoś przeoczył, lub od długiego czasu niepoprawiany, możesz po zastanowieniu wstawić sdu. : p --Feliks Dzierżyński 12:24, sie 31, 2011 (UTC)

Lustro

Miałem na myśli, że czasem jeszcze zdarza Ci się jeszcze popełniać drobne błądy, ale nie przejmuj się. Każdemu się zdarza. Ogólnie bardzo dobrze oceniam Twoją działalność i wieszczę Ci świetlaną przyszłość. JohnAvery napisz 18:59, sie 31, 2011 (UTC)

Reklama

Zrobiona tak jak chciałeś :) PodpisMaas.GIF;> 09:54, wrz 1, 2011 (UTC)

+

Nie ma za co. Cała przyjemność po mojej stronie :) PodpisMaas.GIF;> 10:00, wrz 1, 2011 (UTC)

re

Wg mnie to całkiem fajny stub, wrzucę na sdu w takim razie.Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 17:36, wrz 1, 2011 (UTC)

Pomoc

Zamiast dodawać wpisy w dyskusji SdU w stylu Niech jakiś admin to w końcu wywali, bo już 24h, widząc, że jest już możliwość do usunięcia strony w trybie 24h edytuj zegar. A robisz to tak: druga linijka w stronie SdU to zegar i wygląda tak: {{ZegarSdu|cyferki}}. Twoim zadaniem jest wtedy dopisać po cyferkach pipe'a i frazę dni=1, co będzie wyglądać: {{ZegarSdu|cyferki|dni=1}}. Wtedy zamiast buszować po stronie szukając wpisów w dyskusji SdU, po prostu otwiera sobie zakończone strony i widzi od razu. DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 15:49, wrz 2, 2011 (UTC)

Półpauzy

Wstawiaj wreszcie!

Emdeggergadajka 18:07, wrz 2, 2011 (UTC)

Wandalu!

Proszę, oto muflonek. Emdeggergadajka 17:29, wrz 3, 2011 (UTC)

Jurku, nie klnij!

Panie idź pan w chuj – jak tak można brzydko pisać?! I w dodatku bez przecinka?! Jurku, nieładnie! hollyblues napierdalasz, synu. 18:08, wrz 3, 2011 (UTC)

 1. Mój podpis nie jest widoczny na oz i nie robi siary.
 2. Dowcip dowcipem, a siara siarą :] hollyblues napierdalasz, synu. 18:13, wrz 3, 2011 (UTC)

Co to jest?!

Chcesz mi wmówić, że jesteś autorem tej grafiki? Nie ze mną te numery, Brunner. Patrz jaką wstawiasz licencję, bo za błędne lecą bany. JTTS (dyskusja) 15:18, wrz 5, 2011 (UTC)

Nie robisz mi łaski dodając licencję (której z resztą nie dodałeś), tylko spełniasz obowiązek. Nie po to Kadrian, Ciemnowidz i Trojanin tracą swój cenny czas na wyszukiwaniu źródeł i grafik zastępczych, żeby znów można było ładować co się da bez żadnego komentarza. Pochodzenie pliku (napisałeś „strony”, pewno przejęzyczenie) nie załatwia sprawy, bo plik automatycznie trafia do nieskategoryzowanych grafik. Inna sprawa, że należy się odnosić bezpośrednio do strony, gdzie jest opisana sytuacja praw autorskich grafiki, a nie do serwisu w ogóle. Toteż proszę, byś poprawnie wstawił opis plików Plik:Władimir Zografski.jpg oraz Plik:Tomasz Byrt.jpg (może to wina mojego słabego wzroku, ale na dole grafiki nie widzę pochodzenia). JTTS (dyskusja) 18:16, wrz 5, 2011 (UTC)

odp

Może nie aż taki skrajny, ale faktycznie Inkluzjonista ;) Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 15:38, wrz 5, 2011 (UTC)

Rewert

Co Ci się nie podoba w tej edycji? Dodanie kropki na końcu zdania, dodanie linka czy poprawienie cytatu na oryginalny? 77.223.207.72 (dyskusja) 13:55, wrz 7, 2011 (UTC)

c.d.

