Dyskusja użytkownika:Martin5038

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Tu możesz ze mną podyskutować, jeśli chcesz mojej uwagi albo się ze mną skontaktować.

Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

Jakby co, pisz w mojej dyskusji lub na kanale IRC. I cieszę się, że zdecydowałeś się zarejestrować. Sir Polskacafe 13:55, maj 13, 2017 (CEST)

Cześć

Pisałeś, że to jest beznadziejny artykuł. Zobacz ten. (: Ja to kiedyś zgłosiłem do SDU (Też, kiedy jak ty jeszcze nie mogłem głosować), ale ocalało. Że to niby tak specjalnie. Zobacz komentarze czytelników w dyskusji. Re'dox 06:59, maj 14, 2017 (UTC)

Już zgłosiłem ten artykuł na SDU, zagłosuj, jeśli chcesz. Martin5038 13:26, maj 14, 2017 (CEST)

Gdybym uważał to za stosowne sam bym go powtórnie zgłosił (po ustawowych 90 dniach), a patrząc na wyniki ostatniego głosowania – wiadomo było, że raczej nie zostanie usunięty. Zresztą, jeżeli większości się podoba, to niech na razie będzie (w końcu to jest głosowanie). Może kiedyś ten artykuł zostanie zmieniony. Na razie należy czekać (np. na twoje 100 edycji, ale nas dwoje i tak nie wystarczy do przegłosowania tego.). Re'dox 13:08, maj 14, 2017 (UTC)

Oczywiście moją chęć usunięcia tego artykułu motywuję wypowiedziami czytelników w dyskusji. To dla nich (przynajmniej teoretycznie) piszemy Nonsensopedię. Marzy mi się taka Nonsensopedia, którą będzie znał i cenił każdy, w której będzie więcej edycji dziennie niż na Wikipedii, która będzie stanowiła inteligentną parodię aktualnego świata – pokazując w krzywym zwierciadle i z zdrowym dystansem jego zjawiska (W takim duchu próbowałem napisać natchnienie.) i w której bycie bałwankiem nie będzie wzbudzało wśród znajomych śmiechu, ale szacunek oraz podziw dla dystansu, inteligentnego dowcipu i pióra. Chciałbym, żeby można było bez obaw o treść artykułu (nie przeczytawszy go najpierw) polecić go komuś (zacietrzewionemu na punkcie tematyki danego hasła) jako coś, co pokaże mu problem z innej strony i pozbawi go braku dystansu. Żeby można było powiedzieć „Zobacz, co piszą o tym na Nonsensopedii”. Dla takiej Nonsensopedii należy pisać. Trzeba przyjąć postawę pozytywistyczną i pracą u podstaw, oraz wyszukiwaniem i werbowaniem odpowiednich ludzi dążyć do postawionego celu. Wtedy być może i artykuł „ja” zostanie zmieniony. I nadejdzie znów Jezus by rozsądzić dusze. (Oczywiście ostatnie zdanie to żart z nieco zbyt patetycznego stylu, jaki mi wyszedł) Re'dox 14:08, maj 14, 2017 (UTC)

SDU

Hej!
Fajnie, że się udzielasz, ale dobrze by było, byś zapoznał się z zasadami SDU. Popełniłeś bowiem dwa błędy:

 • Po pierwsze – niestety nie masz jeszcze prawa głosu. Aby móc głosować, trzeba m.in. posiadać 100 edycji kreatywnych, ty zaś masz jedynie 10. Ich ilość możesz sprawdzić tu.
 • Po drugie – zgłoszenie artykułu Ja niestety jest nieprawidłowe, gdyż minimalny okres między jedną a drugą nominacją tej samej strony wynosi 90 dni, chyba, że w głosowaniu wzięło udział mniej niż trzech użytkowników i artykuł naturalną siłą rzeczy zgodnie z tymi zasadami nie został usunięty.

