Dyskusja użytkownika:SH3VEK/archiwum

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

Pomoc:Jak stworzyć stronę Gry - zajrzyj tutaj przed przystąpieniem do tworzenia stron Gry. Artur21 18:52, sie 4, 2010 (UTC)

Zdjęcia w artykułach

Zdjęcia dajemy na początku artykułu, bezpośrednio pod sobą, nie w tekście. Artur21 13:01, sie 11, 2010 (UTC)

Kategoryzacja

Kategoryzuj strony Gry. Robi się to poprzez [[Kategoria:Gra|Strona X]]. Artur21 16:27, sie 11, 2010 (UTC)

Gra

Tutaj znajdziesz administratora, który zajmuje się Grą. Na razie jednak jest na urlopie. A tutaj znajdziesz jego dyskusję.

Póki co, wszystkie nieutworzone strony i inne bajery zbieraj na swojej stronie lub podstronie użytkownika. Aby utworzyć podstronę, do swojej nazwy użytkownika dodajesz ukośnik i tytuł, na przykład „Użytkownik:Optdex/gra”.

Pozdrawiam, Argh! I Ty się możesz wykrzyczeć! Grrraaa! :) 05:55, sie 12, 2010 (UTC)

Grafiki

Licencje grafik

TrojaninKadet.png 20:06, sie 19, 2010 (UTC)

IRC ping

Lewitujący nieprzyspawany moździerz.jpg Wal na IRC-a, mości Panie! IRC cover.png

TrojaninKadet.png 18:09, wrz 5, 2010 (UTC)

Sory, bracie...

Uwaga!

Artur21 19:31, lis 27, 2010 (UTC)

Podbijam, testuj szablony w brudnopisie. TrojaninKadet.png 20:51, lis 5, 2011 (UTC)

Nie cofaj clearek z szablonów

Postanowiono, że będzie zawierał je szablon, nie zaś każdy oddzielny artykuł z kategorii objętym szablonem nawigacyjnym, ponieważ to rozwiązanie uznaliśmy za funkcjonalniejsze. Widzę, że cofasz tylko stamtąd, gdzie psuje to układ navboksów, a więc przy stronach związanych z komunikacją miejską. Ale proszę Cię byś więcej tego nie robił, bo strony związane z transportem to tylko jedyny minus tej operacji, jaką wprowadziliśmy. Emdeggergadajka 19:13, lis 4, 2011 (UTC)

Drogi użytkowniku! Cieszę się, że chcesz się przyłączyć się do współtworzenia Gry. Pamiętaj jednak, że każdą stronę Gry należy skategoryzować.

Na końcu tworzonej strony wpisz:
[[Kategoria:Gra|X]]

„X” jest numerem strony, np. dla strony 86,02 będzie to:
[[Kategoria:Gra|86,02]]

W przypadku trybu multiplayer formuła wygląda inaczej:
[[Kategoria:Gra – Multiplayer|X]]

W miejsce „X” podajemy nazwę bohatera, dalej planszę (jeśli jest) i numer lub nazwę strony. Przykład dla strony Strona!/Opozycja/Donald/RPG/tutorial1:
[[Kategoria:Gra – Multiplayer|Donald/RPG/tutorial1]]

Uwaga! Znaczek „–” to półpauza. To nie jest dywiz, który masz na klawiaturze. Półpauzę możesz uzyskać wstukując Alt+0150 (na klawiaturze numerycznej) lub klikając ją na tajemniczym pasku poniżej okienka edycji. Możesz też skopiować ją z tego tekstu (ctrl+c) i wkleić podczas edycji stron (ctrl+v).

Oprócz tego przeczytaj Pomoc:Jak stworzyć stronę Gry – znajdziesz tam zalecenia, które pomogą Ci dostosować Twoje strony do już istniejących.

Artur21 14:01, lis 8, 2011 (UTC)

W zwyczaju mamy to, że nie blankujemy dyskusji, tylko przenosimy jej zawartość do archiwum. W Twoim przypadku to strona Dyskusja użytkownika:SH3VEK/archiwum. Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 07:01, lis 11, 2011 (UTC)

Szablon

Ten oto {{Br}} to Twoje dzieło. Możesz napisać, co miałeś dokładnie na myśli i wstawić do strony bardziej zrozumiały i rozbudowany sposób użycia (zwłaszcza kiedy i gdzie)? Na razie sam nie bardzo orientuję się, co miałeś na myśli, więc proszę o wyklarowanie, pozdrawiam. Emdeggergadajka 12:34, lis 11, 2011 (UTC)

Gratulacje

Gratulacje z okazji otrzymania uprawnień bałwanka, tylko rób z nich użytek Mordka.png. Pozdrawiam Szaszlyk A tu pisać! 15:13, gru 16, 2011 (UTC)

+

Też chciałem zrobić taką samą edycję w szablonie AR, ale Emdegger mówił, że jest ok. wowJurekedycji tak dużo 13:46, gru 30, 2011 (UTC)

Gratulacje

Składam gratulacje z okazji posiadania przez ciebie 750 kreatywnych i praw wyborczych! wowJurekedycji tak dużo 11:09, sty 15, 2012 (UTC)

