Dyskusja użytkownika:Lwica

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

= °ZelDelet ° = 12:51, 29 mar 2006 (UTC)

Natry[edytuj]

Przepraszam, ale co to znaczy, że hasło jest zadaniem domowym z informatyki? Tutaj się nie odrabia zadań. Usunęłam. Szoferka 20:48, 29 mar 2006 (UTC)

Re:Narty[edytuj]

Cześć. Hasło zostanie, do jutra albo dłużej, ale postawa Twojej nauczycielki zadzwia mnie bardzo. Coś uradzimy z innymi adminami i ewentualnie uprzejmie wystosujemy list do Twojego pedagoga. Nonsensopedia nie jest miejscem, gdzie można zaliczać prace domowe, ani tym bardziej zaliczać je całą klasą, ale to powinna wiedzieć nauczycielka. Ty, jako uczennica, jesteś zwolniona z takiej wiedzy i z takich problemów. Szoferka 15:07, 30 mar 2006 (UTC)

Jeśli będzie tutaj jeszcze, wejdź na irca, chcemy zapytać o parę spraw. Szoferka 15:29, 30 mar 2006 (UTC)

Re2[edytuj]

Odpowiadam.

W sprawie prac domowych zobacz ogłoszenie na stronie głównej. W sprawie irca spróbuj programu mirc, tam ustaw serwer na bialystok.ircnet.pl a kanał na #nonsensopedia

Usunęłam Twoje hasło, ponieważ było słabe. Oprócz tego, że można tutaj pisać o wszystkim, zakładamy jeszcze, że trzeba pisać dobrze. Nonsensopedia tym różni się od Wikipedii, że wymaga kreatywności wychodzącej poza przepisywanie i encyklopedyzację wiedzy książkowej. Dobrze znam Nonsensopedię i widziałam sporo haseł podobnym do nart, które był nierozwojowe, nie miały linków wewnętrznych, kategorii, żadnego planu, projektu, koncepcji itd. Dokładnie mogę to wytłumaczyć na ircu.

Jeśli nie wejdziesz na irca z jakiegoś powodu, mam pytanie: jak to się stało, że Twoja nauczycielka wybrała Nonsensopedię do pracy domowej i jakim cudem nie zapoznałą się najpierw z zasadami, jakie tu panują?

Szoferka 17:52, 30 mar 2006 (UTC)