Aha, i jeszcze:

Odpowiadaj rozmówcy

Pozdrawiam i życzę miłego dnia i „pobytu” na Nonsie, Sir Polskacafe 13:50, maj 14, 2017 (CEST)

No i przede wszystkim, znowu zepsułeś zegar. Nie wiem czy to świadomie czy nie, ale następne tego typu przewinienie może się skończyć krótkim banem. Jak tworzysz SDU, to górną linijkę zostawiaj bez zmian. Expert 3222 15:15, maj 14, 2017 (UTC)
Hmm... jak tworzysz SDU, to pewnie kopiujesz z innych SDU i ręcznie „poprawiasz” zegar? Nie tak powinno być. Na nowej stronie powinieneś wkleić drugą przydatną frazę stąd, uzupełnić i zapisać. Z powodu buga nie pojawia się czasem automatycznie, więc trzeba wklejać ręcznie. Expert 3222 15:19, maj 14, 2017 (UTC)
To był czysty przypadek. Ja dopiero się uczę. Martin5038 17:31, maj 14, 2017 (CEST)
Odpowiadaj rozmówcy. Jak trzeba, zrób w jego dyskusji sekcję na dany temat. Wiem, że się dopiero uczysz, dlatego dobrze by było, jakbyś napisał, jakie trudności napotkałeś. Expert 3222 15:35, maj 14, 2017 (UTC)
A w ogóle, to zamiast kopiować datę innych i ją poprawiać, podpisuj się po prostu czterema tyldami (~~~~) – zostaną zamienione na Twój podpis z datą. Pozdr. Expert 3222 15:37, maj 14, 2017 (UTC)

Re

Szablon był przepełniony czerwonymi linkami i warto byłoby, gdyby któryś z tych artykułów, do których linki były tam umieszczone, istniały. Żeby artykuł mógł zostać, musi spełniać nasze zasady. Przeczytaj Kanciapę, zanim napiszesz następny artykuł. Pozdrawiam, Alvgjerd (dyskusja) 19:44, maj 20, 2017 (CEST)

Parę spraw

Witaj,
Otrzymałeś bana na naszym kanale. A teraz parę spraw do zapamiętania:

 • To, że nie każdy odpisuje Ci po sekundzie czy dwóch, nie świadczy o tym, że nikogo nie ma na kanale. Zwyczajnie ktoś może być zajęty i w większości przypadków trzeba poczekać chwilę, aż ktoś zauważy Twoją wiadomość. Cierpliwości
 • Ponadto, tutaj są ludzie i też mają swoje obowiązki. Pracują i/lub uczą się. Akurat w momencie, w którym napisałeś do mnie (około 14.11), to siedziałam jeszcze w szkole.
 • Inna kwestia, że to, że ktoś jest widoczny na liście obecności na kanale, wcale nie świadczy o tym, że ta osoba jest obecna. Może na przykład używać bouncera (usługa umożliwiająca bycie na sieci 24/7, jest to ułatwienie dla tych, którzy na przykład mają problemy z internetem) lub po prostu wisieć z telefonu. Takie osoby często mają ustawiony status away, który można sprawdzić przez komendę /whois (nick).

Wszystkie te powyższe kwestie naprawdę nie są powodem do spamu ciągłym wchodzeniem i wychodzeniem z kanału, które zresztą kontynuujesz od kilku dobrych dni. Cierpliwości, tu są ludzie i na pewno Cię ktoś po jakimś czasie zauważy. Pamiętaj też, że nie każdy z nas potrafiłby Ci pomóc z napisaniem serii artykułów, bo nie każdy obraca się w tematyce, która Cię interesuje. Pozdrawiam, Alvgjerd (dyskusja) 14:49, cze 06, 2017 (CEST)

A ile potrwa ten ban? Czy może jest na stałe? (Martin5038 (dyskusja) 14:55, cze 6, 2017 (CEST))

Po pierwsze to odpisuj mi w dyskusji, bo gdybym nie patrolowała Ostatnich zmian, to pewnie bym nie zauważyła Twojego wpisu. Po drugie to podpisuj się czterema tyldami: ~~~~. A ban będzie krótki i adekwatny do Twojego spamu, czyli coś około 2-3 dni. Pozdrawiam, Alvgjerd (dyskusja) 14:59, cze 06, 2017 (CEST)
Ban został zdjęty.
[11:29] == mode/##nonsensopedia [-b $x:*Martin*] by Runouw
Pozdrawiam, Alvgjerd (dyskusja) 11:31, cze 11, 2017 (CEST)

Uwaga!