{{spisnaprawo}}

Wstawiasz go źle, bo wypychasz i kiszkujesz grafiki z sekcji zero, nie mówiąc o tym, że wylewające spisy treści jak były, tak pozostają. Jeśli chcesz osiągnąć efekt czytelność, to nie tym szablonem, ale wpisując magiczne słowo tuż nad nagłówkiem pierwszej sekcji. Emdeggergadajka 11:36, sty 15, 2012 (UTC)

Plik:Anonymous members of the Polish parliament.jpg

Nie podałeś licencji tego pliku. Pozdrawiam Szaszłyk A tu pisać! 18:26, sty 27, 2012 (UTC)

Masowe dodawanie licencji

Link. Po pierwsze: skąd wziąłeś licencje dla tylu plików? Po drugie wstawiłeś je źle. W nazwie cc-by-sa człon by oznacza wymóg podawania autora. Czyli za każdym razem, gdy dajesz licencję cc-by-sa albo cc-by, powinieneś podać autora grafiki, bo taki jest wymóg tej licencji. Bez tego równie dobrze mogłoby jej nie być. Vae (dyskusja) 09:00, lut 8, 2012 (UTC)

Dlaczego dodajesz szablon {{PD}} do grafik jak np. Kartofel.jpg, które absolutnie nie podchodzą pod tzw. domenę publiczną? Skąd masz pewność, że prawa do nich wygasły? Dzieła stworzone samodzielnie po roku 1994 w żadnym wypadku nie jest dziełem w domenie publicznej. Nie wstawiaj do takich grafik PD! Pod PD podpadają: znaki (np. drogowe), symbole (godła, flagi), prosta informacja prasowa (np. przeprosiny, felieton jednak już nie), akty normatywne, dokumenty urzędowe (typu dowód rejestracyjny), dzieła sztuki, o których wiadomo, że upubliczniono je przed 1941 nawet jeśli autor zmarł po tym czasie (obrazy, podpisy, hieroglify, manuskrypty), ale nie pliki zmodyfikowane komputerowo. Cofnij się. Emdeggergadajka 11:21, lut 8, 2012 (UTC)

Szkoła

Spędziłam trochę czasu na lekcji 3S, w ramach kontroli, by sprawdzić, czy należy ją legalizować.

Zacznijmy od tego, że Opt czekał aż 4 minuty na Wishnię, która widocznie zapomniała. Atmosfera kanału jak najbardziej pozytywna, choć zakłócana przez Dominiola. Widać, że była próba nadania temu jakiejś zabawniejszej formy, czego niestety nie zrozumiał Dominiol. Przez pierwszych siedem minut od umówionego rozpoczęcia lekcji dowiedziałam się, że mam przepisać temat z tablicy i o czym będziemy rozmawiać. A potem sprawdzono obecność. W tej chwili zapadłam się pod ziemię, bo brakowało mi czasu, ale dobrze, niech się bawią, w końcu sprawa skomplikowana, a trochę luzu się przyda.

Co mnie od razu ucieszyło to to, że Opt zapewnił o możliwości otrzymania potem logów ze wszystkich lekcji. Daje mi to dużą satysfakcję, bo istniało prawdopodobieństwo, że nie będę mogła zostać. Swoją drogą, tu było jak najbardziej pozytywne wrażenie.

Marnie z wykorzystaniem czasu, ale ładne tłumaczenie, dość dobrze, oceniam na plus, choć dało się to zrobić lepiej. Jasnowidzka 18:54, mar 5, 2012 (UTC)

IRC ping

Lewitujący nieprzyspawany moździerz.jpg Wal na IRC-a, mości Panie! IRC cover.png

Wishnia. 16:45, mar 9, 2012 (UTC)


Sieci handlowe

Kiedy daje "pokaż podgląd" to mnie wyrzuca, nie zapisujac zmian. Dlatego jestem taki "nerwowy" FacetZRulonem (dyskusja) 12:49, mar 21, 2012 (UTC)

Graty

To świetnie, że opisujesz swoje szablony. Tylko następnym razem wstaw na końcu Szablon:jest użycie. Swoją drogą są one niezłe. Z poważaniem Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 14:51, mar 30, 2012 (UTC)

gra

nazwa: meat boy adres: http://www.kongregate.com/games/Edmund/meat-boy?referrer=CTSG

87.207.141.181 (dyskusja) 19:29, kwi 3, 2012 (UTC)

chciałabym,aby gra miała tytuł *Red kitchen* czyli czerwona kuchnia. Gra ma zaczynać się od wyboru gracza. Może być to babcia,tata syn,lub mała dziewczynka. Można również wybrać wygląd kuchni. Wybór mebli,okien i podłogi. Gra rozpoczyna się od krótkiego filmiku. FILMIK PO WYBRANIU BABCI: babcia wchodzi do kuchni,czyta przepis i gdy chce ugnieść mąke z jajkiem,mąka rozpryskuje się po kuchni. FILMIK PO WYBRANIU TATY: tata bierze gazetę która leży koło czajnika i czyta. Nagle widzi tam przepis na piwo. FILMIK PO WYBRANIU SYNA: syn esemesuje z dziewczyną. Potem idzie do kuchni i wścieka się,że nie ma coli. FILMIK PO WYBRANIU MAŁEJ DZIEWCZYNKI: dziewczynka wchodzi na czworaka do kuchni i nagle spada jej sałatka na głowę.

