Dyskusja użytkownika:Paradichlorobenzen

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

Uwaga!

2 w 1. Powodzenia w edytowaniu artykułów. DWSZEWEK 19:53, paź 13, 2013 (CEST)

Brudnopis[edytuj]

Cześć. Wszyscy co nie spali na pewno zauważyli twój ilościowy wkład w edycję jednego artykułu, w związku z czym daję dwie rady:

  • Używaj przycisku podgląd zamiast zapisz – oczywiście do ostatecznego zapisania jednak musisz go użyć :P
  • Stwórz swój brudnopis! Możesz go utworzyć pod użytkownik:Paradichlorobenzen/brudnopis i nikt w niego nie będzie ingerował, dopóki nie opublikujesz artykułu.

Serscull 06:30, paź 14, 2013 (UTC)

Uwaga!

Daewoo Tico 22:14, lis 14, 2013 (UTC)

Bałwan[edytuj]

W zamian za dobre edycje i ogólną działalność przyznałem ci rangę bałwanka. Od teraz możesz cofać wandalizmy jednym kliknięciem. Józef Piłsudski Signature.svgNu? 18:35, lis 25, 2013 (UTC)

Korekty[edytuj]

Witaj. Już kilka razy zauważyłem, że nanosisz do artykułów złe poprawki, które trzeba ponownie korygować. Proszę o uważniejszą edycję! Pozdrawiam = °ZelDelet ° = 11:07, sty 9, 2014 (UTC)

Uwaga!

Pozdrawiam, Margaery 21:27, sty 30, 2014 (UTC)

IRC ping

Lewitujący nieprzyspawany moździerz.jpg Wal na IRC-a, mości Panie! IRC cover.png

Wpadaj czasem, poznasz społeczność, społeczność pozna Ciebie, no i łatwiej jest się komunikować w razie problemów. Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 12:55, sty 31, 2014 (CET)

Re:[edytuj]

Planowałem go dzisiaj skończyć, ale raczej nic by mi z tego nie wyszło (została mi jakaś połowa artykułu), więc możesz śmiało pisać. Pangia.JPG 10:51, lut 2, 2014 (UTC)

uwaga[edytuj]

Witaj, mam dla ciebie drobne sugestie odnośnie zmian twojej strony użytkownika:

  • słowo "którego" na: "któregoś"
  • lepsza strzałka w lewo koło "Mistrza i Małgorzaty" – wkleić w kod albo samą strzałkę ( ← ) albo użyć kodu HTML, który powinien ją wygenerować ( ← ) --149.156.172.74 (dyskusja) 10:11, lut 24, 2014 (UTC)

Poprawna transkrypcja[edytuj]

Witam! Dzięki za uwagę do mego hasłeczka. Chciałbym jednak nadmienić, że tytuł, pod który przeniosłeś ów elaborat, jest błędny. Zgodnie z zasadami polskiej transkrypcji języka rosyjskiego, rosyjskie imię Татьяна należy transkrybować jako Tatjana, a nie Tatiana. Przecież rosyjska litera й=j. Pisownia Jurjewna (a nie Juriewna) również wynika z zasad transkrypcji. Zob. np.: Tatiana Łysenko→Tatjana Łysienko (zob. opis: X ziomal X przenosi stronę Tatiana Łysenko (lekkoatletka) do Tatjana Łysienko); Tatjana Samojłowa; Мария Юрьевна Шарапова=Marija Jurjewna Szarapowa (czyli Юрьевна=Jurjewna). Ale jest to drobiazg, dlatego też nie zamierzam spierać się o porawny tytuł mego idiotycznego artykulika. Pozdrawiam. --Pan Pantoflarz (dyskusja) 07:36, sie 26, 2014 (UTC)

Aha, jak Ci już ktoś pisał powyżej. --Pan Pantoflarz (dyskusja) 07:41, sie 26, 2014 (UTC)

Szablon T w likwidacji[edytuj]

Hej, widzę, że i przed Tobą zatajono ową informację. Od teraz wstawiamy pogrubienie i półpauzę. Dlaczego, i dlaczego jest to informacja ściśle tajna – nie wiem. Pozdro, Janko Dyletant (dyskusja) 19:11, sty 26, 2015 (UTC)

Szablon T[edytuj]

Chciałbym zwrócić uwagę na to, że nie należy usuwać szablonu {{t}} na siłę. Stron zawierających go jest po prostu za dużo. Usuwamy go przy okazji, gdy poprawiamy coś innego, ew. gdy dana strona wypłynie na ozety. :) Tljjz 20:34, sty 26, 2015 (UTC)