Dyskusja użytkownika:Szoferka/Archiwum03

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

RE: Michael Night[edytuj]

No to jest ten gościu z Knight Ridera, czyli naszego wspaniałego "Nieustraszonego", aczkolwiek źle napisany jest, powinien być Michael Knight nie Night ;P. AVFpodpis.pngΑ Ω Æ 18:14, 4 cze 2006 (UTC)

Cytaty[edytuj]

Tak, wiem – już mnie koledzy uświadomili na IRC-u. „Kazałem” im to przywrócić; nie wiem, dlaczego tego nie zrobili. Telefon 01:29, 7 cze 2006 (UTC)

ostatecznie przepadła?[edytuj]

no nie wiem, przez dłuuuugiiii czas był remis, na dosłownie pięć minut jeden głos przeważał, a Ty piszesz, że ostatecznie przepadła? Cóż rozumiem zamiłowanie do demokracji ale niestety i tutaj miłośnicy demokracji uprawiają politykę dokładnie taką samą jak gdzie indziej - szanują demokrację tam gdzie im wygodnie, bardzo często wysnuwając argumenty które z jednej strony owe umiłowanie demokracji podnoszą do roli jakiegoś nienaruszalnego i aksjomatycznego fetyszu, równocześnie w innych sytuacjach kompletnie tą demokrację olewając (vide: działacze gejowscy na paradach równości, którzy nie widzą paradoksów albo właśnie niekonsekwencji w niesieniu haseł "niech żyje demokracja!" i "przecz z dyktatem katofaszystowskiego społeczeństwa!") Bo wiesz na wiki (sic!) jest taka zasada, że gdy za być a nie być hasła/grafiki ma odpowiadać pojedyńczy głos, to zajmujący się SDU moderator bez względu na to jak głosował przedłuża głosowanie. Oczywiście "Ty tu jesteś królikiem" tylko pisz proszę "hasło zostało usunięte głosem jednego głosu, "rzuconego na taśmę"" a nie, że ostatecznie przepadło w d*pokratycznych wyborach. Chociaż to nie zmienia faktu, że, rzeczywiście, jezeli w demokracji na 3 głosy 2 będą za tym, że słońce krąży wokół Ziemi/socjalizm jest sprawiedliwy i dobrobyt przynosi, to trzeba będzie zmieniać książki do geografii/ekonomii... Korwin 06:57, 7 cze 2006 (UTC)

PS BTW jeżeli już o demokracji piszę - polecam

http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/1,70505,3116930.html

zwłaszcza o demokracji na pokładzie samolotu...

kamon, szoferka - czy po tysiąca rewertów wandalizmów dokonywanych przez tłuszczę naprawdę nie widzisz, że demokracja jest dyktaturą ciemnej masy?

Korwin 06:57, 7 cze 2006 (UTC)

znaczy się jak ktoś dorósł w np. zamordyźmie to najbardziej naturalny wydaje mu się zamordyzm?

Ilość wandali a demokracja - jak? a tak - wprowadzamy demokrację na nonsensopedii, i w tym momencie przy decydującym głosie hałoty ipeków (znaczy się demokratycznej większości, która, przypominam, w demokracji zawsze ma rację) Ty zostajesz zdegradowana jako osoba "psująca zabawę" a nonsensopedia po krótkim czasie staje się zbiorem śmieci, insynuacji złośliwości i oszczerstw - no ale, skoro taka jest/była by wola większości to to jest dobre bezdyskusyjnie (oczywiście przy założeniu, że demokracja jest fajna i mądra~, oraz, że za świętość przyjmujemy jej aksjomat - większość ma zawszę rację). Jako admin chyba już zauważyłąś, ze lepiej jest dla ogółu gdy władzę sprawuje grupa adminów a nie rozwrzeszczana chołota - to jak z tym samolotem - tu się zgodzą z oczywistymi faktami, ale już w przypadku państwa nie. Korwin 07:27, 7 cze 2006 (UTC)

no jasne. Trzeba trochę posiedzieć.. jeszczę trochę.. jeszcze.. ping! z idioty mamy człowieka który może współdecydować o losie kraju/(non)encykllopiedi!!! no, w przypadku nonpedii sprawa jest jeszcze łatwiejsza - wystarczy się zalogować.. i tak o to z tłuszzcy wybijasz się na pozycję równą królowi...

BTW pacynka? jak właściwie to sprawdzacie? bo ostatnio siedzę sobie na tutejszym ircu i gadam na privie z typem. on nagle zostaje kicked. po chwili się loguje znowu i pyta "czemu mnie wywaliliście?" to jemu admin (ten co go wykopał) "bo jesteś pacynką" on - "kim? jaką pacynką? " admin - kick znowu . To ja na to "czego go wykopałeś, przecież nie bluzgał na głównym a ja miałem do niego sprawę." następną rzeczą jaką zobaczyłem był komunikat o tym, że mnie też wywalił... Korwin 07:40, 7 cze 2006 (UTC)

to był (zdaje się) ZelDelet - i nawet mi nie chodzi o wykopywanie, ale akcje typu:

- X has loged to irc - X - cze wszystkim - ZelDelet kicked X - X has loged to irc - X - czemu mnie wywaliłeś? - ZelDelet kicked X - X has loged to irc - X - przestań mnie wywalać! Dlaczego to robisz? - ZelDelet - bo jesteś pacynką - ZelDelet kicked X - Korwin - czemu go wywalasz? Ja z nim rozmawiam! - ZelDelet kicked Korwin

Korwin 11:38, 7 cze 2006 (UTC)

Edytuj vs. Wandalizuj[edytuj]

Szoferko, skoro już zmieniłaś Edytuj na Wandalizuj (w zasadzie to nie wiem, po co), to zmień jeszcze tekst (a konkretnie – dziewiąty wyraz w tym tekście), który się pojawia przy próbie edycji nowego artykułu:

Nie ma jeszcze artykułu o tym tytule. Wybierz Edytuj by go rozpocząć.

Bo na razie to jakaś niekonsekwencja tu panuje. A jak już będziesz zmieniać, to przy okazji dodaj przecinek po „Edytuj” (czy tam po „Wandalizuj”). Z góry dziękuję. :D Telefon 21:56, 7 cze 2006 (UTC)

Dzięki :-) Telefon 08:30, 8 cze 2006 (UTC)

irc...[edytuj]

skoro tak pisze, to ok. Ja to trochę inaczeczej pamiętam (kolo X napisał jedno zdanie przed pierwszym kickiem). Ja zresztą podobnie. dami świadkiem.. Korwin 06:15, 8 cze 2006 (UTC)

w sumie[edytuj]

Źrudła głowa , niema takeij osoby aby się tak nazywała. Wogóle nazwisko jest zmyślone i utworzone od imienia Damian a ja mam na imię Marcel

09:48, 9 cze 2006 (UTC)

Dlaczego skasowałaś[edytuj]

to co nasłowniku napisałemMarcel 09:58, 9 cze 2006 (UTC)


Odnoście stubów[edytuj]

Na Nonsensopedii pracuje ze względów administracyjnych :-). Na wszystkich stubach pozamieniałem z

[{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} 

na

<span class=plainlinks>[{{fullurl:{{FULLPAGENAME}}|action=edit}} rozbuduj go]</span>

Czy mogłabyś zamienić na ten drugi tekst w:

 • Szablon:Stub
 • Szablon:Stubsek
 • Szablon:Stubkuch (swoją drogą, bo kiego jest blokada)?