Pierwszy poziom będzie polegał na logicznej pracy. Można robić tam różne śmieszne rzeczy. Bezsensowne ruchy i fantazje. Drugi poziom też polegałby na pracy logicznej jak i 3,4,5 i 6. Siódmy poziom trzeba przejść jeżeli wyśle sie esemesa. Ósmego poziomu nie da się przejść (hahahaha) :)

                                      (ROKS)

Prośba

Opisuj takie zmiany, zwłaszcza że ponad 1000 znaków poszło na wieczne odpoczywanie. Emdeggergadajka 10:34, kwi 5, 2012 (UTC)

Support

Pozwól, że pomogę Ci uszablonowaniem państw. Zajmę się stroną europejską. Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 11:04, kwi 5, 2012 (UTC)

Kwestia banku

Niniejszym Król udziela Ci, Optdexie, prawo do przejęcia Narodowego Banku Nonsensopedii zgodnie z wolą byłego prezesa, ZentroXenona. Oprócz tego zleca się Tobie dokonanie scalenia NBN i Twojego banku w jeden organizm przyległy do NBN. Artur21 14:05, kwi 7, 2012 (UTC)

Wikipediapage

Czemu dodajesz linki do Wikipedii do artów? Przy takich zmianach należałoby się przynajmniej zapytać na forum o opinię reszty userów. Liczysz na wzajemność ze strony Wikipedii? Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 08:11, kwi 9, 2012 (UTC)

Cóż, i tak należałoby poinformować o tym na forum i przedstawić zalety tegoż. Nie wszyscy na bieżąco korzystają z IRC-a. Choćby ja Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 08:25, kwi 9, 2012 (UTC)

Wikipediapage raz jeszcze

Było mówione... a ja mam tyle pytań! Kiedy było mówione (poczytam w logach), z iloma osobami, na jakich Uncy odniosło sukces, jaki, co konkretnie użytkownicy mają porównywać, ile artykułów ma mieć ten szablon, czemu umieszczasz go właśnie w środku i czy to nie będzie zbędny szablon? A przede wszystkim: jakie to ma znaczenie i co to da nam jako encyklopedii humoru? Z Bogiem! [[Terrapodian]] Ni! 10:48, kwi 10, 2012 (UTC)

Nie, to na razie wszystko co chciałem wiedzieć. Salut. [[Terrapodian]] Ni! 12:45, kwi 10, 2012 (UTC)

Odznaczenie!

Hej! Wklej sobie to {{Szablon:Przyjazny}} do wieży. 禅.氮. 16:18, kwi 12, 2012 (UTC)

Kategoryzuj!

Pamiętaj, że wszystkie strony muszą mieć kategorię, poprawiać dzisiaj musiałem. Artur21 21:48, kwi 18, 2012 (UTC)

Kustosze

Proszę Cie, jako administratora, o zapoznanie się z projektem „statutu”. Wszelkie uwagi, pytania i propozycje proszę zamieszczać w dyskusji projektu. Debata kończy się o 12:00 w niedzielę (22 kwietnia). JTTS (dyskusja) 14:42, kwi 19, 2012 (UTC)

Gra:Telefon

Jeśli możesz to dodaj kategorię do tej strony gry. Ponadto przydałby się gdzieś link do niej, bo jest to porzucona strona. Dzięki za współpracę i pozdrawiam Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 17:25, kwi 28, 2012 (UTC)

 • Całkiem niezła gra, tylko trochę szybko się kończy :P. Właściwie nie ma co do niej dodać, ale... widzę że jesteś wykapany w HTML i innych sprawach - może byś stworzył z tego prawdziwą grę tekstową, to lepsze od internetowej, bo za taką trzeba neta płacić, a tu ściągasz pliczek i jazda ;)

W wakacje pouczę się może programowania i może uda mi się coś takiego stworzyć. Serdecznie pozdrawiam Kompowiec2 (dyskusja) 09:24, maj 6, 2012 (UTC)

przygody maryskii

Przygodymaryskii.jpg
No i jak? Serscull 14:32, maj 8, 2012 (UTC)

Koko Euro Spoko

Sugeruję zabezpieczenie tego artykułu. Ostatnio jest o tym głośno (choć nie wiem, dlaczego jest taka afera) i IPki na pewno będą nawiedzać ten art. Proponuję też dać do Celebrites. Pozdrawiam Andrzej 1 9 16:28, maj 8, 2012 (UTC)

Plik:Lauren Faust.png

Też myślałem o tej pracy i oczywiście, że jest ona lepsza, ale jej licencją niestety jest CC BY-NC-SA 3.0 Źródło: http://fav.me/d4d6gsx --Crusjer dyskutuj! 19:05, maj 18, 2012 (UTC)

Ale jest szablon dla starszej wersji licencji: Szablon:Cc-by-nc-sa-2.5 i nie wygląda on zachęcająco. --Crusjer dyskutuj! 06:41, maj 19, 2012 (UTC)