Mr obornik Skargi i zażalenia 19:00, cze 8, 2017 (UTC)

Samowolka

Możesz mi podać powód usunięcia szablonu {{redakcja}} z tego artu? Expert 3222 15:21, cze 17, 2017 (UTC)

A możemy pogadać na IRC? Jaki masz tan nick? (Martin5038 (dyskusja) 18:38, cze 17, 2017 (UTC))
Na IRC-a nie wchodzę, napisz w mojej dyskusji. Expert 3222 21:13, cze 17, 2017 (UTC)
A czy w szablonie jest coś napisane o kompletności artykułu? Nie. Zredagowany artykuł to taki, który ma poprawny styl, nie występują w nim błędy ortograficzne/interpunkcyjne, zdania są poprawnie napisane itp. Nie jest to związane ze stopniem wyczerpania tematu. Na drugi raz nie usuwaj sam, nawet jak Ci się wydaje, że wiesz lepiej. Expert 3222 09:22, cze 19, 2017 (UTC)

Odpowiadaj rozmówcy

Magwac | Dyskusja 18:43, cze 17, 2017 (UTC)

Przenoszenie

Wprowadziłem Cię w błąd. Nie potrzeba żadnych specjalnych uprawnień żeby przenosić. W prawym górnym rogu obok "Edytuj" masz taką strzałkę. Po najechaniu na nią kursorem, rozwinie ci się pasek, a na nim opcja "przenieś". Pozdrawiam, Mr obornik Skargi i zażalenia 09:03, cze 22, 2017 (UTC)

Re

Po pierwsze to per pan to się mówi do wójta/sołtysa, do mnie nie musisz. A jak chcesz pogadać to proszę bardzo, tyle że teraz mam mało czasu na IRCa.

W skrócie: popełniasz dużo błędów językowych (np. nieodpowiedni przypadek). Bardzo łatwo to zauważyć jak się jeszcze raz przeczyta tekst. Stawiasz czasem zdecydowanie za dużo przecinków i niektóre zdania ci wychodzą za długie, przez co można się w nich zgubić. Powinieneś też popracować nieco nad humorem, ten artykuł o Żołnierzu-76 był trochę zbyt wikipedyjny. Zdarza ci się powtarzać tę samą myśl parę razy i zbyt obszernie tłumaczyć pewne zagadnienia. Więcej o redakcji masz tutaj.

To tyle uwag, mam nadzieję, że pomogą ci pisać lepsze arty ;) Magwac | Dyskusja 08:44, lip 14, 2017 (UTC)

Re: Ban (2)

 1. Wkleiłeś wielokrotnie (konkretniej 3 razy, słownie: TRZY) jeden tekst, w dodatku pod rząd. Widziałam Twoją wypowiedź i najprawdopodobniej ustosunkowałabym się do niej, wystarczyłoby napisać raz. Nie zaczynam nowego tematu ani nie wypowiadam się na drugi temat, dopóki nie skończę poprzedniego.
 2. Zgodnie z zasadami panującymi na kanale, mam nawet obowiązek pilnowania porządku na kanale i mogę Cię zbanować za złamanie tych zasad. Wykopałam Cię oraz ostrzegałam. Ja tylko wykonuję swoją pracę.
 3. Ban na kanale potrwa trzy dni.
 4. Za groźby mogę Ci również wręczyć bana na Nonsensopedii, więc radziłabym uważać na słowa. Pamiętaj, jestem administratorem.

Alvgjerd (dyskusja) 11:26, lip 17, 2017 (CEST)

Re:W sprawie tego NonNewsa o wizycie Trumpa w Polsce...

Będę z Tobą szczery - zacząłem pisać tego NonNewsa. Jednakże w pewnym momencie zauważyłem, że jest bardziej krytyka tudzież dzielenie się własnym poglądem w tymże temacie aniżeli news. Kiedy próbowałem to naprawić, to wyszedł mi news tak suchy, że aż higroskopijny. Za drugim razem już nie dałem rady, więc odpuściłem sobie. Poza tym, nie obiecałem nikomu, że napiszę tego newsa (chyba, że znajdziesz mi to w logach). Pozdrawiam Nnvist Miejsce pogawędek 19:48, lip 18, 2017 (UTC)

De: Ban

Ban został już zdjęty. Pozdrawiam, Alvgjerd (dyskusja) 21:45, lip 31, 2017 (CEST)

Najnowsze artykuły

Jak już uzupełniasz {{Najnowsze artykuły}}, to upewnij się co wpisujesz do archiwum. Powinieneś dopisać Pesa Bydgostia, a nie Niesamowity Świat Gumballa. Magwac | Dyskusja 08:58, sie 4, 2017 (UTC)

Titanfall

Kilka uwag:

 • Podmiot w zdaniu to bardzo ważna rzecz. Często go gubisz, np. piszesz […] na odległym obszarze Drogi Mlecznej zwanej Kresami […]. Podmiotem jest obszar, a nie Droga Mleczna i powinieneś napisać zwanym kresami. Wydaje się to być dosyć oczywiste, ale mylisz to często.
 • Półpauzy trza stosować. Gdzie, jak i kiedy masz tutaj.
 • Zdarzają ci się przydługie zdania, w których się gubisz. Lepiej napisać dwa krótsze niż jedno długie megazdanie, łatwiej się to czyta.