No to się patrzy na całą zmianę, a nie jak ipek to na hura i do cofnięcia. :< Poza tym przywróciłeś błędy interpunkcyjne, które ja poprawiłem... 77.223.207.72 (dyskusja) 14:03, wrz 7, 2011 (UTC)

Mongolia

O co tak właściwie chodzi? MaoZostao (dyskusja) 15:47, wrz 8, 2011 (UTC)

Plik:Vladimir Putin 29 February 2008-1.jpg

Posiada ona zastrzeżone prawa autorskie, a jedynym warunkiem jej użycia jest podanie źródła. – Czy możesz w takim razie podać to źródło? Vae (dyskusja) 12:04, wrz 9, 2011 (UTC)

+

Skoro jest wolna, to na razie może zostać. I na przyszłość nie ładuj mi grafik na dyskusję (albo chociaż ją zeskaluj). Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 08:19, wrz 10, 2011 (UTC)

odp

Raczej nie, szczególnie w taki sposób jaki Ty nim (prawdopodobnie) zostaniesz, ale są tacy, co lubią kolekcjonować nooby ;p. Ale żeby aż tak łatwo dać się podejść??? Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 20:05, wrz 11, 2011 (UTC)

IRC Ping

Wejdź na moment, jeśli możesz JohnAvery napisz 15:52, wrz 13, 2011 (UTC)

Drobne poprawki v2

Ponownie prosiłbym o gruntowniejsze drobne zmiany („wytykałem” Ci to tutaj), ponieważ zmiana jednego znaku jak w tym przypadku, a w ogóle edycje kilka bajtów na plus/minus to nabijanie edycji, zjawisko niepożądane tutaj. Pisałem na query na IRCu, nie odpisałeś, więc dla pewności daję tu. Artur21 19:45, wrz 13, 2011 (UTC)

Podpisuj się

Andrzej 1 9 17:30, wrz 14, 2011 (UTC)

Początkowo zapomniałeś? Andrzej 1 9 17:31, wrz 14, 2011 (UTC)

Co do Zenona – Lubisz spełniać dobra uczynki? Andrzej 1 9 17:35, wrz 14, 2011 (UTC)

Hej

Masz coś do moich głosowań? Mam ponad 100 kreatywnych, więc mogę głosować na jak chcę i kiedy chcę, nawet na największy chłam. Tym czepianiem się nie wpłyniesz na moje wybory. Poza tym zająłbyś się czymś innym, niż tylko wrzucaniem artów na SDU. Nie widzę sensu w kasowaniu krótkich i przeciętnych stron (chyba, że to totalny kit), bo łatwiej jest w przyszłości przeciętnemu ipkowi, bądź userowi rozbudować już istniejący art, niż pisać od nowa, co już na starcie zniechęca.Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 18:16, wrz 14, 2011 (UTC)

Dodawanie grafik

Drugi raz już się zdarzyło, że miałem z Tobą konflikt edycji po dodaniu grafiki. Jak ładuję grafikę, to chyba logiczne, że ją dodam. Nie robię tego od razu, ładuję grafikę przed poprawami, żeby ustalić optymalny dla niej wymiar współgrający z tekstem. Zazwyczaj daję podgląd z pięć razy zanim zapiszę, dlatego może to chwile potrwać. Krótko mówiąc – nie dodawaj do artykułów grafik, które zostały przed momentem załadowane. JTTS (dyskusja) 19:25, wrz 14, 2011 (UTC)

Konik

Wymieniłem grafikę na nową, bo miała lepszą licencję. A stara nawet nie ma żadnej określonej. Poza tym sporo szukałem wolnego (dosyć) wolnego odpowiednika. 禅.氮. 07:35, wrz 15, 2011 (UTC)

Comin'

Dziękuję, a także polecam przestać się wystrzegania przed wstawianiem EK-ów, bo ktoś Cię zrewertuje. Niejeden już wstawiał eka, ek nie przechodził, każda kandydatura do ekspresowego wywalenia jest rozpatrywana, a to, że wstawiłeś to tylko przejaw aktywności. Jeśli oczywiście wstawiasz te eki w dobrym zamiarze, a sądząc po tym, jaki już doświadczony jesteś, to są tylko takie zamiary ;> DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 16:31, wrz 16, 2011 (UTC)

odp

Nie chodzi mi o Twój głos, bo masz prawo głosować jak chcesz, ale o to co napisałeś w dyskusji Dela. Stwierdzenie "taki Kadrian wygra PUA" jako powód do założenia własnego, właśnie świadczy o tym, że "skoro jego przyjmą, to mnie tym bardziej". Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 18:03, wrz 16, 2011 (UTC)