IRC ping

Lewitujący nieprzyspawany moździerz.jpg Wal na IRC-a, mości Panie! IRC cover.png

GrzesiekPWNEDdasys ryśtyś. 11:12, lip 13, 2012 (UTC)

Albo w sumie nie, spierdoliliśmy, co chcieliśmy. Mordka.png GrzesiekPWNEDdasys ryśtyś. 11:13, lip 13, 2012 (UTC)

MediaWiki:Sidebar

Sidebar jest tak zjebany przez aktualizacje, czy Ty go tak przerobiłeś? Bo Twoje edycje są jako ostatnie w historii. Pozdrawiam, Faller 20:43, lip 13, 2012 (JST)


Urodziny

Dla Opcia

Z okazji urodzin życzę Ci szczęścia, radości, spełnienia marzeń i stu lat życia (najlepiej bez wrednego Niemca Alzheimera). Cwaniak.gifdyń 19:18, lip 15, 2012 (UTC)

Dołączam się do życzeń. Andrzej 1 9 19:57, lip 15, 2012 (UTC)

Wszystkiego najlepszego! Zdrowia i jeszcze raz pieniędzy, powodzenia w życiu, mądrych cytatów, wiernych przyjaciół i czego tam sobie zamarzysz. Oczywiście poczęstujesz tortem? ;) PodpisMaas.GIF;> 20:27, lip 15, 2012 (UTC)

Pomimo tak późnej godziny, przybywam tu, by złożyć Ci życzenia urodzinowe, zatem: wszystkiego, co najlepsze! ;> Artur21 20:39, lip 15, 2012 (UTC)

Też dołączam się do życzeń. wowJurekedycji tak dużo 23:25, lip 15, 2012 (UTC)

Co prawda z jednodniowym poślizgiem (nie moja wina!) jednak składam Ci życzenia z okazji wejścia w nową kategorię PEGI Zresztą, kogo PEGI obchodzi... Mordka.png Dzieci lipca, łączmy się! Ten, który nie umie składać życzeń 08:30, lip 16, 2012 (UTC)

Media Wiki

Witaj cny adminie, mistrzu zawiłego języka MediaWiki. Czy ja prosty feudał mający na uzbrojeniu jedynie automatyczny rewert mógłbym cię poprosić o nauczenie mnie tej sztuki? Johanes Gerstawen”'Biuro detektywistyczne Gerstawena”' 18:32, sie 1, 2012 (UTC)

Witaj

Nie usuwaj komunikatów MW, Wikia wyłączy je sama, najpewniej przy zmianie wersji oprogramowania na jakiej będziemy, dokona się to automatycznie. Jeśli chcesz zapobiec dublom, po prostu nie importuj nowych niezgodnych komunikatów. Emdeggergadajka 15:18, sie 17, 2012 (UTC)

Strona o Waśniewskiej

Skasowałeś moją stronę o Waśniewskiej w uzasadnieniu pisząc "bełkot". Rozumiem, że wg. ciebie to był nieśmieszny suchar, a zatem dlaczego mistrz humoru sam nie zredaguje skoro jest taki błyskotliwy, tylko kasuje ?

Błąd w szablonie (szablonach?)

Zajmowałeś się ostatnio zmianami w szablonach licencji grafik. Chciałem zgłosić błąd, który znalazłem w jednym z nich. W {{Cc-by-sa-2.5}} przez użycie {{PAGENAME}} robi się sytuacja taka jak na przykład tutaj. Popraw, jeśli możesz Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 00:57, wrz 6, 2012 (UTC)

Wróć, ten błąd jest we wszystkich szablonach :D. Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 00:59, wrz 6, 2012 (UTC)

Mam dla Ciebie zadanie specjalne

Po ostatniej zmianie kolorków na głównej ankieta nie pasuje do otoczenia. Dlatego z braku uprawnień chciałbym Cię prosić o małą poprawkę.

 1. Wejdź w MediaWiki:Common.css
 2. Znajdź linijkę:
  body.page-Strona_główna div.pollAnswerVotes>div { background: #ccff99 !important; }
 3. Zamień #ccff99 na #B88860

Z góry dzięki. Vae (dyskusja) 15:41, wrz 9, 2012 (UTC)

Krótka lekcja historii, matematyki i prawa polskiego

Jak pewnie Ci wiadomo, ENIAC powstał w 1945 roku, czyli 67 lat temu. Zgodnie z polskim prawem, prawa autorskie wygasają po 70 latach. Jaki z tego morał? Plik:Eniac.jpg w najlepszym wypadku będzie należał do domeny publicznej za 3 lata. W najlepszym wypadku, bo zdjęcie mogło być zrobione dużo później. Pozdrawiam, Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 10:56, wrz 16, 2012 (UTC)

Źródło jeszcze proszę, wtedy będzie w pełni poprawna licencja. Jeśli nie znajdziesz, podmień na podobną grafikę z Commons (na przykład tą, do której linkowałeś). Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 11:34, wrz 16, 2012 (UTC)

Maile

Zepsuły się maile, które wikia rozszyła co tydzień, a które zawierają (zawierały) listę obserwowanych stron, które w ostatnim tygodniu były edytowane. Od kilku tygodni w tych mejlach zamiast treści jest napis: <globalwatchlist-digest-email-body-HTML>.