Była o tym dyskusja, ale nie zmieniłaś, więc ci tłumaczę.

{{fullurl: zastępuje {{SERVER}}{{localurl:

{{FULLAPGENAME}} zastępuje {{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}

A <span class=plainlinks> uwusa strzałkę z linków zewnętrznych.

Chyba nie znudziła się ta "lektura". W razie konieczności, zobacz na tabelę z "usługami" MediaWiki

tomta1 [11:12, 10 cze 2006 (UTC)]


 1. Dyskusja była tutaj, ale usunęłać ją ("Zaprosiłaś" mnie na IRCa.
 2. Poprawiłem te stuby

tomta1 [13:48, 10 cze 2006 (UTC)]

sio trollu?[edytuj]

ja rozumiem, że właśnie tutaj, na encyklopedii humoru, trzeba być bezwzględnym adminem, ale z drugiej strony zarzuty kierowane w Twoim kierunku, dot. "szarogęsienia się" i działania jakdybyś była jakimś kompletnym autorytetem w dziedzinie humoru ( w tym i orietowania się w aluzjach do humoru innych), są nie tylko często ale i cykliczne - może coś jednak jest na rzeczy? bo np. decyzje innych adminów dot. np. usuwania haseł czy blokowania userów są imo bezsporne. Twoje bezsporne są co poniektóre, część z nich powoduje u mnie refleksje na temat np. wpływu okresu na zdolność do oceny sytuacji na zimno :P . Więcej dystansu, czasami zanim podejmiesz jakieś kroki wyjdź na szluga/dźoging/jednego czy co tam lubisz. I nie traktuj wszystkich z góry, bo jak sobie przypominam, było kilka sytuacji kiedy robiłaś rewert hasła, ja spominałem o filmie/żarcie/innej rzeczy do których moje zmiany nawiązywały i ogólnie wychodziło na moje - mi po ryba, innych może zrazić "pozjadanie wszystkich rozumów" przez admina... Korwin 11:31, 10 cze 2006 (UTC)

Hilton[edytuj]

Uważam że mój artykuł powinien figurować pod nazwą Hilton ze wzgledy na to że, jest w nim mowa o sieci hoteli. --smk 09:32, 11 cze 2006 (UTC)

Głos[edytuj]

Wiem, wiem nie obrażam się :) Chyba nie chcę wiedzieć jak w ogóle zniknął. [[Terrapodian]] Ni!


IRC[edytuj]

Jaki jest adres naszego serwera IRCowego? Bramka mi nie działa. HANI.MDTM 11:32, 13 cze 2006 (UTC)


Jo szof, Zel coś popsuł na IRCu i nikt nie wie jak naprawić, znaczy ja nie wiem bo jako jedyny zostałem, weno chodź i zrób coś bo się boję :P AVFpodpis.pngΑ Ω Æ 19:10, 13 cze 2006 (UTC)
Jasne popsulem :/ Nie wiem co zrobilem ale nie zrobilem tego świadomie...i gdzie ja teraz pogadam z Remedios :/ =ZelDelet=(> 19:13, 13 cze 2006 (UTC)
Czemu nie moge wejść na IRCa? ᒦᓂᐊ
A jak to się łączyło? Bo zapomniałem... kiedyś się łączyłem tak, ale teraz nie pamiętam...ᒦᓂᐊ
Ja bym potrzebował dokładnych instrukcji... krok po kroku...ᒦᓂᐊ

Nekrofil[edytuj]

czemu usunęłaś nekrofila nową treść była przecież w porządku.

E? Przecież jest. Szoferka 15:11, 14 cze 2006 (UTC)

jest to co było a tam dużo się dodało dziś około 12:00 Tych nowych treści niestety nie ma

To nie ja rewertowałam. Szoferka 15:24, 14 cze 2006 (UTC)

tak jak hasła rozwielitka

Hasła rozwielitka nigdy nie było, nic nie ma w archiwum. Szoferka 15:24, 14 cze 2006 (UTC)

szkoda bo były w miare dobre i jeszcze jedno pytanko czemu usunęliście kota leonarda da vinci?

Pewnie był cienki. Szoferka 15:24, 14 cze 2006 (UTC)

Przymiotniki[edytuj]

Drobiazg, nie ma sprawy :) Telefon 21:42, 14 cze 2006 (UTC)

Mundial[edytuj]

Zajrzyj do kanciapy - chciałem Wam zwrócić uwagę, że ten materiał może nieco ożywić te szare artykuły o wszystkich meczach, wystarczy tylko dobrze go użyć. Klapi 10:09, 15 cze 2006 (UTC)

Czym jest nonsensopedia?[edytuj]

Pytanie to, w tytule postawione tak śmiało, choćby z największym bólem, rozwiązaćby należało: czym jest nonsensopedia, skoro jakiekolwiek działanie którego podjąłem się w ciągu ostatnich 15 min. zostało zrevertowane? Wygląda na to, że ktoś tu ma zbyt wysublimowane poczucie humoru...

Szczególniej - właściowść, to synonim własnośc, ale może być też interpretowane jako bycie właściwym. Na tej bazie stworzyłem hasło właściwość, które zostało uznane za bełkot. Miało być bełkotem, a jednocześnie było całkowicie sensowne, o ile ktośby się postarał je zrozumieć.

Brak podpisu. Szoferka 14:40, 16 cze 2006 (UTC)
I to już powód, żeby zignorować? Kshinji 14:43, 16 cze 2006 (UTC)
Na górze jest napisane: Jeśli nie podpiszesz się - nie odpowiem w żadnej sprawie.. Szoferka 14:45, 16 cze 2006 (UTC)
To może teraz odpowiesz? Boże, MM... Kshinji 14:50, 16 cze 2006 (UTC)

Jestem już podpisany - może odpowiedz... Kshinji 15:34, 16 cze 2006 (UTC)

Nie chcę używać brzydkich słów i wyjść na chama, więc proszę, wymyśl sobie najobrzydliwsze inwektywy jakie możesz, i tak odczytaj ten wpis. Szczególnie czuj się "zjechana" za wywyższanie się i marnowanie czasu na szlifowanie tak nikomu niepotrzebnego projektu. Kshinji 15:42, 16 cze 2006 (UTC)

Hej![edytuj]

Cześć, dzięki za pomoc. Ale favicon mi nie wchodzi - dostaję info o błędzie. :( Didixi 14:57, 16 cze 2006 (UTC) taki wrzucam - zrobiony w progranie Easy Icon Maker. Ma 16 px w obie strony i rozszerzenie .ico Ale w sumie to mało ważne, chyba. Dzięki! Didixi 15:10, 16 cze 2006 (UTC)

Jak zrobić wieżę?[edytuj]

Jak zrobić wieżę? Szukałem i nic nie znalazłem.

