Dyskusja użytkownika:Saganum

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

ᒦᓂᐊ 15:45, 24 sie 2006 (UTC)

Kalendarz

Aaaaa! Ale nie dodawaj czerwonych linków do kalendarza, dodajemy w miarę pojawiania się haseł. Szoferka 15:55, 24 sie 2006 (UTC)

Staramy się traktować dobrze, hm. Jak lubisz siedzieć w kalendarzu, to kategoria:biografie wraz z podkategoriami zawiera masę nieuzupełnionych dat urodzenia i śmierci, zabawy na całe tygodnie.:D Szoferka 16:04, 24 sie 2006 (UTC)
Tylko dodawaj – (alt + 0150), a nie -. ᒦᓂᐊ 16:11, 24 sie 2006 (UTC)
Iii jeszcze jedna rzecz. Zobacz nonsensopedia:biogram w sprawie formatowania (głównie chodzi mi o ur. i zm.). Szoferka 16:21, 24 sie 2006 (UTC)

ok

Niech ci będzie (następnym razem chciałem napisać sdąt, ale co tam, powstrzymam się). ᒦᓂᐊ 18:21, 7 wrz 2006 (UTC)

Grafiki

Dzięki że ładujesz grafiki do naszych zasobów ale zmniejszaj je dobrze? One są i tak zmniejszane w artykule ładuje się cały obrazek. Tj. około pół megabajta. Masz dwie opcje wyciąć tylko ciekawy fragment lub zmniejszyć roździelczość. Polecam do tego IrfanView. Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa)

Problem z tym że grafika roździelczośći 2048*1536 nie są nigdy ładowane w całości. A zmniejszanie powoduje opóżnienie czasu ładowania strony. Osoba z modemem (a takie są) muszą bardzo długo czekać anim zobaczą ten obrazek.Ostatni przedwieczny (i jego wierny sługa)

kasacja

w momencie dodania szablonu "zoobowiązujesz" się do dodania tej strony tutaj KorwinDyskusja 14:27, 12 wrz 2006 (UTC)

Jarmark

Raczej mnie nie będzie. Chyba nie macie bogatej oferty w tym roku. Zresztą nawet nie wiem kiedy jest jarmark w tym roku. Zapraszam na irca. Nini

Szablon

A twój szablon to lepszy? "Pedałuj razem ze mną"? Poza tym, to nie nienawiść tylko propaganda i protest. LUKK''k''I Koalicji POPiS!!!

Kiedyś miałem szablon LUKKkIGIERTYCH MUSI ODEJŚĆ i nikt nie narzekał!