Treść tych meili ustawia się poprzez edycję stron MediaWiki, więc pytam: nie popsuliście czegoś? Chodzi o okres między 11 sierpnia, a 26 sierpnia (11 dostałem ostatniego działającego maila, 26 dostałem pierwszego niedziałającego). Vae (dyskusja) 12:37, wrz 23, 2012 (UTC)

Szablon:Główna

Na tym granatowym linków nie widać. Sam nie poprawię, bo nie chcę spaprać, rozumiesz. Serscull 06:33, wrz 24, 2012 (UTC)

rewert

klik

Dlaczego? 194.29.137.2 (dyskusja) 16:25, paź 7, 2012 (UTC)

Słuchaj, ta sytuacja zaczyna być już trochę denerwująca. Przekonałem już Artura, dostałem od niego pozwolenie i co? Przychodzi inny admin i sobie wycofuje. A przecież moja zmiana polegała na dodaniu 2 zdań (zgodnych z prawdą) i zmianie formatowania. Czy naprawdę musimy pół dnia walczyć o taką głupotę?

No dobra, po kolei:

 1. Skrypt kategoryzacji stron Gry, napisany w JavaScript, znajduje się w MediaWiki:Common.js. Już kilka razy zawodził, nawet przez długi czas nie działał, trzeba było go ciągle naprawiać.
  Jak jest zły to go wywal, nie rozmawiamy o skrypcie, tylko N:OK
 2. IPek nie ma zbytniego prawa w ingerencji zasad. Najpierw należy się spytać administracji na czacie.
  To nie są żadne "zasady", tylko poradnik dla edytorów. To po pierwsze. Po drugie, na wszystkich normalnych wiki, fakt bycia niezalogowanym nie umniejsza praw do edytowania. Natomiast tutaj można odnieść wrażenie, że administratorzy są wielce urażeni, że ktoś postanowił edytować ich wiki. Może od razu zablokujesz możliwość edycji wszystkim poniżej bałwanka? [1]
 3. Skrypt sam z siebie nie będzie nam ustalał zasad, to my ustalamy zasady w skrypcie, dlatego nie piszemy nic o automatycznej kategoryzacji.
  Nie widzę żadnego związku przyczynowo-skutkowego między pierwszą częścią zdania (przed dlatego), a drugą (po dlatego). Co ma piernik do wiatraka?
 4. Czasami będzie trzeba się martwić prawidłową kategoryzacją, wystarczy, że pojawi się znak cudzysłowiu lub niestandardowy Unicode na tytule strony, to skrypt przestaje działać.
  Jakiś przykład? Pokaż mi stronę, na której nie działa.
 5. Jeszcze nikomu się krew nie wylała.
  Najlepsze kasztany są na placu Pigalle.
 6. Jednak warto nauczyć użytkowników kategoryzacji niż korzystać ze skryptu, inaczej nikt by nie mógł prawidłowo skategoryzować strony.
  Tylko że poza adminami i bałwankami nikt nie zna nawet połowy zasad, bo jest ich po prostu za dużo i są za bardzo rozsiane po całej Nonsie. Jeśli nowy użytkownik już coś czyta, to nich to będą ważne zasady, które mu się przydadzą, a nie rzeczy, których nie wykorzysta, bo w 99% przypadków zrobi to za niego automat.

Twój ruch. 194.29.137.2 (dyskusja) 17:35, paź 7, 2012 (UTC)


 1. W sumie to już Wam niewiele do tego poziomu brakuje, skoro, na przykład, blokujecie całą drogówkę na czas "remontu", który sądząc po tempie prac skończy się pewnie w tym samym dniu, w którym zostanie skasowana Nonsensopedia.

Re: Rewert

Cała administracja, z wyjątkiem długo nieobecnych, musi zadecydować większością głosów.

Cała administracja? Nad jedną edycją?! Złożoną z dwóch zdań?!
Ty sam siebie czytasz? Macie więcej biurokracji niż większość polskich urzędów. A jesteście niszową stroną z humorem. Opanujcie się.

A to, co widać w historii N:OK, wywołałeś wojnę na rewerty i mogłeś być za to zbanowany na jakis okres

O, widzę, że kolega nie zna sprawy. No to tłumaczę. Kolega Daewoo Tico mnie zrewertował, ale gdy zapytałem o powody rewertu, nie potrafił uzasadnić własnej edycji i pozwolił się cofnąć. Potem zrobiłem kompromisową edycję, którą z kolei zaakceptował Artur. Więc co nazywasz wojną edycyjną: cofnięcie edycji użytkownika za jego osobistą zgodą, czy wypracowanie konsensusu? Wydaje mi się, że to raczej cofanie kompromisowej edycji, wypracowanej poprzez dyskusję (a taką była moja ostatnia edycja) jest wojną na rewerty. Nie mówiąc o tym, że mógłbyś mieć trochę szacunku to decyzji starszego stażem admina (tak, o Arturze mówię).

Akurat twój wkład, licząc od 7 października, to same konflikty i dyskusje do adminów

A co mam robić? Skoro sam twierdzisz, że zrobienie głupiej zmiany wymaga przekonania większości adminów, to właśnie to czynię.