Wierzejski[edytuj]

To ja napiszę nowy... [[Terrapodian]] Ni!

krav maga[edytuj]

dlaczego zostawiasz ten pusty art? Korwin 13:53, 18 cze 2006 (UTC)

Re:kategroia na jeden raz[edytuj]

Ta encyklopedia nie ma sensu, dlatego chcialem zrobic wielka kategorie na jedno haslo. ale skoro nie mozna... Koobak 17:42, 18 cze 2006 (UTC) Bym prosil o ustosunkowanie sie (rozpatrywalem nazwac kategorie: Jedyne Wielkie odkrycie geograficzne dwudziestego pierwszego wieku)Koobak 17:44, 18 cze 2006 (UTC)Szkoda, mialo to podkreslic wielkosc odkrycia... Koobak 17:50, 18 cze 2006 (UTC)

Wolska[edytuj]

Mam kilka pytań:

 • 1) dlaczego artykuł o Wolsce (kraju który sąsiaduje z Polską) jest przydzielony do kategorii Polska, a nie Geografia (w której jest np. Kolumbia Kwaczystańska)?
 • 2) dlaczego słowa Marsz, marsz, Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski linkują do Hymn Polski mimo, że nie są tutaj traktwane jako hymn, ale jako wzmianka?
 • 3) dlaczego zlikwidowany został pięciu braci bliźniaków na pięciu braci bliźniaków?

W wikipedię bawię się już trochę czasu i jeszcze takiej historii jak tutaj nie miałem. A zacząłem od tego, że zlikwidowałem jedną kategorię i założyłem kilka pustych nowych kategorii. Powstawiałem pełno ek. Słowem rozpierducha... Admin (zapewne przerażony poczynaniami nowego uzytkownika) zwrócił mi uwagę na stronie dyskusji, po czym ja udałem się na stronę jego dyskusji i wyjaśniłem co i jak. gdy edytowałem artykuł, to najpierw ustaliłem z kilkoma ludźmi wygląd artykułu (bo każdy miał inną koncepcję) i wszystko było OK. Poza tym to wszystko wygląda mi, że jak chcę napisać jakiś artykuł, to muszę go najpierw z Tobą skonsultować, czy forma Ci odpowiada. Po prostu bez przesady! Koobak 22:09, 18 cze 2006 (UTC)


Będę upierdliwy, bo chcę się dowiedzieć o co tu (na nonsensopedii) chodzi:

 • ad1)Kolumbia Kwaczystańska - wszystko wymyślone - jest ok. Wolska - nabijanie się z przejęzyczenia pierwszego brata RP, określone przez ciebie dorabianie ideologii. Nie jest ok.
 • ad2)Mamy taki zwyczaj, że gdy coś odnosi się do innego hasła, to linkujemy - znam ten zwyczaj (ciekawe skąd). Ale w tym przypadku słowa Marsz, marsz... nie miały się odnosić się do Hymnu RP (taka byla moja koncepcja).
 • ad3)Tez prewencyjnie - pięciu braci bliźniaków nie ja wymyśliłem sobie na potrzeby Nonsensopedii. Jakbyś się nie orientowała, to jednym z pozostałych braci bliźniaków jest chociażby Bogusław Kaczyński, a pozostali to (o ile dobrze pamiętam) Zbigniew i Stanisław.

Kilka uwag na marginesie:

Sprawy organizacyjne:

 • standaryzacja hasła - pokaż mi, gdzie jest to (standard) opisane na nonsensopedii. Chciałbym sobie to przeczytać, żeby się z tym zapoznać. Poza tym
 • Odnoszę wrażenie, że odnosisz wrażenie, że Twoje poczucie humoru jest JEDYNYM SŁUSZNYM. Proszę mi (niektórzy inni pewnie też będą usatysfakcjonowani) dostarczyć jakiś niepodważalny dowód (opinię jakichś lekarzy, niezaprzeczalnych autorytetów w dziedzinie humoru...), który by potwierdził twoje (moim zdaniem mylne) mniemanie o sobie. Utnie to wiele zbędnych dyskusji. A póki co, to nie narzucaj innym estetyki swojego poczucia humoru. NIE JESTEŚ ŻADNYM AUTORYTETEM OD OCENY DOWCIPU!
 • I (z lektury archiwum rozmów wynika, że nie pierwszy raz coś takiego zrobiłaś) taka uwaga: zacząłem pisać o Wolsce o 17:28. Ty o godzinie 17:34 zaczęłaś mi poprawiać (paranoja!). Następnym razem poczekaj aż ktoś skończy pracować nad swoim artykułem (na normalnej wikipedii niekiedy robię artykuł przez dwie-trzy doby i nikt mi jeszcze w trakcie nie poprawiał) zanim zaczniesz w nim grzebać. OK? Bo jest to denerwujące. UWAŻAM TO ZA PRZEJAW SKRAJNEGO CHAMSTWA, IGNORANCJI W STOSUNKU DO INNYCH OSÓB CHCĄCYCH BAWIĆ SIĘ W NONSENSOPEDIĘ I POCZUCIA WYŻSZOŚCI WYNIKAJĄCEJ CHYBA Z BYCIA ADMINEM (I CHĘCI POKAZANIA POSIADANEJ WŁADZY)!
 • Nie zniechęcaj ludzi do pisania na Nonsensopedii.
 • Zastanawia mnie twój profil psychologiczny, bo poznałem kilku takich jak ty na różnych forach itd... i jeden z nich dostał troszkę władzy. Chłopak chyba niedługo pęknie. Tak się nosi.

Powyższe stanowisko jest wynikiem stanu jaki wywołałaś.