To tyle lekcji języka polskiego może ci się przydać na sprawdzianie. Artykuł jeszcze później dopoprawiam. Magwac | Dyskusja 19:31, sie 5, 2017 (UTC)

Nowa gra

Czytam sobie treść z logów i oczom nie wierze, że tworzenie nowych wersji gry cieszy się jeszcze u kogoś popularnością. Lepiej pomóż w rozbudowie obecnej gry, bo te wszystkie tryby jak Drógówka, Telefon czy Fantasy to zwykłe śmietniki, które tylko sztucznie nabijają grę. Runab0 (dyskusja) 11:42, sie 6, 2017 (UTC)

Fallout

Tego artykułu nie będę poprawiać. Przeczytaj dokładnie co ci pisałem wyżej i popraw go sam. Magwac | Dyskusja 09:47, sie 8, 2017 (UTC)

Brudnopis masz tutaj. Magwac | Dyskusja 09:48, sie 8, 2017 (UTC)

Overwatch

Piszę ja, Angryred3000, i muszę powiedzieć że mogę robić artykuły o postaciach, ale nigdy nie grałem w Overwatch bo w końcu kosztuje w nowych edycjach 200 zł. No chyba że ufundujesz mi go xD Ale co do sprawy, nie wiem o Overwatchu wszystkiego, a moja wiedza o nim ogranicza się do oficjalnej jej strony. Ale najpierw dokończę działy o bohaterach oraz Pro w Overwatch w artykule Overwatch. Pozdrawiam! ps: z Lore jedyne chyba co będę robił to Jednostkę Overwatch, nie znam się na fabule. pss: Próbkę tego, co mogę zrobić możesz zobaczyć w artukule Pięść Zagłady! glupota ludzka 20:40, sie 16, 2017 (UTC)

Gwiazdki

Zamiast denerwować Runouw na kanale ogólnikowymi stwierdzeniami ze Ci nie działają, opisz najlepiej cały problem tutaj (screenshoty będą bardzo pomocne – jeśli nie wiesz jak je zrobić, google stoi otworem). Pozdr. Expert 3222 12:30, sie 21, 2017 (UTC)

RE: Smite

Dzień Dobry. Zobaczyłem twoją odpowiedź nt. Smite. To jednak nadaje się bardziej do inkubatora P.S. Niestety nie mam wszystkich postaci, kupiłem tylko kilku bogów + Meduza, Anhur, Sun Wukong, Chaac na wypożyczeniu + Startery (w tym Posejdon) więc ten artykuł zdecydowanie należy do inkubatora.

Kostus tu był (dyskusja) 14:55, sie 22, 2017 (UTC)

Najnowsze artykuły

Zostaw edytowanie szablonu {{Najnowsze artykuły}} moderatorom, robisz tylko niepotrzebny zamęt. Magwac | Dyskusja 19:50, sie 22, 2017 (UTC)

Re

Postawa roszczeniowa nie jest zbyt mile widziana. Ale może Twój problem zostanie rozwiązany, jak przeczytasz powód usunięcia. Expert 3222 07:05, sie 26, 2017 (UTC)

Marines

Wycofałem twoje zmiany. Uważam, że porównanie komandosów do zespołu muzycznego jest dość zabawne i artykuł bez tego wiele traci. Pozdrawiam, Mr obornik Skargi i zażalenia 07:43, sie 30, 2017 (UTC)

QTE

Te same błędy co zwykle: za długie zdania i niewłaściwie odmienione czasowniki/przymiotniki. Te filmiki z boku są bez sensu wstawione, kto będzie oglądać osiem minut QTE? Do poprawienia. Magwac | Dyskusja 09:46, sie 31, 2017 (UTC)