Wielu osobom to się nie podoba(ła) taka zmiana, więc mogli twoją edycję zrewertować.

Artur przyznał mi rację. ZDT też pozwolił mi przywrócić moją wersję. Czyli zmiana nie podoba się tylko Tobie.

Sam wprowadziłeś informacje, które nikomu nie przydadzą się, jeśli mówisz, że to poradnik.

Informacja o tym, że w Grze jest skrypt poprawiający kategorię to dla Ciebie informacja zbędna? Chyba edytujący powinien wiedzieć o takim narzędziu?

Istnieje coś takiego, jak Kanciapa, gdzie są umieszczone wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy w jednym miejscu

No tak, nowy użytkownik widząc te kilkadziesiąt linków na pewno otworzy je wszystkie i przeczyta od deski do deski. Sam spróbuj kiedyś otworzyć N:K i wyobrazić sobie, że jesteś tu pierwszy raz. Zacząłbyś to wszystko czytać? Czy może zamknął w cholerę i poszedł publikować na kwejka czy jm, gdzie przesyłanie treści nie wymaga żadnych umiejętności?

Powinieneś przeczytać go całego

Większość przeczytałem.

Akurat nie musisz ze mną rozmawiać. Jeśli uda Ci się przekonać innych administratorów za pomocą dyskusji, nastąpi wówczas decyzja i podjęcie pewnych działań administratorskich. Jedną bitwę wygrałeś, drugą zremisowałeś, ale wojny (nie na rewerty) jeszcze nie wygrałeś. Graj w szachy ze wszystkimi.

Czyli cofnąłeś mnie, odebrałeś mi możliwość edycji strony, a teraz odsyłasz mnie do innych adminów? Nie, kochany, to jest teraz Twój problem i nie zrzucaj tego na resztę.

194.29.137.2 (dyskusja) 19:23, paź 7, 2012 (UTC)

Niezbyt to kulturalne ignorować dyskutanta. :( 194.29.137.2 (dyskusja) 18:55, paź 9, 2012 (UTC)

N:OK i inne wariacje

Jako, że mnie już formalnie nie ma przy kompie, chciałbym, żeby ta dyskusja skończyła się ze skutkiem natychmiastowym, a zainteresowanego do logów odesłać i odpowiednich wypowiedzi. Jeśli skrypt zawodzi, nie przystaję więc na żadną zmianę, która i tak mi się nie widzi, przynajmniej nie w takiej formie, pomijając już sposób załatwiania takich spraw. No, trzymaj się tam i nie daj zwariować. Artur21 19:57, paź 7, 2012 (UTC)

Szablon

Nietrudno się nabrać, gdy klikanie w [edytuj] nie przenosi do sekcji jak zazwyczaj. ;) Nie wiem, czy widziałeś kiedyś jak historia szablonu Opisujg wygląda i ilu osobom się za to dostało?! Pozdrawiam. Widziałam zamianę nagłówka i sobie myślę, czy nie jest potrzebna w innych szablonach dyskusji. BTW: Czy nieklikanie w plusika który odpowiednio służy pomocą jest oznaką hipsterstwa? Grrr! (dyskusja) 18:00, paź 10, 2012 (UTC)

Re: Zabezpieczenia zbugowane

 1. Nie wiedziałem że zabezpieczenia są zbugowane.
 2. Na razie nie zabezpieczaj. Zrób to dopiero, jak będzie fala wandalizmów.

Dawny NikoMiku 14:20, paź 17, 2012 (UTC)

Odtworzenie

Pozwoliłem sobie odtworzyć dyskusję RCT, redlink na OZetach wygląda kiepsko (tj. właśnie w samym RCT). Gdyby były wątpliwości (bo decyzję w końcu podważam Mordka.png) – wal. Artur21 17:01, paź 17, 2012 (UTC)

Gra

Proszę o dodanie tej gry do części przeznaczonej dla gier Flash.

Nazwa: Madness: Project Nexus

Link: http://www.newgrounds.com/portal/view/592473

Bardzo dziękuję.

Janfon1 (dyskusja) 19:19, paź 23, 2012 (UTC)


konto http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/U%C5%BCytkownik:Luki7luki

usuń moje konto i wszystkie strony które stworzyłem, pozdrawiam

Zepsuty skrypt

Zrzut ekranu1.png

Tak wyglądają wszystkie strony Nonsensopedii na Konquerorze (najnowsza wersja). Mógłbyś coś z tym zrobić? Vae (dyskusja) 18:25, paź 30, 2012 (UTC)

Re

Ten błąd dotyczy Nonsy i Uncyclopedii, wszystkie inne wikie wydają się działać prawidłowo. Wyłączenie JS przywraca strony do normy. Wniosek wydaje się oczywisty: skrypt, który skopiowaliśmy od uncy, działa źle. Vae (dyskusja) 12:36, paź 31, 2012 (UTC)

Zabezpieczenie Szablon:CK główna

Już nawet orta nie można jako IP poprawić? To co można? Vae (dyskusja) 21:58, lis 3, 2012 (UTC) PS Na poprzedni wpis nie odpowiedziałeś.