Koobak 07:24, 19 cze 2006 (UTC)

POPIERAM! Może zrobić głosowanie, by zabrać prawa admina naszej nieomylnej kolezance reprezentujacej ideowy beton? Spec 82.145.80.162 09:12, 19 cze 2006 (UTC), zmiana 82.145.80.162 09:25, 19 cze 2006 (UTC)


Jak nadmieniłem będę upierdliwy. Użytkownik:Koobak vel 82.145.81.35 13:24, 19 cze 2006 (UTC)


Jestem upierdliwy nadal. I nie ma sensu blokować po IP, bo znacznie zmniejszy się ilość dostępnych numerków... Użytkownik:Koobak teraz vel 82.145.81.36 14:48, 19 cze 2006 (UTC)

?[edytuj]

nie wiem, czy zauważyłaś, ale to co w tej chwili robisz (usuwasz skierowane przeciw Tobie, ale merytoryczne teksty) po części potwierdza to co jest w nich napisane... Korwin 14:48, 19 cze 2006 (UTC)

skoro tak to sobie tłumaczysz. Korwin 14:50, 19 cze 2006 (UTC)


AWS i Grafkika:Pifko[edytuj]

I po co było to wszystko? Nie wystarczyło wpisać poprostu {worek}? Lenistwo. A przeciw artykułowi jesteś tylko ty sama. Przydało by się też uzasadnienie. CZEMU BEZ PRETEKSTU USUNĘŁAŚ Grafika:pifko. Zaznaczyłem, że PPPP jest w edycji, ale i tak się go pozbyłaś. Wyluzuj. Proszę o wyjaśnienie Użytkownik:Lukkki

Te linki są nieprawidłowe. Popraw je, bo nie wiem o co chodzi. Szoferka 14:23, 20 cze 2006 (UTC)

Doskonale rozumiesz. AWS-Akcja wyborcza solidarność. Jest na SDU, bo nie wiem czemu nie użyłaś poprostu szablonu worek

PPPP - Polska partia przyjaciół piwa. Skasowałaś mimo szablonu WEdycji

Plik:pifko - skasowałaś
Nie pisałbym gdybyś uzasadniła to co zrobiłaś. Ale poniewarz nie uzasadniłaś, więc piszę w dyskusji.

Ale zrozum, że pod tymi linkami nic nie ma w archiwum. Wpisz prawidłowe albo daj logi. Szoferka 15:13, 20 cze 2006 (UTC)

Sklerozę masz, czy boisz się przyznać? Chyba nie pracowałaś w PPPP? Użytkownik:Lukkki

Jeśli strona była skasowana, wchodząc na nią mam możliwość spojrzenia w rejestr wykasowanych wersji. W przypadku linku PPPP takiego rejestru po prostu nie ma. Spytaj jakiegoś innego admina, jak nie wierzysz. Sprawdź dokładniej o jakie linki Ci chodzi. Szoferka 15:38, 20 cze 2006 (UTC)

Dlaczego usuwacie[edytuj]

Chciałbym sie dowiedzieć dlaczego usuwacie chasło Emilizm lub Filozofia Emiliczna troche tego nie kumam

Kic[edytuj]

Dodane przezemnie hasło Kic zostało uznaczone jako prywata, jednak uważam że nie słusznie. Nie podaje ono żadnych imion, ani konkretnych lokalizacji. Sama nazwa "Kic" równierz nic nie mówi. Nie jest to żadna obraźliwa forma, dlatego proszę o ponowne rozpatrzenie tego hasła, jesli zostanie uznane za nieodpowiednie to oczywiście natychmiast je usunę.

Polska centrala[edytuj]

Miło mi, że ktoś o mnie jeszcze pamięta. A ja teraz mam tyle tu do zrobienia..... obawiam się. Znowu ta sama wymówka, myślisz. Ech, może i racja. No i trudno :) zajrzę w wolnej chwili. Dzięki. --Ouro 18:49, 21 cze 2006 (UTC)

50 edycji[edytuj]

Sorry, nie widziałem, że macie taki regulamin, ciekawe czy gdzieś jest to zapisane. Jeśli nie to mogę powiedzieć, że zmienić go i napisać: wszyscy, którzy mają nick zaczynający się na "Sz" nie mają prawa głosu. Gżegżółka.men 00:06, 23 cze 2006 (UTC) Jak tak do rana sobie pogadamy to będę miał 50 edycji Gżegżółka.men 00:10, 23 cze 2006 (UTC)

regulamin[edytuj]

 1. Zgłoszeniom podlegają wszystkie strony które w obecnej formie budzą zastrzeżenia;
 2. Raz wpisanej nominacji nie wolno cofać, chyba że strona w czasie głosowania znacznie się zmieniła;
 3. Głosowanie SDU i podjęcie decyzji trwa tydzień od daty zgłoszenia;

Re: Licencje grafik[edytuj]

A poza tym wszyscy zdrowi? :D Telefon 00:11, 24 cze 2006 (UTC)

Postaram się wytłumaczyć, bo mój powyższy wpis chyba nie był zbyt grzeczny (przepraszam!).
Otóż nie mogę opisać tych dwóch grafik wgranych przeze mnie i zamieszczonych tutaj, ponieważ nie znam licencji grafiki podstawowej. To, co ja wgrałem, to były (rzecz jasna) jedynie przeróbki tamtej grafiki. No chyba że istnieje jakaś licencja na coś takiego, ale ja o takowej licencji nic nie wiem. :) Telefon 23:34, 26 cze 2006 (UTC)

dzięki ;)[edytuj]

Widzę, że już trochę jest przetłumaczone. Chciałem pomóc, ale chyba i tak nie będę miał czasu... +++ dyskusja 20:40, 24 cze 2006 (UTC)

cytaty[edytuj]

wytłumacz mi logicznie - jak można pogodzić pierwszy z cytatów (TWOJE SŁOWA) z TWOIM postępowaniem. IMO nie można gdyż są to kompletnie przeciwstawne postawy! Korwin 13:01, 25 cze 2006 (UTC)

Szczeniacką nagonkę? Kochanie, ja tam wkleiłem TWOJE SŁOWA - może usuń moją stronę dyskusji - w niej zawiera się cały tekst owych cytatów, więc jest to prywata, nie? Korwin 13:06, 25 cze 2006 (UTC)


 • wprowadzanie oszczerczych informacji o swoich znajomych, w tym o kolegach, koleżankach, nauczycielach, dyrektorach szkół, alkoholikach z Twojej okolicy, starszym i młodszym rodzeństwie, byłych i planowanych partnerach, znajomych znajomych znajomych, zespołach muzycznych istniejących od dwóch miesięcy, koleżeńskich stowarzyszeniach picia alkoholu w weekendy oraz o osobach znanych ze słyszenia i złych plotek;
 • pisanie apologii, peanów i apoteoz na wszystkie powyższe tematy;

wprowadzanie informacji na temat dokonań swoich i najbliższego otoczenia;

 • dopisywanie nicków, ksyw, imion bądź nazwisk lubianych bądź nielubianych osób do haseł w formie pustych linków, z nadzieją, że ktoś je kiedyś wypełni;
 • inne działania, mające choć subtelnie zwrócić uwagę na jakąś osobę z Twojego otoczenia.

który to dokładnie podpunkt? Korwin 13:10, 25 cze 2006 (UTC)

strony bez linków wychodzących[edytuj]

możesz usunąć te 4 zabezpieczone strony? Jak znam życie (i gówniarzy) to już nawet nie pamiętają o tych hasłach. Korwin 07:56, 26 cze 2006 (UTC)

Wojtek Pilichowski[edytuj]

powinno być, gdyż sam zainteresowany nienawidzi i nie używa formy Wojciech. A, że na wiki jest źle.. poza tym pisze się Boy-Żeleński nie dlatego, że tak wymaga ortografia, ale właśnie dlatego, że sam zainteresowany tak chciał i to uszanowano... Podonie jak Ozzy Osbourne i jeszcze paru innych.. KorwinDyskusja