Titanfall 2

Wstawianie pustych sekcji do artykułu to już prawie wandalizm. Nie wchodź do mojej dyskusji napisać „przepraszam”, tylko nie rób tego więcej. Magwac | Dyskusja 18:55, wrz 9, 2017 (UTC)

Kategorie

Jeśli gra ma kategorię FPS to po co jeszcze to kategoryzować jako grę komputerową? Przecież wszystkie FPS-y to gry są, co nie? Magwac | Dyskusja 14:24, wrz 10, 2017 (UTC)

Coby nie zginęło…

Niniejszym ogłaszam, że Martin5038 ma zakaz przenoszenia jakichkolwiek stron bez konsultacji z administracją. Decyzję motywuję tym, że wielokrotnie musiałem cofać przeniesienia tego użytkownika.

P.S. Martin ma również zakaz uzupełniania jakichkolwiek szablonów strony głównej czy archiwów. Magwac | Dyskusja 14:59, wrz 15, 2017 (UTC)

Iii masz zakaz wystawiania SDU, bo już drugi raz rozwaliłeś licznik. Magwac | Dyskusja 13:29, paź 20, 2017 (UTC)

Re

W obu przypadkach występowały błędy, które wielokrotnie ci tłumaczyłem w dyskusji i na kanale. Nie zamierzam się domyślać co miałeś na myśli pisząc jakieś nieskładne zdanie. Magwac | Dyskusja 15:58, paź 29, 2017 (UTC)

Re

Problemem tego artykułu nie jest jego długość, tylko beznadziejna składnia, która sprawia że artykułu nie da się czytać. Inkubator to nie śmietnik. Wyżej w dyskusji masz wyjaśnione co zrobić. Magwac | Dyskusja 10:51, lis 1, 2017 (UTC)

Pusta Strona

Usunąłem twój artykuł. Moim zdaniem nie wnosił nic zabawnego. Pozdr. Mr obornik Skargi i zażalenia 13:30, lis 5, 2017 (CET)

Kategoryzacja po raz drugi

Już to pisałem wyżej, ale przypomnę. Jak artykuł jest w kategorii postacie fikcyjne i jednocześnie w podkategorii postacie z gier komputerowych to jest to bez sensu. Nigdy nie kategoryzuj stron w ten sposób. Magwac | Dyskusja 16:05, lis 5, 2017 (UTC)

Podpisuj się

Magwac | Dyskusja 16:14, lis 5, 2017 (UTC)

The Sims

Nie wiem, czy jest sens aż tak mocno rozdrabniać tematykę tej serii gier. Chyba, że masz zamiar napisać przynajmniej kilka z artykułów do których linkujesz w szablonie? Jakby coś, to skasowany artykuł The Sims 3 miał jako taki koncept (treść dostępna u moderatorów i administratorów). = °ZelDelet ° = 13:44, lis 17, 2017 (UTC)

Kategoryzacja po raz trzeci i ostatni

Stworzyłeś kategorię Serie gier w kategorii Gry komputerowe, spoko. Ale jak pisałem wyżej dwa razy, nigdy nie wstawiaj do artykułu kategorii nadrzędnej i podrzędnej jednocześnie. Takoż dostajesz zakaz kategoryzowania czegokolwiek do odwołania. Magwac | Dyskusja 18:19, lis 24, 2017 (UTC)

Chyba się nie zrozumieliśmy. Masz zakaz ruszania kategorii. Jeszcze jedna edycja i dostaniesz bana. Magwac | Dyskusja 20:27, lis 24, 2017 (UTC)
Ale w przypadku dodania Wormsów do tej kategorii nie zostawiłem kategorii Gry komputerowe. Martin5038 (dyskusja) 20:31, lis 24, 2017 (UTC)
Nie obchodzi mnie to, nie ufam ci i tyle. Magwac | Dyskusja 20:33, lis 24, 2017 (UTC)

Odpowiadaj rozmówcy

209po Radioactive.svg 21:33, lis 24, 2017 (CET)

Pisz starannie

Drogi nonsensopedysto – popracuj nad formą swoich artykułów. Nonsensopedia, wbrew pozorom, jest encyklopedią. A skoro jest ona encyklopedią, to zawarte w niej hasła powinny być poprawne pod względem ortograficznym, interpunkcyjnym, gramatycznym i stylistycznym. A także powinny mieć odpowiednią formę.

