Dyskusja użytkownika:Kamil Kozłowski

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

[[Terrapodian]] Ni!

ArtykUł

Pisz artykuł, a nie artykół. ᒦᓂᐊ 08:57, 27 sie 2006 (UTC)

Ponawiam prośbę. ᒦᓂᐊ 16:51, 27 sie 2006 (UTC)
Ja ci Banana dam chyba za to. Krótkiego, ale dam... ᒦᓂᐊ 07:06, 28 sie 2006 (UTC)

Grafiki

Drogi Kamilu, nie jest własnością publiczną nic, co powstało z objętych prawem autorskim materiałów. Nie możesz tak po prostu wziąć sobie cudzej pracy, zmienić kilka pikseli i opublikować tego w domenie publicznej. Przeczytaj sobie to i to (PDF). Szoferka 11:18, 4 wrz 2006 (UTC)

Interia

Nonsensopedia nie służy do agitacji. Jeśli chcesz napisać coś wychwalającego Interię pod niebiosa, zrób to na Interii albo na własną odpowiedzialność (blog itd.). Tutaj teksty typu Doskonały, najlepszy, najfajniejszy polski portal internetowy. To prawdopodobnie najlepszy, największt, najcwańszy, et cetera, et cetera, portal swojej klasy po prostu wylatują ękspresem. Szoferka 12:44, 5 wrz 2006 (UTC)

Linki

Dodawaj linki wewnętrzne (o [[tak]]), bo coś nie często to robisz. [[Terrapodian]] Ni!

Twoja ortografia :-/

Mógłbys się upewnić co do pisowni jakiegoś słowa zanim coś napiszesz? Chodzi mi o wyraz "kłótnia" w artykule Andora, który to napisałeś (o zgrozo!) przez "u"... Al CaponeAj waj!

Linki

Czy mógłbyś umieszczać w hasłach tylko najważniejsze linki? Słowa takie, jak brak, wyobraźnia, funkcja czy skład mają niewielkie odniesienie do Microsoft PowerPoint. Szoferka 06:41, 18 wrz 2006 (UTC)

Dobrze. Ale czy słowo "funkcja" na pewno nie ma nic wspólnego z programem?

Kamil Kozłowski 8:47, 18 września (GMT +01:00)

Bo chyba chodził o coś w stylu mamy dużo funkcji, ale jeśli nie, to możesz pod to podlinkować podprogram. Nigdy nie piszemy w jednym miejscu cudzysłowiu i kursywy, czyli nie "cytat", nawet, jeśli Amerykanie tak robią. W języku polskim to niepoprawne. Odpisuj w dyskusji osoby, która do Ciebie pisze, wtedy ta osoba dostanie informację o nowej wiadomości. Szoferka 06:54, 18 wrz 2006 (UTC)

Redakcje

Kamilu, a nie nauczyłbyś się może sam redagować swoich haseł? Wystarczy trochę uwagi przy pisaniu i poznanie podstawowych zasad. Jak chcesz, to zapodam Ci linki. Szoferka 15:48, 23 wrz 2006 (UTC)

Twoje grafiki

Mam propozycję: umieszczaj swoje grafiki na licencji {{Cc-by-sa-2.5}}, dobra? Daje lepszą ochronę praw autorskich Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa)

Zalesie

Czy mógłbyś pomóc zlokalizować ten szpital i podać jego dokładną nazwę? Na Wikipedii jest ponad setka różnych Zalesi, ale nie ma wśród nich tego szpitala. Jedyne, co udało mi się wygooglać, to Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Gostynin-Zalesie i Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Profesora Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie. Czy to któryś z tych? Czy to ten sam? Czy możesz podać dokładną nazwę szpitala? Pod obecną nazwą hasło nie może funkcjonować, na Nonsensopedii czas bezmyślnego dorzucania do kotła się skończył. :) Szoferka 13:19, 25 cze 2007 (UTC)

Cofnęłam Ci hasło do brudnopisu. Kiedy znajdzie się dla niego właściwy tytuł i je odbełkocisz, będzie mogło wrócić. Popatrz na sprawdzone hasła z dziedziny geografii Polski. Szoferka 13:36, 25 cze 2007 (UTC)
Pomyślimy, ale powiedz na razie, jak się ta placówka dokładnie nazywa. Szoferka 13:52, 25 cze 2007 (UTC)
Chyba wyrażam się niejasno... Hasło w tej formie nie może istnieć. Może istnieć dopiero do kompletnym przepisaniu. Szoferka 15:48, 25 cze 2007 (UTC)

NonNews

Co to za samowolka w NonNews? News ma być najpierw zaakceptowany przeze mnie lub D@miego, żeby można mu było w ogóle zdjąć [[:Kategoria:Newsy w edycji|kategorię]]. Szoferka 07:38, 28 cze 2007 (UTC)

Windows Seven

W obecnej formie raczej nie przejdzie, jeśli ci zależy musisz nad nim popracować. I generalnie nie odtwarzaj skasowanych stron w formie niezmienionej, bądź zmienionej nieznacznie, można za to zostać zbanowanym. Użytkownik:Kamil Kozłowski/Brudnopis. Adrian Rzepiszcznawijaj17:05, 18 lip 2007 (UTC)

Dla mnie to trochę bełkotliwe, co ma wspólnego Windows Seven z Linuksem? I dlaczego Bill miałby mordować swoich pracowników? Albo torturować Linuksowców? IMHO bardziej w stylu Bill jest zjadanie gówna spod siebie przy wypuszczaniu kolejnych wersji offica i windy. Moja sugestia jest taka: skup sie bardziej na nowych, wspaniałych cechach owego windowsa i jego wymaganiach technicznych, a bredzenie o linuksowcach sobie odpuść bo z tego raczej nic nie będzie. A i generalnie nic na siłę :) Adrian Rzepiszcznawijaj09:11, 19 lip 2007 (UTC)~

Medal

Do Adriana trafiłeś idealnie. Zwłaszcza, że ostatnią edycję zrobił pod koniec marca. ᒦᓂᐊ 11:35, 19 cze 2008 (UTC)

Re: Half-Life

Hmmm... No jest tam trochę do zrobienia, a ja nie jestem mistrzem superpoprawnej redakcji... No ale jak żaden inny admin się za to nie weźmie, to jutro spróbuję to uporządkować.

A Ty Dami co się tak czepiasz? Mordka.png Towarzysz Alchemik Czego? 20:12, 19 cze 2008 (UTC)

Ja się nie czepiam. Informuję tylko, że mu się nie udało trafić dobrze na Adriana ;] ᒦᓂᐊ 11:31, 20 cze 2008 (UTC)
No i dobrze zrobiłeś ;] Tylko jedno takie sprostowanie... jak wszedłeś na kanał, to byłem tam ja, ale się nie odzywałeś. ᒦᓂᐊ 12:44, 20 cze 2008 (UTC)