cd. szablon:CK główna

Idąc tym tokiem rozumowania powinieneś zabezpieczyć wszystkie strony na Nonsie. Vae 09:54, lis 4, 2012 (UTC)

Szablon:Strony internetowe

Czemu wyrzuciłeś link do Piekielnych, skoro mamy artykuł? Parzydełkopospamuj mi trochę 15:13, lis 15, 2012 (UTC)

Racja, sorry za problem :) Parzydełkopospamuj mi trochę 15:34, lis 15, 2012 (UTC)

Problem z szablonami

W szablonach Nieprzywracaj, WarnSłownik i WarnWulgaryzmy widać zamknięcia i , a nie powinno. Mógłbyś coś z tym zrobić? Dawny NikoMiku 11:24, lis 17, 2012 (UTC)

Kat

Witaj Optdex. Przeprowadzałem właśnie re\kategoryzację Bałwanków. Pousuwaj proszę kategorię "Bałwanek" ze wszystkich swoich stron usera [1], [2], [3] żeby wszystko w kategoriach zgadzało się z rejestrem, bo przecież nie jesteś Bałwankiem tylko Adminem. Dziękuję = °ZelDelet ° = 13:06, lis 22, 2012 (UTC)

Hepi łils

http://www.totaljerkface.com/happy_wheels.php ma być

NR

Gratulujemy, zostałeś administratorem roku 2012! Z tej okazji mamy dla Ciebie wlepkę do wieży: {{Adminroku}}. Artur21 14:55, sty 24, 2013 (UTC)

Błagalne podanie

Wielce czcigodny adminie!

Oto ja, niegodny użytkownik zwracam się z pokorną prośbą, abyś raczył spojrzeć łaskawym okiem na moją edycję: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Geodeta?diff=1174693&oldid=1123244 i w swojej nieskończonej mądrości nie cofał jej.

Wiem, żem niegodny tego, by edytować Nonsę, ani tego, byś czytał moje edycje przed ich cofnięciem, jednak pokornie błagam, byś w swojej wielkiej łaskawości zrobił wyjątek dla mnie, który tak uniżenie błaga o litość.

194.29.137.2 (dyskusja) 14:57, lut 5, 2013 (UTC)

Trivia

Dobry wieczór, kiedy wróci Trivia? ;) 178.181.140.192 (dyskusja) 23:08, mar 16, 2013 (UTC)

Pomoc

Cześć, Jesteś PRO w pisaniu skryptów, więc proszę Cię pomoc.


Naprawisz proszę skrypt tej wiki (tak, zerżnąłem skrypt nonsy, ale ze mnie kradziej): www.pl.debilopedia.wikia.pl ? Chciałbym, żebyś zwymiarował stronę główną i ustawił przeważający kolor strony na ciemnozielony.


Dasz radę to zrobić?


HultonPytanie? 20:04, maj 27, 2013 (UTC)

Odnośnik do nieistniejącego skryptu

Nie chciało mi się na Ciebie czekać na IRC-u, więc piszę tutaj. Wstaw tu ten odnośnik http://pliki.dominiol.tk/nonsensopedia/irclogview/ircLogView.js.
Pozdrawiam, — Dominiol 07:12, lip 3, 2013 (UTC)

Bety

O ile pamiętam To systemy Whistler i Longhorn miały inne funkcje i wygląd. Można się pośmiać z bugów i innych rzeczy. Inshi666 (dyskusja) 16:20, sie 1, 2013 (UTC)

mother-father-gentleman

Siema, panie techniczny. Na początek:Cquote2.svg

23:09, sie 13, 2013 Artur21 (dyskusja • edycje • zablokuj) zablokował SH3VEK (dyskusja • edycje), czas blokady: Do dnia sądnego (na ##n zajrzy, hm?) (odblokuj • zmień blokadę)
Cquote2.svg

rejestr blokad

Do tego polecam przeczytać dzisiejsze logi w okolicach godziny 17:07 oraz 23:03 do 23:21. Gdy już to zrobisz, postępuj zgodnie z instrukcją:

 1. Odwiedź tę stronę;
 2. Zarejestruj konto bota (o nazwie wskazującej na jego właściciela, czyli Ciebie, np. SH3VEK.bot);
 3. Napisz na kanale IRC do administratorów z prośbą o poparcie wniosku o flagę bota dla nowo utworzonego konta, przeznaczonego dla niego, wpierw pisząc czym będzie zajmował się bot i jakie ewentualne szkody może wyrządzić;
 4. Napisz do jednego z biurokratów z prośbą o przejście się na spacerek do Sovqa celem poproszenia o flagę bota;
 5. Przeczytaj N:R, a szczególnie budowę artykułu i zwróć uwagę na to, jaka jest kolejność kategorii i linków interwiki;
 6. Przejrzyj wkład tego bota i zastanów się, jakie błędy powtarzasz;
 7. Ostatecznie napraw szkody powstałe w wyniku błędnego umieszczania linków interwiki (chyba, że ja to zrobię);
 8. Na przyszłość pytaj wszystkich o zdanie (najlepiej użyj do tego tej strony i mózgu, przede wszystkim mózgu);
 9. Nie nabijaj edycji kreatywnych na koncie głównym, bo nie wygląda to fajnie – od tego są konta bota.