Re:Ha![edytuj]

OKi, OKi. Pogubiłem się już w tych licencjach, do czego przyznaję się bez bicia. No ale chyba czujesz, o co chodzi w tych głodach? Telefon 23:43, 26 cze 2006 (UTC)

++trzy sprawy[edytuj]

 1. no, zobaczyłem..
 2. dużo jest artów w kat. abstrakcja, wiele z nich powinno być stubami, ale nie będe kruszył o to kopii
 3. dałem szablon podejrzenia o naruszenie praw autorskich (chociaż ja osobiście wiem, że sam osobiście napisałem ten tekst (+ użyłem trochę z wiki (sam już nie pamiętam czy mojego czy kogoś innego))) - przydało by się to jakoś uzasadnić lepiej, bo znowu słyszę z Twoich ust(?) argumenty klasy wydaje mnie się. KorwinDyskusja

no co Ty. ja tam prawdę napisałem, to często jest dla ludzi szok, ale naprawdę, ten kto odrzuci różowe okulary właśnie tak postrzega rzeczywiśtość - jako zaoferowany nam przez socjalistów (wszelkiej maści, od arbuzów po nazioli) matrix KorwinDyskusja

polemizowałbym - mojej sąsiadce staruszce też wydaje się wiele rzeczy, tak wiele, że już jej nikt, z dzielnicowym na czele, nie słucha KorwinDyskusja

no, w sumie, to lepiej powiedzieć dzień dobry o jeden raz za dużo, niż o jeden za mao, więc przyznam Ci rację. Równocześnie, jako prawicowiec, zapewniam Cię, że złodziejstwo jest według mnie bardzo passe, więc z mojej strony nie masz się (tutaj ;) czego obawiać. KorwinDyskusja

Dlaczego[edytuj]

dlaczego usunęłąśimię Grzesiek?

Bo nic tam nie było. Szoferka 09:40, 27 cze 2006 (UTC)

Zrevertuj Kondzia, Zniszcz Kondzia, Wkurzaj Kondzia[edytuj]

Widzę, że znów robisz mi na złość. To, że coś było na ircu, nie oznacza, że nie można powtózyć głosowania. Jeśli chcesz, mogę zrobić głosowania pojedyńczo, ale szkoda mi na to czasu, bo znów mnie zrevertujesz. Kondzio1990 12:13, 27 cze 2006 (UTC)

Wartość encyklopedyczna to na Wikipedii, nie tu. Wszystkie cytaty są w głównej przestrzeni. Cytaty użytkowników nie są precedensem, to samo, tylko na zbiorczej stronie, znajduje się na Wikicytatach. A jak zamierzasz zaczynać swoją karierę od pienienia się, to szybko na powrót ją zakończysz. Szoferka 12:17, 27 cze 2006 (UTC)


flood[edytuj]

co to jest flood (znaczy się wiem, że to powódź, ale tutaj), czy można za to dostać bana, i czy pisanie, że nie wielno umieszcząć haseł hurtowo, a detalicznie to flood, nie jest cenzurą? Poza tym, był to pomysł Lapa666, więc nie pisz tylko, że znowu ja i Kondzio się czepiamy KorwinDyskusja

Następną taką wiadomość potraktuję jako atak osobisty. Szoferka 12:17, 27 cze 2006 (UTC)

??? gdzie tu masz atak osobisty???? przecież pytam się tylko? KorwinDyskusja

nie uważasz, że przegiełaś z tym banem dla kondzia? No i co z tym floodem? KorwinDyskusja

Nie, Kondzio chciał go dostać. Szoferka 12:52, 27 cze 2006 (UTC)

Ek[edytuj]

Właśnie się trochę zdziwiłem wpisując {{kasacja}} (tak mi kiedyś powiedzialaś na IRC). Ale ok, będę pamiętac.
Dzięki, --odder  ?? 14:43, 27 cze 2006 (UTC)

Ok, nie wiem, czy potrzebna wam są przeterminowane dyskusje, ale nic nie mowie. W koncu to twoje podworko ;) --odder  ?? 15:13, 27 cze 2006 (UTC)
Dobrze, bede ekowac tylko takie naprawde nikomu niepotrzebne dyskusje. Sorry za brak pl literek. --odder  ?? 15:18, 27 cze 2006 (UTC)

Dyskusja:Strefa 51[edytuj]

po co to to zostawiać? KorwinDyskusja

ziel[edytuj]

no czesc:) wlasnie probowalam sobie zrobic konto, a tu prosze, niespodzianka, ktos juz zalozyl konto o nazwie "ziel". pisze jedynie dlatego, by wyjasnic, ze nijak nie chodzi o ziel z wikipedii, i nie odpowiadam za grzechy tego ziela. pozdrawiam, 82.123.136.203 17:35, 27 cze 2006 (UTC) (ziel z wiki, jako rzeklam)

hej. Mam pytanie. Czy nie przesadzam? (o ile na nonse mozna przesadzać) patrz Donald Tusk pozdro Gery 08:46, 28 cze 2006 (UTC)

rasiak[edytuj]

no ta licencja, bo ja to trochę przerobiłem (po było ZNACZNIE większe), grafika wejściowa jest na tej licencji then whats up? KorwinDyskusja

Teoria filmowej rzeczywistości[edytuj]

nie dubluje - przyjżyj się. wprowadzam to w życie, za jakiś czas brudnopis i reszta pujdą na ek. KorwinDyskusja

jeżeli nie zawracam gitarry - po co kasujesz i przywracasz te grafiki? KorwinDyskusja

nie wiedziałem, że tak można, następnym razem przed wgranie tak zrobię KorwinDyskusja

Droga Szoferko[edytuj]

Myśle sobie że mam propozycje , co robić aby nonsensopedia nie była zagracona nieznanymi art. należy zrobić licznik i jak przez 1 miesiąc nikt nie będzie czytał to do kosza Marcel 19:27, 28 cze 2006 (UTC)

Dlaczego[edytuj]

Dlaczego usunęłaś Jan Paweł przecież nie był zbyt poważny a z tymi licznikami szkoda ale dziękuje za docenienie pomysłu Marcel 19:41, 28 cze 2006 (UTC)

Owiele lepsze od mojego zresztą jak się jest adminem to jest się dobrym pisarzem . Zwracam honor rozumiem dlaczego usunełaś.Marcel 19:55, 28 cze 2006 (UTC)

Znowu ja[edytuj]

a 1919 i 1918 dlaczego niby słabo napisane ale pisze coś a tak nic a z tym zmarli M to niezrozumiałe dla mnie.