Przy pisaniu artykułów stosujemy specjalne znaki typograficzne. Jest to półpauza (–) i cudzysłów europejski („ ”). Półpauzę wstawiamy przy rozdzielaniu zdania, przedziałach liczbowych, wymienianiu w listach wypunktowanych oraz na początku artykułów we wstępie i przy dialogach (np. w cytatach, nonźródłach). Cudzysłów europejski wstawiamy na podobnej zasadzie, co normalny.

Wszystkie znaki specjalne (w tym typograficzne) możesz znaleźć w edittools (tabelka pod oknem edycji), bądź wpisywać ręcznie z klawiatury numerycznej przytrzymując klawisz Alt (przy włączonym NumLocku; dla półpauzy jest to sekwencja 0150, dla cudzysłowu otwierającego 0132, dla cudzysłowu zamykającego 0148).

Pamiętaj – koniecznie używaj polskich liter (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

W miarę potrzeby korzystaj również z poniższych stron:

Na koniec opatrz swój artykuł odpowiednią kategorią. Spis wszystkich kategorii możesz znaleźć tu.


Ech... Nie chcę mi się zbytnio pisać, więc streszczę co mi leży na sercu. Zdaje mi się że nie czytasz tego, co sam napisałeś. Pomijając błędy stylistyczne, które jestem jeszcze w stanie wybaczyć (no ale z tym, że Politechnikum to nie studia to przegiąłeś Mordka.png) to zrobiłeś naprawdę sporo literówek. Naprawdę nie jest trudne przeklikać cały artykuł w edytorze i popoprawiać podkreślone na czerwono wyrazy. Mam nadzieję że dotarło. Pozdrawiam, Mr obornik Skargi i zażalenia 14:52, lis 25, 2017 (CET)

A, zapomniałbym. Zapoznaj się proszę z prawidłowym użyciem apostrofów w imionach i nazwiskach obcego pochodzenia, bo jestem wyjątkowo przeczulony na tym punkcie. Pozdr. Mr obornik Skargi i zażalenia 14:55, lis 25, 2017 (CET)

Re

Czytać. Czytać ze zrozumieniem. Jak przestaniesz wszystko rozwalać to zakazy znikną. A ban na IRC… Nieee wiem, osoby na kanale raczej wolałyby żeby pozostał to i niech zostanie. Magwac | Dyskusja 16:59, gru 2, 2017 (UTC)

Nic do Ciebie nie dociera – masz zakaz przenoszenia stron, a mając zakaz w dupie tego unbana nie otrzymasz. 209po Radioactive.svg 21:48, gru 22, 2017 (CET)

Bany

Bany na IRCa obowiązują też na Discordzie. Jeszcze raz spróbujesz omijać bana, a dostaniesz wiecznego na Nonsie. Magwac | Dyskusja 13:39, gru 26, 2017 (UTC)

Re

Dla mnie jest to za słabe na inkubator. Jak znajdzie się tam choć jedno śmieszne zdanie to się zastanowię. Magwac | Dyskusja 10:46, gru 30, 2017 (UTC)

Licencje grafik

Iиferno82 Nie ma mnie. Wiesz co robić 13:07, sty 6, 2018 (UTC)

Grafiki

Jak coś przesyłasz, to nie maciupką miniaturkę 200x200 pikseli, tylko wejdź w grafikę i porządnie ściągnij oryginał. Magwac | Dyskusja 13:45, sty 6, 2018 (UTC)

Predator

Przeczytałeś cały ten wątek? Przecież tam jest jak byk napisane, że Predator się nie nadaje (inni kandydaci zresztą też). I nie próbuj mnie rewertować, bo mogę Ci znowu dostarczyć dostawę bananów pod Twoje drzwi. NikoMiku 16:51:01, sty 07, 2018 (CET)


2018

Bo moge, piszesz o Stochu głupoty stał się następcą Małysza kilka lat temu, a nadzieje w skoki odzyskaliśmy po jego wygranej w Soczi, a o tej rekonstrukcji aż tak szczegółowo nie musi być. Michsar (dyskusja) 10:00, sty 12, 2018 (UTC)

Uwaga!

