Dyskusja użytkownika:Kulfonidas

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

Józef Piłsudski Signature.svgNu? 15:44, cze 29, 2014 (UTC)

Artykuły

Fajnie, że piszesz, jeszcze fajniej, że piszesz dużo. Niemniej nie patrzysz chyba, co inni poprawiają w tworzonych przez ciebie stronach. Spójrz proszę tu i tu i przeanalizuj, co zrobiłeś nie tak. Pozwoli ci to nie popełniać podobnych błędów w przyszłości, a jest szybsze niż przekopywanie się przez zasady w Kanciapie. Pozdrawiam, Józef Piłsudski Signature.svgNu? 18:48, cze 30, 2014 (UTC)

Potwierdzam, doceniamy płodność autorską i potwierdzam, wciąż popełniasz pewne błędy, które wspólnymi siłami wyeliminujemy. Możesz pójść drogą mnicha i przeczytać Kanciapę, lub pójść łatwiejszą drogą i wejść na IRC i liczyć, że będzie tam ktoś, kto jest w stanie pomóc. Bartd94淡紅 09:14, lip 1, 2014 (UTC)

Czy wiesz

Nie można dodawać artykułów do szablonów strony głównej bez pozwolenia administratora. Twój artykuł jest za krótki by się tam znaleźć. Wiedz też, że - (dywiz) i – (półpauza) są różnymi znakami. W roli myślnika używamy półpauzy. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

dyń 16:27, lip 1, 2014 (UTC)

2 sprawy

  • Do przeczytania Nonsensopedia:Kategoryzacja.
  • Tak, Klocuch jest osobą prywatną, jeśli zostanie posłem, aktorem grającym w Na Wspólnej, albo chociaż zbierze kilkanaście razy więcej subów, pisz o nim śmiało.

Pozdrawiam, Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 18:33, gru 8, 2014 (CET)

Grafiki

Opisując grafiki, wstawiaj prawdziwe licencje – wyjaśnienie co i jak znajdziesz tutaj. Jeśli mimo to nie potrafisz określić licencji, wybierz szablon z nieznaną licencją, a nie dawaj losową. I jednocześnie podkreślę, że preferujemy wolne grafiki, a w dodatku możemy używać grafik z Wikimedia Commons bez wgrywania ich na Nonsę, wystarczy zalinkować – więcej tutaj. Pozdrawiam, Józef Piłsudski Signature.svgNu? 14:40, sty 2, 2015 (UTC)

Są rzeczy, których się po prostu nie robi

A zmienianie cudzej wypowiedzi jest godne poszczucia smokiem bagiennym. Uważaj młody, obserwujemy cię Johanes Gerstawen”'Biuro detektywistyczne Gerstawena”' 16:05, sty 5, 2015 (UTC)

Dobzie, juź nie będę. Psieplasiam! ;( Kulfon (dyskusja) 16:06, sty 5, 2015 (UTC)

Gra

Jeśli chcesz to dalej ciągnąć, to nie musisz za każdym razem wstawiać tego, co się powtarza. Lepiej rozbić niektóre kawałki na kilka stron i umieszczać do nich linki. Jan Kowalski (dyskusja) 08:29, sty 6, 2015 (UTC)

Na razie robię tylko taki szkielet, potem się to rozbuduje. ;) Kulfon (dyskusja) 08:31, sty 6, 2015 (UTC)

Odpowiadanie

Odpowiedzi wstawiamy zazwyczaj w dyskusji tego, do kogo piszemy. Wyjątkiem są użytkownicy ze zmiennym IP. Dzięki temu dany użytkownik dostaje niebieską ramkę u góry. Jan Kowalski (dyskusja) 08:34, sty 6, 2015 (UTC)

Licencje grafik

Pozdrawiam, Margaery 18:35, sty 7, 2015 (UTC)

Gramland

Dobra, może to i wymaga szerszego komentarza. Chodzi o to, że artykuły z Czystego nonsensu mszą spełniać pewne warunki, ta kategoria immunitetu nie daje. Nie jest też miejscem do publikowania zupełnej fikcji. Wręcz przeciwnie zamieszczone tam artykuły reprezentują pewien specyficzny rodzaj humoru i zazwyczaj opisują rzeczy znane, aby czytelnik miał szansę do nich trafić. Prawdę powiedziawszy dobry artykuł z czystego nonsensu jest stworzyć ciężej niż normalny. Pozdrawiam, Józef Piłsudski Signature.svgNu? 15:53, sty 10, 2015 (UTC)

Sprawa jest prosta: takich artykułów już nie tworzymy. To pozostałość z dawnych czasów, gdy Nonsa była czymś innym niż teraz. Józef Piłsudski Signature.svgNu? 15:59, sty 10, 2015 (UTC)
Przecież napisałem, że tu chodzi o złożenie tych dwóch czynników. Gdybyś napisał coś wybitnego, sam bym ronił tego artykułu przed usunięciem, nawet jeśli byłby na granicy pewnych przepisów. Ten niestety nie jest. Józef Piłsudski Signature.svgNu? 16:09, sty 10, 2015 (UTC)

W sprawie tej twojej wersji Gry

Pomysł bardzo fajny, tylko musisz wymyślić jakąś nową nazwę dla trybu. Na twoim miejscu dałbym sobie spokój z robieniem całej Gry, tylko bym parę nowych trybów wymyślił. Polecam twoje tryby Gry wszystkim. Podpisano: Draco5060 (dyskusja | wkład w edycje | kontakt) 17:49, sty 25, 2015 (UTC)

Hasło

Preferencja -> dane nonsensopedysty -> pod płeć masz opcję zmiany hasła [[Użytko wnik:JohnAvery|JohnAvery]] (dyskusja) 11:19, sie 12, 2015 (UTC)

IRC ping

Lewitujący nieprzyspawany moździerz.jpg Wal na IRC-a, mości Panie! IRC cover.png

Nie mam pojęcia kim jesteś,ale byłoby fajnie jakbyś wpadł Al Bundy.JPG No Maam.svg 14:59, gru 9, 2015 (UTC)