Dyskusja użytkownika:RoodyAlien

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Hej![edytuj]

Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

Vae (dyskusja) 14:40, wrz 9, 2010 (UTC)

Alimenciara[edytuj]

Całkiem dobry artykuł, ale przesadzasz z linkami. Do tego za bardzo odpływasz od tematu. Nie musimy wiedzieć, skąd był Epikur. Wystarczy, że był to Epikur. Nie musimy wiedzieć, jakie związki jego filozofii są z hedonizmem. Wystarczy zaznaczyć, że istnieją, nie wnikając, że aksjologiczne. Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa) 19:59, paź 4, 2010 (UTC)

Automatyczny rewert[edytuj]

Informuję Cię, że w związku z dostrzeżoną przeze mnie Twoją pracą na ostatnich zmianach, że otrzymałeś rollback i teraz wszelkie głupoty oraz wandalizmy będziesz mógł wycofywać automatycznie. Życzę Ci miłej pracy i pozdrawiam Emdeggergadajka 14:23, paź 7, 2010 (UTC)

Nadpobudliwość[edytuj]

Uwaga!

TrojaninKadet.png 18:04, paź 7, 2010 (UTC)

Nie mam nic do tego, tylko, że to utrudnia przeglądanie OZ, ale pisz, bo dobrze Ci idzie. Nie mogę się doczekać przeniesienia artu z brudnopisu. TrojaninKadet.png 18:14, paź 7, 2010 (UTC)

Adolf hitler[edytuj]

Wydaje mi się, że zbędnym nie jest, bo jeśli ktoś wpisze w szukajkę małymi literami, to go przekieruje na odpowiednią stronę. Gdy ktoś ma bardzo wolny internet to przy wpisywaniu w szukajkę mogą nie pokazać się podpowiedzi. Co do pana spinacza – gdy wpisze się pan Spinacz to oczywiście zawsze wyjdzie Pan Spinacz, gdyż strony nie mogą zaczynać się od małej litery. Pozdrawiam. Po dziabągu 09:28, lis 11, 2010 (UTC)

Re: Nonźródła:Przegląd tekstów piosenek DSBM[edytuj]

Teksty są w całości wymyślone przeze mnie, ale każdy z tych zespołów ma swój prawdziwy odpowiednik, na którym się wzorowałem. [[Terrapodian]] Ni! 20:43, maj 10, 2011 (UTC)