Dyskusja użytkownika:Ogevon

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj[edytuj]

Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

Szoferka 11:01, 31 mar 2007 (UTC)

Twoje edycje[edytuj]

Licencja[edytuj]

Sorry, nie zauważylem że jest licencja. Trzeba było mnie upomnieć. Cofam tamto, mój błąd. A d i ' i Pogadanka 12:36, 12 kwi 2007 (UTC) PS. Wstawiaj kateorię do stron Gry, stąd dowiesz się jak to robić.

Złe edycje[edytuj]

Najpierw przeczytaj Nonsensopedia:Kanciapa. CAŁE!!! Wtedy podyskutujemy. Brak Użytkownika 12:57, 12 kwi 2007 (UTC)

Dwie sprawy[edytuj]

  1. Podpisuj się we wszystkich wpisach na dyskusjach (podpisujesz się tak: ~~~~)
  2. Nie odtwarzaj Gwiezdnych Wojen. Jedyny pożytek jaki możesz z tego odnieść to ban dla ciebie. Napisz kiedy naprawdę będziesz miał pomysł. A d i ' i Pogadanka 13:01, 12 kwi 2007 (UTC)

Rada: możesz sobie poczytać kilka sprawdzonych artykułów i zobaczyć jak to się robi. A d i ' i Pogadanka 13:03, 12 kwi 2007 (UTC)


I Kanciapa[edytuj]

I najważniejsze, przeczytaj Nonsensopedia:Kanciapa. Tam jest PRAWIE wszystko. Poza tym ban może zaboleć, jak dostaniesz miesiąc czy rok albo np. 60 lat... Zasada -> Nie odtwarzaj skasowanych haseł bez dyskusji na IRC-u ( choć ona nigdy nic nie daje, ale mozesz wlezc na irca i pokrzyczec zeby odtworzyli. Jak się nie zgodzą, to nie próbuj (zwykle się nie zgadzają)). Nonsensopedia:Kanciapa <- tu są zasady działania nosnensopedii! Brak Użytkownika 13:05, 12 kwi 2007 (UTC)


Sorki, ale...[edytuj]

...kiedy się zarejestrowałem, otrzymałem wiadomość "przeczytaj kanciapę", co zrobiłem, a więc pogadajmy (wcale cię nie wyzywam, skąd). "Najpierw przeczytaj Nonsensopedia:Kanciapa. CAŁE!!! Wtedy podyskutujemy."

Aha, Adi! Póki co, adminem jeszcze nie jesteś. Nie bardzo mi się podoba, że mi grozisz.

Czy ja Ci grożę? Po prostu znam Szoferkę, i wiem za co może bana dać, zwłaszcza że ja też bym za to dał. Próbuję cię przed tym raczej uratować. Jeśli powiedziałem to za ostro - przepraszam. A pamiętaj, że takich dwóch jak na mnie trzech to nie ma ani jednego. A d i ' i Pogadanka 17:30, 12 kwi 2007 (UTC)

Ogevon 16:34, 12 kwi 2007 (UTC)

Odpowiedź na PS[edytuj]

1. Szablon podpisu można zrobić np. wchodząc na kategorię szablony podpisów, skopiować źródło z czyjegoś, i powstawiać w nim swoje teksty i kolory (tak jak w HTML). I pamiętaj, że gdy się podpisujesz szablonem, to datę i czas wpisujesz pięcioma tyldami ~
2. obrazek można zmniejszyć, stosując w składni słowo "thumb", np. [[|Grafika:przykład.jpg|right|thumb|przykładowy podpis]] PS. Na wiadomości odpowiada się w dyskusji tego kto ją wysłał, więc sekcję "Sorki ale..." powinieneś wpisać na stronie dyskusji Ptoka Sami17 Rasta looknij17:26, 12 kwi 2007 (UTC)

Reklama[edytuj]

Chciałbyś po znajomości mieć reklamę na mojej stronie usera? Możesz sobie podejrzeć jak to wygląda, wiesz gdzie kliknąć. A d i ' i Pogadanka 17:56, 12 kwi 2007 (UTC)

Grafiki[edytuj]

Podaję wzór na wstawienie grafiki:[[Plik:Nazwa.format|thumb|strona|wielkość|opis]]. Np.: [[Plik:Przykład.jpg|thumb|left|200px|To jest coś.]] Różne grafiki mają różną wielkość, więc przed zapisaniem kilka razy kliknij podgląd,, i optymalnie dopasuj wielkość do takiej, jaką chciałeś osiągnąć. Wielkość zawsze wpisuj z jednostką "px". A d i ' i Pogadanka 19:08, 13 kwi 2007 (UTC)

Podpis a cztery tyldy[edytuj]

Stwórz stronę Użytkownik:Ogevon/podpis, a w jej treści wpisz "{{Ogevon}}. Następnie wejdź do swoich preferencji (link w prawym górnym rogu), wpisz w polu Twój podpis "{{UŻytkownik:Ogevon/podpis}}", zaznaz pole "podpis bez auto. linku", zapisz i zaktualizuj (na samym dole jest napisane jak to zrobić). Teraz się podpisujesz czterema tyldami, a wyskakuje ci szablon z datą. A d i ' i Pogadanka 14:14, 17 kwi 2007 (UTC)

Licencje grafik

Szoferka 13:16, 21 kwi 2007 (UTC)

Głosowania[edytuj]

Masz już ponad 50 edycji, możesz więc głosować na Art. na medal, Grafikę na medal i strony do usunięcia. A d i ' i Pogadanka 18:27, 29 kwi 2007 (UTC)