Skoro dwa razy nie mogłem do Ciebie dotrzeć na kanale, wpisuję się tutaj i tym samym po raz trzeci zwracam Ci uwagę. Wpis potraktuj jako upomnienie; za czwartym razem już go nie będzie (tak, też mam nadzieję, że nie będzie czwartego razu).

Uprzejmie proszę o zastosowanie się do ww. wytycznych. Artur21 21:33, sie 13, 2013 (UTC)

Skrypt do daty w niusach

Świetny pomysł.png

Bardzo fajny efekt, podoba mi się! Vae (dyskusja) 16:36, sie 16, 2013 (UTC)

Filtry nadużyć

Uprzejmie informuję, że decyzją administracji Filtry nadużyć zostają z dniem dzisiejszym wyłączone ze względów socjotechnicznych. Uprasza się o niewłączanie ich bez uprzedniej konsultacji. Przyczyny w logu kanału. Józef Piłsudski Signature.svgNu? 19:44, sie 22, 2013 (UTC)

Kilka pytań nowego usera

Witaj, tytułem wstępu, mam parę pytań:

 • 1. W jaki sposób stworzyć przesuwaną suwakiem listę, taką jak w Twojej wieży i jak dostosować jej wymiary? Myślę nad umieszczeniem czegoś takiego w regularnym arcie, może być ciekawie.
 • 2. Zanim zdecydowałem się zapytać, szukałem wzdłuż i wszerz, jak stworzyć ww. listę, ale nic nie znalazłem, czy jest jakaś kategoria kompletująca tego typu bardziej zaawansowane funkcje?

Hmm... na razie to chyba tyle, mam nadzieję, że za bardzo nie przeszkodziłem w obowiązkach :) ltklpl (dyskusja) 21:12, wrz 30, 2013 (UTC)

RE: Dzięki wielkie za formułkę, może faktycznie lepiej jej do artu nie wciskać, ale i tak się przyda. Tak na marginesie, pisząc zapytanie, jednocześnie sam szukałem tego kodu, przez co trochę się rozpędziłem i zapomniałem, że tutaj nowa wiadomość nie jest oznajmiana w sposób typowy dla telefonu :) ltklpl (dyskusja) 20:28, paź 1, 2013 (UTC)

SDU

Coś szwankuje, na stronie głosowania wisi jeszcze Moja Generacja (zakończona 3 dni temu), a /Wszystkie pokazują kandydatury założone jeszcze w październiku. Zrób coś z tym. Mordka.png Artur21 16:22, lis 7, 2013 (UTC)

Ok, dzięki. Artur21 17:57, lis 7, 2013 (UTC)

Gra flash

Gra nazywa się "Samochodzik" albo "A small car" a toto link do niej: www.gry.pl/gra/Samochodzik.html

Gra

Tytuł:L.I.F.E

Adres: http://www.cda.pl/gry-online/25280c9/Zycie-LIFE

Misko02 (dyskusja) 08:17, sty 11, 2014 (UTC)Misko02

Nick

Witaj, wiem jak zmienić podpis ale podpowiedział byś mi jak zmienić kolor nicku tak aby było go widać np w Ostatnich zmianach? Z góry dzięki.
Pozdrawiam

P.S.wielkość podpisu jeszcze dopracuje

21:20, sty 25, 2014 (UTC)

To mógłbym zmienić kolor nicku nie łamiąc przy tym prawa nonsensopedi? TMM.jpeg Play.jpeg 18:34, sty 28, 2014 (UTC)

Hm

Mógłbyś powiedzieć co robisz, po jaki chuj, i dlaczego to coś zasrywa ozety? Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 13:49, maj 24, 2014 (CEST)

Spytanie o flagę bota przed jego odpaleniem też nie boli. Nadałem na stałe. Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 15:33, maj 24, 2014 (CEST)

Hm

Jak będziesz to mnie pingnij, bo sprawę mam a pewnie zapomnę. Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 17:19, wrz 24, 2014 (CEST)

Zaproszenie

Zapraszam na trudną rozmowę. Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 20:37, paź 26, 2014 (CET)

Gry do Gry

Dzień dobry, chciałbym prosić o dodanie 2 moich ulubionych flashóweczek do Gry. Są to Lusfod (http://www.newgrounds.com/portal/view/626122) oraz Internet Avenger (http://www.newgrounds.com/portal/view/607908). by XTamaPotter (dyskusja) 11:20, kwi 2, 2015 (UTC)

YT

Witaj. Zdaje się, że byłeś jedynym opiekunem kanału Nonsy na YouTube. Jeśli wpadniesz do nas w wolnej chwili, podaj mi proszę hasło do tego kanału (i ewentualnie inne specyfikacje niezbędne do jego użytkowania). Pozdr. = °ZelDelet ° = 21:38, kwi 22, 2015 (UTC)

Gra

Siemka. Chciałbym żebyś dodał tą grę: [4]. Mam nadzieje że ją dodasz. Pozdro ↗xmcm 14:14, maj 3, 2015 (UTC)