Opierdziel

Kiedy wypowiadasz się, to nie wpisuj się tam, gdzie są głosy. Od tego jest sekcja Dyskusja a nie Wstrzymuję się. Mówiłem o tym na IRCu przy okazji PUA Kadriana. Wycofałem. Artur21 19:39, wrz 18, 2011 (UTC)

Wycofywanie edycji wprowadzonych przez administratora jest wykroczeniem, vide nasze zasady. Jeśli uważasz, że Twoją edycję wycofano niesłusznie, to skonsultuj się z cofającym, bo rewertowanie sysopa = ban. Następnym razem nie będę się patyczkował, także delikatnie ostrzegam. Artur21 19:50, wrz 18, 2011 (UTC)

ANC

Nie wiem. Do ANCa nie było wymogów, to była kwestia biurokraty. Artur21 20:08, wrz 19, 2011 (UTC)

Siema

Gratuluję wykonania aparatem Grafiki na Medal! Sprawa jest jednak takiej maści: czy ten podpis z kandydatury będzie też na głównej? Czy też może planujesz inny, dajmy na to Ciastkarnia „Kasparov” przedstawia!, bowiem nick w podpisie może co niektórym przeszkadzać :] DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 05:52, wrz 21, 2011 (UTC)

Chodziło mnie o podpis pod grafiką, a nie o datę. Mnie to tam nie przeszkadza, jeśli godzi to w interesy innych, to z nimi gadaj. Chociaż... może spróbuję i datę usunąć. DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 16:02, wrz 21, 2011 (UTC)
„Autor: Jurek10. Praca absolutnie własna, zrobiona własnym aparatem”. :) DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 16:07, wrz 21, 2011 (UTC)

Grafiki

Jeśli artykuł ma ponad 1 ekran długości, to grafiki rozmieszczamy równomiernie na całej wysokości, a nie wszystkie w prawym górnym rogu. Vae (dyskusja) 20:52, wrz 21, 2011 (UTC)

przewodnicy

Wszystko jest pod kontrolą ;D Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 16:55, wrz 22, 2011 (UTC)

Kategoria

 1. Jak nie zgadzasz się z rewertem, to pisz w dyskusji, bo cofanie rewertu to jest wojna edycyjna.
 2. Wąż jest w kategorii Gady, która jest podkategorią zwierząt. Zatem wąż automatycznie już jest w zwierzętach. Rozumiesz? Stub to inna bajka, bo to szablon techniczny, wstawiony automatycznie i o niczym nie przesądza.
 3. Co jest śmiesznego w zdaniu "są głuche, bo nie mają uszu.", poza tym, że nie wiadomo, co jest podmiotem? Vae (dyskusja) 19:39, wrz 22, 2011 (UTC)

szablon {{t|X}}

Jeśli używasz szablonu {{t|X}} na wyrazie, który jest taki sam jak tytuł danej strony, to wystarczy samo {{t}}. Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 19:41, wrz 22, 2011 (UTC)

Licencje grafik

Po raz kolejny uczulam. Nie będę się pieprzył, tylko wywalę od razu. Artur21 18:47, wrz 24, 2011 (UTC)


Dragon Ball

Po co wycofałeś tą edycję? Gość wywalił bełkot i nieśmieszne głupoty. 禅.氮. 11:52, wrz 25, 2011 (UTC)

Nie rób wojny edycyjnej, to źle się skończy. 禅.氮. 11:56, wrz 25, 2011 (UTC)

STOP!