I jeszcze jedno: NIE EDYTUJEMY ARTYKUŁÓW Z WIDOCZNYM SZABLONEM {{WEdycji}}. Pozdrawiam. NikoMiku 17:41:01, sty 13, 2018 (CET)

Re

To u każdego się zepsuło. Czekaj cierpliwie na poprawki. Magwac | Dyskusja 15:42, sty 25, 2018 (UTC)

Wszystko działa dobrze. Odśwież sobie cache w przeglądarce (ctrl+f5 pewnie), to się naprawi. Magwac | Dyskusja 16:25, sty 26, 2018 (UTC)

Nosz

Miałeś nie tykać szablonów strony głównej bo siejesz tylko zamęt. Jeszcze raz paznokciem choćby dotkniesz, to dostaniesz bana. Magwac | Dyskusja 18:28, lut 3, 2018 (UTC)

Wikipediapage

Zastanowiłeś się może po co w ogóle istnieje {{Wikipediapage}}? Nie chodzi o to, żeby wkleić to do 90% artykułów na Nonsensopedii, bo taki artykuł znajduje się też na Wikipedii. Wklejamy to tylko w nielicznych uzasadnionych przypadkach, gdzie omawiany temat jest absurdalny i istnienie artykułu o nim na Wikipedii jest samo w sobie śmieszne. Dobrym przykładem jest ChWDP. Magwac | Dyskusja 12:07, lut 21, 2018 (UTC)

Moderowanie

Co Ty za głupoty wypisujesz w dyskusji brudnopisu Złotych Ziemniaków 2017? Nie wiedziałem, że jesteś moderatorem. = °ZelDelet ° = 18:40, mar 9, 2018 (UTC)

Proszę się nie kłócić z ipkami i nie wypisywać im nieprawdziwych zakazów/nakazów/zasad, bo kilku takich udzieliłeś. Ipek to też człowiek i potencjalnie przyszły user, pisarz, bałwanek, moderator a nawet admin. Szanować należy każdego i do każdego mieć cierpliwość. Pozdr. = °ZelDelet ° = 19:19, mar 9, 2018 (UTC)

nowa sekcja

Cały problem polega na tym, że właśnie to Ty nie rozumiesz o co chodzi ;) — Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika 5.60.186.144 (dyskusjawkład). Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~!

O, doprawdy? A może byś spojrzał na siebie? Martin5038 (dyskusja) 19:20, mar 9, 2018 (UTC)

Wikipedia

Przeczytaj wpis od Magwaca z 21.02.18 dotyczący użycia tego szablonu. Pozdrawiam, Mr obornik Skargi i zażalenia 11:27, mar 30, 2018 (CEST)

Propozycja

Witaj, użytkowniku FANDOM powered by Wikia!
Zostałeś wybrany do Programu Trenowania Helperów. Jego uczestnicy mają szansę na globalne uprawnienia, dające więcej możliwości!
Jeśli chcesz wziąć w nim udział, wstaw {{subst:w::User:Muflon 4144/zglos}} w dyskusji swojego mentora™!

Wiadomość wygenerowana automatycznie. Proszę nie odpowiadać w dyskusji wstawiającego, po więcej informacji pisz do swojego mentora™. Muflon 4144 (dyskusja) 18:20, kwi 12, 2018 (UTC) (polski koordynator)

Magwac

Nie chcę ci zbytnio psuć światopoglądu, ale Magwac po pierwsze jest (raczej) nieaktywny, a po drugie nie ma uprawnień administratora. Pozdr, Mr obornik Skargi i zażalenia 20:14, kwi 13, 2018 (CEST)

Średniowieczny RTS

Widzę, że mam towarzysza do tworzenia średniowiecznego RTS-a :D W razie potrzeby zapraszam do kontaktu Osariusz (dyskusja) 14:26, 15 lip 2018 (UTC)Osariusz

Re: Wyjaśnienie i mała prośba

Aha czyli ty tylko przenosiłeś artykuł zrobiony po rozpoczęciu przenosin? A co do gier strategicznych to myślałem nad tym, ale za bardzo nie mam pomysłu i chciałbym może najpierw inkubator z tego zrobić (a nie wiem jak to się robi) Osariusz (dyskusja) 16:32, 15 lip 2018 (UTC)Osariusz

Re: Ej!

