Dyskusja użytkownika:Leczenie kanałowe zęba

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

Expert 3222 18:39, lut 10, 2016 (UTC)

Re: Adwentyści

Już odtworzone. Miłego poprawiania :) Expert 3222 18:39, lut 10, 2016 (UTC)

Jeśli chodzi o zwyczajny link, to trzeba dodać na początku nazwę przestrzeni, czyli np. [[Szablon:Test]], co da Szablon:Test, natomiast wywołać szablon można umieszczając jego nazwę w ńawiasach klamrowych, np. {{test}}. Expert 3222 19:07, lut 10, 2016 (UTC)

IRC ping

Lewitujący nieprzyspawany moździerz.jpg Wal na IRC-a, mości Panie! IRC cover.png

Alvgjerd (dyskusja) 16:33, lut 14, 2016 (CET)

Re

Przypomnij mi żebym zlecił CU = °ZelDelet ° = 19:03, cze 21, 2016 (UTC)

Powrót i inne sprawy

Witaj.

Na wstępie chciałem przeprosić za zachowanie ZelDeleta. Moim zdaniem zachował się nieodpowiednio, ignorując Cię. Co prawda miał urlop, ale powinien wtedy zareagować tak czy siak. Teraz sam przekonałem się, że podczas urlopu załatwienie z nim jakiejś sprawy wymaga duuużo cierpliwości.

Piszę tu dlatego, że byłeś dobrym użytkownikiem. Pisałeś dużo artykułów i wykonywałeś wartościowe edycje. Niedawno zdałem sobie sprawę z tego, że to miejsce jest już praktycznie martwe, a zniechęcając dobrych userów tylko to pogorszymy. Tak więc jeśli zdecydujesz się powrócić (z czego bym się niezmiernie cieszył), obiecuję, że postaram się przemówić Zelowi do rozsądku.

Niedawno napisałeś porum, na którym wkleiłeś link do zgłoszenia przeciwko jednemu z artykułów na Nonsie (jak mniemam, zgłoszenia napisanego przez Ciebie). Rozumiem, że była to swego rodzaju zemsta za niemiłe potraktowanie na Nonsensopedii. Moim zdaniem odegrałeś się już na Nonsie (nie żebym zachęcał do wrogości czy coś), tak więc nie ma sensu ciągnąć dalej tego konfliktu.

Podsumowując, mam nadzieję, że wrócisz do dawnej aktywności, a ja sam postaram się, żeby przebiegała ona bez bezsensownych konfliktów z innymi administratorami. Pozdr. Expert 3222 23:43, sie 11, 2016 (UTC)