Może by tak[edytuj]

może by uzupełnić aktualności i zachęcić do redagowania nowych.Marcel 20:01, 28 cze 2006 (UTC)

Szablon Sek-stub[edytuj]

możesz zajrzeć mu w bebechy? KorwinDyskusja

{{Uczuciapatriotyczne}}[edytuj]

może być tak?

a dlaczego tylko sąd? Jeżeli ktoś czuje się obrażony, to artykuł obraża jego uczucia. KorwinDyskusja

ale właśnie dlatego dałem link do sdu - niech każda literka się wypowie tam, co rozstrzygnie sprawę raz na zawsze

KorwinDyskusja

Dlaczego[edytuj]

usunęłaś Wielkie Imperium Polskie Marcel 12:04, 29 cze 2006 (UTC)

restub[edytuj]

Jak jest artykuł o ludku, to chyba jest biografią, no nie? W ostatnim razie można wstawić dwa rodzaje stubów. Romannan msg me plx 12:14, 29 cze 2006 (UTC)

Argument o niemożności znalezienia niczego w stubach biograficznych jest słuszny... Chyba najlepszym wyborem będzie dodanie arta do dwóch rodzajów stubów, ale z kolei dwa szablony, jeden pod drugim, przy artykule liczącym jedno czy dwa zdania nie będą wyglądały zachęcająco... Na Wikipedii poradzili sobie z tym, tworząc unistub. A tutaj można ewentualnie ręcznie dodać artykuł do drugiej "stubowej" kategorii. No albo zaimportować unistuba. Romannan msg me plx 12:31, 29 cze 2006 (UTC)

Kategoryzowanie userów[edytuj]

ok KorwinDyskusja

Co muszę zrobić żeby zostać adminem?[edytuj]

rej i witaj[edytuj]

niekoniecznie (ale nie zamknął drzwi, a zgasił swiatło), BTW są jakieś niepisane reguły co do wstawiania tych szblonów? KorwinDyskusja

Plik:Becherovka bottle.jpg[edytuj]

to już drugi raz obserwuję taką sytuacjon - plik się wgrał. ale nie wgrał... KorwinDyskusja

no nie wiem jak jest u Ciebie, ale ja widzę wszystkie licencje, opisy grafiki oprócz samej grafiki (na commons wszystko jest normalnie) KorwinDyskusja

szablon nawigacyjny nad czy pod stubem[edytuj]

znczy się jego oznaczeniem? KorwinDyskusja

Małe pytanko[edytuj]

Jak dodać swój artykuł do działu na str. głownej Czy nie wiesz, że...? Nie mogę tego znaleźć w kategorii strona główna, a o ile dobrze pamiętam tam zawsze to było. Al CaponeAj waj!

Czy wiesz- pekaes[edytuj]

Przecież pekaes ma już wymagany 1kb czyli 1024 bajty... Ma nawet więcej- zajmuje 1052 bajty.

IRC[edytuj]

Moment, to trochę potrwa bo próbuję zainstalować javę żeby IRC chodził na IE. Na Firefoxie nie da rady :-/ Al CaponeAj waj!

Zainstalowałem ten program. I lipa. Wywala mnie z kanału Nonsy pisząc, że nick jest w użyciu. ?! Al CaponeAj waj!

Niektóre funkcje parsera[edytuj]

jednak działają, gdyż udało mi się zrobić http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Szablon:Sb (choć chyba inaczej działają niż na wikipedii). pozdrawiam;) BeŻet 16:39, 2 lip 2006 (UTC)

Re:Kalendarz[edytuj]

Prawdziwy kalendarz jest w Wikipedii. Tutaj jest encyklopedia humoru (zmyślonych wydarzeń także)--Kubboz 14:09, 3 lip 2006 (UTC)

Czemu[edytuj]

Dlaczego nie mogę stworzyć dobrego materiału o specach?? Tylko ktoś ciągle to wyrzuca zmienia itp. Adik-O 03.07.2006r 17:47

:)[edytuj]

Hej, jestem, nie uwierzysz, strasznie zły na siebie, że nie zaglądam tu już prawie wcale, choć bardziej elegancko byłoby napisać, że tak często, jak bym chciał. A, bo się narobiło pracy, poza tym od czasu powrotu z kraju czytałem dużo, a teraz już nastał sezon zaliczeniowo-egzaminowy, i tak pewnie do końca to odetchnę w ostatnim tygodniu lipca. Fajnie by było być adminem, ale teraz zdecydowanie nie mam na to czasu, niestety. Ale miło mi, że nadal pamiętasz. Ja tymczasem trochę planuję wyjazdy w sierpniu sobie, a trochę tak staram się robić coś w kierunku zaliczeń, bo w sumie wyjść jest niewiele, choć są one zawsze, nieprawdaż. Jeszcze się usłyszymy. Jestem myślami przy Nonsensopedii. Pozdrowienia. --Ouro 21:26, 3 lip 2006 (UTC)

Szybka jesteś :) Szacun. Dobranoc. --Ouro 22:11, 3 lip 2006 (UTC)

prośba[edytuj]

Przepraszam, jesli to co w wieży babel jest prawdą (to z tym redagowaniem artykułu), to ja cie tak bardzo, ale to bardzo proszę: czy mogłabyś zmodyfikować art Windows 95. Bo przynajmniej mi wydaję, że ty w większości haseł robisz tylko dwie rzeczy: dajesz kategorię i stuba.--Kubboz 19:49, 4 lip 2006 (UTC)

Oj ja dużo robię poza tym, niekoniecznie tu, niekoniecznie w głównej przestrzeni. Szoferka 19:52, 4 lip 2006 (UTC)

Wiadomosc od Zeara[edytuj]

Droga Szoferko i reszto Administratorow. Niestety od kilku dni nie mam dostepu do internetu i najprawdopodobniej jeszcze dlugo go miec nie bede. Prosze wiec w zwiazku z tym z zawiesic moje prawa administracyjne do mego powrotu (byc moze za tydzien, byc moze dopiero po wakacjach) Pisze z IP, bo kozystam z komputera kolegi i nie chce zeby jakos przejal mi konto.

Zeartul 82.177.98.1 11:11, 5 lip 2006 (UTC)

Okej. Ale co masz na mysli piszac zawiesic? Szoferka 11:42, 5 lip 2006 (UTC)
Nie wiem, cos tam zrobcie zeby mnie na straty nie spisac :P

Zeby mi umownie 'zamrozic' konto a nie dajmy na to zrobic jakis spisek ;) Netka udalo mi sie podciagnac od kolegi, ale to dziala przez SSH, czyli nie dosc, ze tylko wtedy gdy on ma wlaczony komputer, to jeszcze tylko w trybie tekstowym ;P Tak ze bede tu co kilka dni wpadal i przegladal npedie, aczkolwiek tekstowe przegladarki sie do edycji artykulow nie nadaja.. Trzymajcie sie wszyscy, Zear 82.177.98.1 12:51, 5 lip 2006 (UTC)

No malo mi sie to podoba, ze znikasz. I wiesz jak bylo z innymi adminami, dynamicznie jest i rozne rzeczy sie zdarzaly. Jak masz tryb tekstowy, to pewnie bedziesz mogl wpadac na irca. Szoferka 12:56, 5 lip 2006 (UTC)
Owszem, wpadne, ale musi znajomy u siebie zainstalowac irssi, bitchx,

lub jakis inny klient irca.. a jak na razie jestem dostepny tylko pod gg od czasu do czasu.. Zear 82.177.98.1 13:37, 5 lip 2006 (UTC)

bog_wlosow.jpg[edytuj]

Nie zauważyłem tego Kopyrajta. Ale logicznie rozumując, Kopyrajt jest na rzeźby a nie na zdjecia rzeźb (tak jakby reprodukcje).