Zawsze zapisuję sobie brudnopisy w zakładkach, więc bez obaw, ale rzeczywiście mógłbym też zamieścić je na swoim profilu może to natchnęłoby kogoś do pomocy nad ewentualnym artykułem? A co do gry strategicznej poczytałem o inkubatorach i jeden zrobiłem. Osariusz (dyskusja) 17:07, 15 lip 2018 (UTC)Osariusz

Przenoszenie edycji z Wikii

Przypominam, że w myśl licencji Creative Commons jesteś zobowiązany przy kopiowaniu treści z Nonsensopedii podać źródło, link do niego i link do listy autorów. Lepiej to czym prędzej uzupełnij. Magwac (dyskusja) 11:39, 6 sie 2018 (UTC) :Co masz na myśli? Martin5038 (dyskusja) 11:44, 6 sie 2018 (UTC) ::Ten szablon: Gwizdnięte z wikii. Masz prawny obowiązek go wstawiać do każdego artykułu jeśli kopiujesz edycje z wikiowej Nonsensopedii. Magwac (dyskusja) 12:24, 6 sie 2018 (UTC)

Re

Niech goście edytujący na wikii się strachu najedzą ;) 209po Radioactive.svg 17:21, sie 14, 2018 (CEST)

Co masz na myśli? Martin5038 (dyskusja) 15:24, 14 sie 2018 (UTC)
Pomyślą „Chudy byk, muszę kompa wyrzucić”. Na pewno im serce stanie. Być może to tacy debile, że nie umieją rozpoznać, że to hoax? 209po Radioactive.svg 17:32, sie 14, 2018 (CEST)

Odpowiadaj rozmówcy

209po Radioactive.svg 17:32, sie 14, 2018 (CEST)

Kopiowanie artykułów

Kopiowanie artykułów z Fandomu do Miraheze nie jest zabronione, ale jest irytujące. Nabijasz licznik edycji pracą innych (tym moją), robiąc tylko copy+paste+{{Gwizdnięte z wikii}}. Postaraj się i napisz coś samodzielnie. A jak już musisz kopiować, to rób to do jasnej cholery porządnie – kopiujesz nonnewsy, a nie dajesz ich na główną… Runab (dyskusja) 20:46, 22 sie 2018 (UTC)

 1. Nadal skopiowanych newsów nie dałeś na główną. Zekuj je, albo daj je na główną. W każdym razie nie rób tutaj większego śmietniska niż jest.
 2. Czy tutaj cokolwiek działa jak należy? Na Fandomie wszystko idzie wolno, ale tam jest jakieś życie. A tutaj widzę, że wszystko po staremu. Zrobiliście Panowie hura, pieniacze obrazili się i oddali przyciski, a reszta udaje, że wszystko jest ok. Ja taki głupi nie byłem za dawnych czasów jak społeczność tutaj.

Runab (dyskusja) 19:02, 5 wrz 2018 (UTC)

  1. A to nie umiesz po nim naprawić błędu?
  2. Wcale się nie dziwie…
  3. Serwery są wolniejsze, dodatkowo już dwa razy byłem świadkiem, jak się sypały, nie potraficie kopiować porządnie treści (albo nie idą na główną, albo kopiujecie wyłącznie nowe artykuły), Facebook podlega pod Fandom, o Miraheze nikt nie wie, bo brakuje reklamy i pozycji w Google, jakiekolwiek artykuły na medal napisałem ja z Alvgjerd (a więc nie ma aktywnych pisarzy), na jakąkolwiek krytykę kilka osób (z Kawusiem na czele) strzeliło focha i poszło sobie, jedyny biurokrata Zel jest jak zawsze nieaktywny (na kanałach IRCu z Fandomu możesz przeczytać, że Zelowi grozi OUA na Fandomie). wiele szwindli wynikających z dram można zatuszować, bo nie ma sposobu na opublikowanie logów z Discordu… To chyba z grubsza tyle. Runab (dyskusja) 19:25, 5 wrz 2018 (UTC)
   1. Z góry dziękuję
   2. No to świetnie świadczy o życiu na portalu, skoro nikogo nie ma do aktualizacji strony głównej.
   3. Zgadasz się, ale wcześniej nie spostrzegłeś tego czy też nie chciałeś się przyznać do tych oczywistości? Runab (dyskusja) 19:32, 5 wrz 2018 (UTC)
    1. Jak naprawdę Tobie zależy, to lepiej wrócić do Fandomu. Choć musisz zwrócić uwagę na to, że zaczynasz z kiepskiej pozycji. Ale z drugiej strony poczytaj jak ja zaczynałem. Może uda Ci się wyjść na ludzi. W każdym razie powodzenia (tylko nie możesz liczyć na taryfę ulgową, nawet ode mnie). Runab (dyskusja) 19:45, 5 wrz 2018 (UTC)