Nie nabijaj edycji wstawiając {{t}}, gdyż sam w sobie brak tego szablonu nie jest błędem. Szablon wstawia się przy okazji innych poprawek. Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 16:42, wrz 27, 2011 (UTC)

Literówki, orty, wygląd itp. itd. Nie zawsze ten szablon jest poprawny. Zobacz: Ni (dwuznak) Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 16:44, wrz 27, 2011 (UTC)
Teraz już nie ma sensu ich rewertować. Na przyszłość nie rób edycji dla samego szablonu {{t}}, tylko znajdź jeszcze jakiś dodatkowy pretekst do edycji Mordka.png Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 17:17, wrz 27, 2011 (UTC)

Stuby

Wstawiasz stuby do haseł, które są przecież dobrze rozbudowane... Ot choćby Luca Badoer czy Nowa Zelandia, jedne z najdłuższych w swoich kategoriach. 77.223.207.72 (dyskusja) 18:21, wrz 27, 2011 (UTC)

Re

No dobra. Niech Ci będzie. Sześć sekcji o małym kraju na drugim końcu świata to mało. I >4 kilobajty o sportowcu, który nic nie osiągnął, to też mało.

To teraz wytłumacz mi, dlaczego usuwasz śmieszny i pasujący do artykułu żart (tu)? 77.223.207.72 (dyskusja) 18:46, wrz 27, 2011 (UTC)

n:c

Nonsensopedia:Celebrities - zapoznaj się prosze z tą stroną i nie dodawaj wymienionych w niej treści tam, gdzie nie są potrzebne! 77.223.207.72 (dyskusja) 18:56, wrz 27, 2011 (UTC)

{{t}}

Proszę, specjalnie dla Ciebie: dyskusja szablonu:t. Vae (dyskusja) 16:52, wrz 28, 2011 (UTC)


Psyyyt!

Przeczytaj to! 禅.氮. 18:55, wrz 29, 2011 (UTC)

Re:

Jak to ktoś mądry powiedział: mówisz masz! Liczę na rewanż. Pozdrawiam Szaszlyk A tu pisać! 18:26, wrz 30, 2011 (UTC)

REC!

Mogę reklamę, drogi towarzyszu? 禅.氮. 18:54, wrz 30, 2011 (UTC)

hej

Jak już wstawiasz szablon stuba, to przy okazji popraw też inne rzeczy (półpauzy, literówki etc.). Pozdrawiam Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 11:59, paź 1, 2011 (UTC)

Zalążek

Trzy działy, jeden z poddziałami, dwie grafiki, co daje w sumie około 3,5 kB – uwierz mi, to nie jest mało. JTTS (dyskusja) 19:21, paź 2, 2011 (UTC)

Szablon zalążka nie jest dla „krótkich” artykułów, ani tym bardziej dla artykułów, które się szybko czyta. Każdy artykuł, który nie jest medalowy, należy rozwijać (a nawet i medalowe). Szablon zalążka jest dla artykułów naprawdę krótkich, co mają maksymalnie jeden dział, są poniżej 1 kB, etc. W innym wypadku większość (nie podam konkretnego procentu, bo nie ma takich danych, ale wystarczy popatrzyć na nowe strony) artykułów należałoby oznaczyć jako zalążki, co jest oczywistym absurdem. JTTS (dyskusja) 19:26, paź 2, 2011 (UTC)
Bo zalążek to nie to samo co krótki artykuł. Mylisz potencjalnych edytorów. JTTS (dyskusja) 19:30, paź 2, 2011 (UTC)
Nie ma chyba ustawy regulującej, co to jest dokładnie zalążek. Nie będę jej ustanawiał. Skontaktuj się z administracją, sam się zastosuje do ich zaleceń. Ale ustanawianie poziomu stuba, nie patrząc na tematykę, wydaje mi się bezsensowna. JTTS (dyskusja) 19:39, paź 2, 2011 (UTC)

Re:Kolory

Moje kolorki to czerń i Limetkowy. Dziękuję za fatygę. 禅.氮. 19:34, paź 2, 2011 (UTC)

Rev.

Ten artykuł jest tak głupi, że nie potrzebuję jeszcze jednej takiej wzmianki. Gracuś nudystą, świetnie. Emdeggergadajka 17:08, paź 4, 2011 (UTC)

Hej

Jak nie podoba Ci się Twój kolor w cudzej wieży, to poproś danego usera o jego zmianę. Nie wolno grzebać w stronach innych użytkowników, chyba, że chcesz pomóc, strona narusza regulamin lub została zwandalizowana. Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 16:43, paź 5, 2011 (UTC)

Re:

Ja, Szaszlyk przepraszam za całą tą kłopotliwą sytuację. Choć to było niechcący, przysięgam poprawę. Na pokutę w ciągu 24 h rozbuduję 3 zalążki.