Następnym razem przyjrzę się uważniej. wilkolak_nerevar 20:52, 6 lip 2006 (UTC)

ej!!!![edytuj]

--kfasolka 19:59, 7 lip 2006 (UTC)dlaczego skasowałaś instrumenty muzyczne :/ świat się chce dowiedzieć czym są !!!

Why?[edytuj]

czemu jak coś edytuje to zostaje to przywracane do pierwotnej formy? po co dawał ktoś guziczek "WANDALIZUJ" ? skoro nie można zrobic reedycji arta?

szablony[edytuj]

ale to szablon o buddyniźmie, tylko kawałach - szanse na to, że taki szablon szybko się wypełnie są bardzo duże KorwinDyskusja

Re: Zdaje się[edytuj]

Proszę o zwiększenie limitu do sześciu piw. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Telefon 21:23, 8 lip 2006 (UTC)

Jeszcze raz dziękuję (tym razem z dołu). :D Telefon 21:33, 8 lip 2006 (UTC)

Re: Kot[edytuj]

Ja wiem, że nie od nas to zależy, ale D@mi napisał to w taki sposób, jakby to był jakiś triumf nade mną. Telefon 22:14, 8 lip 2006 (UTC)

bot[edytuj]

jeżeli jest taka potrzeba - mogę wam cośtam pobotować na tej nonsensopedii.

Pozdrawiam --WarY 15:50, 9 lip 2006 (UTC)

Jakby co to wiesz, gdzie mnie na pedii znaleźć (bo tutaj raczej nie zaglądam). --WarY 15:54, 9 lip 2006 (UTC)

ps. lepszego operatora bota nie znajdziesz :P


{{witaj}} dla IP-ków?[edytuj]

Przepraszam, czy to jakaś nowa, świecka tradycja? :) Telefon 18:57, 9 lip 2006 (UTC)

Dziękuje[edytuj]

Dziękuje pani za informacje . Gdzie ona jest zapisana i gdzie mogę sprawdzić pojemność hasła?Włochy 15:33, 10 lip 2006 (UTC)

Droga pani[edytuj]

śmię zauważyć że 1/4 finału mundialu miała miejsce kiedy to marcinkiewicz był jeszcze premierem więc jak można pisać były premier wtedy to nikt nie wiedział że jarek będzie nowym szefem rady ministrówWłochy 17:21, 10 lip 2006 (UTC) No teoretycznie nie było ale jest jasno napisane że fikcyjnie był w czasie mundialu a dokłdnie 1/4 z 2006 r. I teoretycznie każdy człowiek skojarzy sobie mundial z dymisją premiera i zrozumie że jest to błąd . A kto by zapraszał byłego premiera.

już odpowiadam[edytuj]

Już odpowiadam na pani pytanie . Stronę chciałem zrobić i już skończyłem i zabieram się za całośćWłochy 19:15, 10 lip 2006 (UTC)

Nie rozumiem pani[edytuj]

Jak własciwy na SDU to czemu pani tam go nie da ?Włochy 20:03, 10 lip 2006 (UTC)


Re: Bug[edytuj]

Aha, dzięki. Bo już się przestraszyłem, że to znowu tylko u mnie :D Telefon 21:32, 10 lip 2006 (UTC)

Śmieszny_Tekst[edytuj]

Ok, właśnie chciałem to robić, ale nie tykam, jeśli coś tam robisz, zeby nie bylo 2 edycji.

Stanisław[edytuj]

Skoro tak ładnie prosisz... Pa.

{{Szablon:Wikipedia}}[edytuj]

Chyba juz dziala wszedzie ;)   — odder 10:06, 12 lip 2006 (UTC)

Heh, juz poprawione i zastapione wszedzie, gdzie sie dalo. Zostalo jeszcze tylko Jak pisać, aby nie wyjść na durnia: gdybys mogla tam podmienic... ;) Thx za zmiane monobooka.js ;)

Pozdrowienia,   — odder 10:56, 12 lip 2006 (UTC)

No tak, nie pomyslalem o tym :/ Po wielu probach z parserem teraz jest juz chyba dobrze. Wpisz do tego artykulu {{Wikipedia|tytuł=Wikipedia:Tworzenie haseł}}, a powinno byc dobrze. Miejmy nadzieje ;)   — odder 11:31, 12 lip 2006 (UTC)
Obawiam sie, ze juz dziala. Sprawdz na wszelki wypadek Specjalna:Whatlinkshere/Szablon:Wikipedia. Dzieki,   — odder 12:46, 12 lip 2006 (UTC)
Gdybys mogla, to prosze o zabezpieczenie szablonu (na edit=sysop move=sysop). Moze bedzei jeszcze wazny, a jedna mala zmiana w #if czy linku moze go calkowicie zepsuc.
Z gory dzieki,   — odder 13:30, 12 lip 2006 (UTC)

To znowu ja: Monobook.js nie dziala. Mozesz podmienic te wersje z dyskusji dokladnie tak, jak jest wpisana ?   — odder 19:00, 12 lip 2006 (UTC)

Interlanguage links[edytuj]

Hi, just to let you know that most of the interlanguage links have been fixed. I've added the ones that work to the main page. The ones that are left (the eight not hosted on Wikia, or with duplicates) will hopefully be sorted soon. I'm very sorry for the delay. Regards -- sannse (talk) 20:31, 12 lip 2006 (UTC)

Coś muszę robić[edytuj]

jak revetuje to nie robię , a jak pisze to błędów jest wieleWróbel 21:10, 12 lip 2006 (UTC)

Z kąd wiesz że właśnie skończyłem podstawówkę ?Wróbel 21:17, 12 lip 2006 (UTC)

Sądzę, że można to wywnioskować z twojej pisowni słowa Z kąd :D Pisze się skąd, tak gwoli ścisłości :) HANIMD 16:50, 13 lip 2006 (UTC)

Te 3 edycje[edytuj]

Zostawiam po sobie ślad :D HANIMD 16:50, 13 lip 2006 (UTC)

Dobra, kapewu, już usuwam. HANIMD 17:16, 13 lip 2006 (UTC)
A, już usunięte! :P

Dlaczego cofnęłaś moją edycję o Optymiście ?Wróbel 18:59, 13 lip 2006 (UTC)

Re:Prywata[edytuj]

Nie mogę jako Prywata oznaczyć hasła o jakimś bliżej niezidentyfikowanym Wiktorze. Wiktorów jest mnóstwo. Ja oczywiście wiem, że to prywata, ale cóż... Telefon 21:33, 13 lip 2006 (UTC)

No to źle widzisz, bo jestem w trakcie trzeciego (a moja Była nawet na podstawie rozmowy na GG zawsze trafia bezbłędnie, z dokładnością do 0,5 piwa :D ). I nie agresjuj się tak. Będę oczywiście wycinać treść artykułu (to cenna uwaga), ale dam opis Prawdopodobnie prywata lub podobny. Pisząc nie mogę miałem na myśli nie można (a to dlatego, że tak naprawdę są to tylko nasze przypuszczenia); pisząc wiem miałem na myśli jestem pewien na 99%. Wyluzuj. :) Telefon 21:45, 13 lip 2006 (UTC)

Grafika:NieGuevara.jpg[edytuj]

ukradłem ją mojej ciotce. NPA. skasować, pliz Korwin 12:59, 14 lip 2006 (UTC)

? Szoferka 13:01, 14 lip 2006 (UTC)

mały błąd[edytuj]

Nonsensopedia Mainpage easy hacking xDDDD lepiej to zablokuj bo ktoś może zauważyć i bawić się stroną główną --nezumi 13:46, 14 lip 2006 (UTC)

Postanowiłem do ciebie napisać[edytuj]

Ty jesteś rozsądną Adminką czy tam adminem znalazłem nową wiki gdzie nie ma nic tylko jedna osoba oto strona http://digitalpedia.wikia.com/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna jest to digitalpedia, przyłącz się do projektu Wróbel 20:08, 14 lip 2006 (UTC) A jak poprosić o prawa admina?Wróbel 20:15, 14 lip 2006 (U Dziękuję Wróbel 21:16, 14 lip 2006 (UTC)

dyskusja co do artykułu Arkadiusz Amadeusz Aleksander Bednarski[edytuj]

osobą w tym temacie jestem ja użytkownik smok666 sklep jest fikcyjnyw temacie nie użyto wulgaryzmów (dupa to normalne słowo) więc o co ci chodzi???

Eej[edytuj]

Dlaczego ja nie dostałem powitalnego kotka tak w ogóle? --Ouro 13:59, 15 lip 2006 (UTC)

Już mi D@mi dał :) a że byłem obcykany to żadna wymówka. Ale dzięki. A wróciłem... no tak, jakoś. Znaczy ja cały czas jestem, tylko czasem mnie nie ma. Jak w życiu. Więc, Nonsensopedia to prawie jak życie. No nie? --Ouro 14:07, 15 lip 2006 (UTC)
Popatrzyłem. Pięćset edycji będę miał pewnie za parę lat :) zrobiłem sobie za to piaskownicę do zabawy. --Ouro 14:32, 15 lip 2006 (UTC)
Okay, mam teraz poważne pytanie (też takie umiem!): jeżeli jest odpowiednia licencja i brak praw autorskich, to czy zasadniczo bez bólu można przenieść/skopiować sobie grafikę z Wikipedii do nas? --Ouro 14:55, 15 lip 2006 (UTC)
Jak mi każesz tyle czytać to nie będę miał czasu na pisanie. Sigh. No, ale dzięki. Jak gdzieś tu napisałem, ja się na tych licencjach nie znam. I znając życie nigdy nie poznam ;) --Ouro 15:08, 15 lip 2006 (UTC)

AAAAA[edytuj]

Takie drobne pytanko - co było nie tak z tymi dwoma linkami które dałem w artykule "AAAAAAAA"? Liczyło się jako spam czy co?

Re: Te obrazki[edytuj]

Nie wiem, kto tu jest pijany. Cały czas pisałaś, że chodzi Ci o art. 23 UoPAiPP, a nagle się okazuje, że jednak o art. 25. No i co ma oznaczać taki tekst: Nie przyłaź więcej pijany na Nonsensopedię, oddziel jakoś te dwa zajęcia. Widzisz... Tak się dziwnie złożyło, że akurat dzisiaj jestem trzeźwy jak niemowlę. Oczekuję przeprosin. Telefon 00:00, 16 lip 2006 (UTC)

Przeprosiny przyjęte. A pić będę wtedy, kiedy będę mieć na to ochotę, a nie wtedy, kiedy Ty sobie tego zażyczysz. I dlaczego piszesz w sekcji traktującej o obrazkach na stronie d@miego??? Telefon 00:10, 16 lip 2006 (UTC)


Dlaczego~, nie dostałem kotka powitalnego?Wróbel 07:40, 16 lip 2006 (UTC)

Nie wiem, może zabrakło kotków? W poniedzialek ma być nowa dostawa, nie martw się. :D Telefon 23:30, 16 lip 2006 (UTC)

§ 2 Dekalogu[edytuj]

Dlaczego wycofałaś moją wersję Twojej strony? :) Telefon 23:30, 16 lip 2006 (UTC)

Re: Strona użytkownika[edytuj]

A jak Twoja odpowiedź (bo to moja strona użytkownika) ma się do Twojego stwierdzenia zawartego tutaj? Dla przypomnienia: Strona użytkownika, tak jak każda inna strona obecna w danej Wikii, jest jej częścią i powinna być dostępna do edycji dla każdego. Czy moja edycja była, wg Ciebie, wandalizmem? Chyba nie? Telefon 23:43, 16 lip 2006 (UTC)

Grafiki z Joemonster[edytuj]

nie rozumim, w linku o tej licencji pisze, że objęte nią stufy mogą byc nawet wykorzystywane komercyjnie - o co chodzi z tą nie pewnością? no i qrde jak tu wiedzieć kiedy wgranie grafiki jest konieczne (jak dla mnie - każde ;D ) Kret 07:24, 17 lip 2006 (UTC)

Wandalizm?[edytuj]

Szoferko, pragnę zwrócić uwagę, że Twoja praca odnośnie zamiany grafik w pewnym aspekcie może być posądzona o wandalizm, ponieważ: usuwasz bezcenne grafiki takie jak różowy pudel zastępując je zwyczajnymi z commons. Oczywiście,że to dobrze, iż zajmujesz się źródłem praw autorskich grafik, ale czy likwidacja bezcennych zasobów Nonsensopedii bez uprzedniego przedyskutowania sprawy jest wporządku? =ZelDelet=(> 11:52, 17 lip 2006 (UTC)

IRC[edytuj]

??? ᒦᓂᐊ 12:43, 17 lip 2006 (UTC)

Re: Nick[edytuj]

Przepraszam, ale tak z głupia frant się zapytam: czy qpa bądź kupa to wulgarny wyraz? SJP tak nie uważa... :) Telefon 00:38, 18 lip 2006 (UTC)

Ban za nick?[edytuj]

To już za sam nick można dostać bana? Interesujące, nie powiem... Telefon 00:53, 18 lip 2006 (UTC)