Pozdrawiam Szaszlyk A tu pisać! 17:20, paź 6, 2011 (UTC)

PS. Ale następnym razem napisz do mnieMordka.png.

Wtrącę się

Emdegger zrewertował twoją edycję, bo nie była ona potrzebna (i tak prowadzi do innego artykułu i tak). Jak w czymś przeszkodziłem, to pozdrawiam Andrzej 1 9 19:27, paź 6, 2011 (UTC)

na tym polega linkfix, odsyłam do stron o różnej tematyce, pokrewnej. Wcale nie musieli być Rosjanie, pamiętaj o tym. Emdeggergadajka 19:29, paź 6, 2011 (UTC)

Nonsensopedia:Noob października 2011 (głosowanie)

Nie można głosować na 2 osoby w 1 głosowaniu. Pozdrawiam Andrzej 1 9 19:03, paź 8, 2011 (UTC)

Markiz

No dobra, niech będzie. Wchodzisz do izby poselskiej w takim razie Mordka.png Artur21 17:34, paź 13, 2011 (UTC)

Re:

 • Po pierwsze primo dzięki za gratulacje.
 • Po drugie primo dzięki za poprawienie półpałz.
 • Po trzecie primo pozdrawiam Szaszlyk A tu pisać! 20:08, paź 14, 2011 (UTC) Mordka.png

Dwie sprawy

 1. Nie witaj kogoś, kto się zarejestruje. Poczekaj na kilka dobrych edycji.
 2. Jeśli witasz, to wstaw na jego stronie {{subst:uk}}. Tym go skategoryzujesz.

Bye. FanZarąbistejNonGryPogadanka 16:05, paź 19, 2011 (UTC)

IRC

Masz sprawę? Ja na IRC-u jestem. I podpisuj się! PodpisMaas.GIF;> 15:55, paź 21, 2011 (UTC)

Taki jak tutaj. PodpisMaas.GIF;> 16:08, paź 21, 2011 (UTC)

Re:Reklama

Dostałeś reklamę. FanZarąbistejNonGry Pogadanka 17:30, paź 21, 2011 (UTC) P.S. Fajny podpis?

Re: Tomasz Niecik

Wiem, tylko pomyliłem, bo myślałem, że napisałeś, że to jest nieency, a okazało się, że napisałeś właśnie, że ency. Pomyłka. Pozdrawiam. Andrzej 1 9 18:21, paź 21, 2011 (UTC)

Reklama

Masz reklamę w mojej wieży i nie odwzajemniłeś mi się. Stawiam takie ultimatum, jeśli do rana nie dasz mi reklamy, to skasuję twoją. Mam cię na oku.FanZarąbistejNonGry Pogadanka 17:44, paź 22, 2011 (UTC)

Reply

{{User|black|blue|||[[Użytkownik:FanZarabistejNonGry|FZNG]]|TU WALNIJ SWÓJ TEKST}}Taki styl chciałbym. FanZarąbistejNonGry Pogadanka 18:16, paź 22, 2011 (UTC)

Uwaga!

Muszę kiedyś pogadać na kanale IRC o twoim podejściu do nowicjuszy. Często traktujesz ludzi za ostro. 禅.氮. 20:06, paź 22, 2011 (UTC)


Arigatou!

Dziękuję za poprawki w UT. 禅.氮. 16:04, paź 24, 2011 (UTC)

Re:

Bardzo chętnie, ale mam problemy z internetem, muszę korzystać z telefonu lub komputerów szkolnych. W piątek zmieniam dostawcę, więc pojutrze chętnie popiszę.

Pozdrawiam Szaszlyk A tu pisać! 16:12, paź 26, 2011 (UTC) PS: Fajny szablon nawigacyjny.

Wypłata!

4x10 nonenów.jpg
Za Czyniewiesz i za GMN. Możesz od razu doliczyć do konta. Dobranoc. 禅.氮. 19:53, paź 30, 2011 (UTC)