Dyskusja użytkownika:Terrorite

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Piekary

Hasło wymaga POWAŻNYCH poprawek. Dodaj linki, kategorię i zadbaj o budowę. W przeciwnym razie zginie gdzieś w SDU, a Ty nie potrzebnie się zmachasz. [[Terrapodian]] Ni!

Na Wikipedii w ujednoznacznieniu jest 13 miejscowości o nazwie Piekary. Możesz wskazać o której jest Twoje hasło? Szoferka 18:19, 19 cze 2006 (UTC)
Omasz, no Piekary Śląskie. Chociaz tam kilka miejscowosci jest na slasku.
W takim razie przeniosę pod prawidłową nazwę i zrobię ujednoznacznienie. Szoferka 18:26, 19 cze 2006 (UTC)

Grafiki

Czy znasz licencje grafik, które wgrywasz i czy osoba, która jest na jednej, zgodziła się na umieszczenie tu jej zdjęcia? Szoferka 15:38, 19 cze 2006 (UTC)

No raczej, to moje grafiki i kumpela sie wyraznie zgodzila, przed chwila pytalem :]
W takim razie czy możesz wybrać im licencję? Np. wpisanie grafikom {{self|GFDL}} sprawi, że zostaną udostępnione na licencji takiej, na jakiej działa cała Nonsensopedia. Zastąpienie GFDL PD udostępni je jako własność publiczną, co oznacza, że zrzekasz się do nich praw autorskich. Grafiki muszą mieć przyporządkowaną co najmniej jedną licencję. Szoferka 15:54, 19 cze 2006 (UTC)
Done, chyba :D
Tak, jest w porządku. Szoferka 16:46, 19 cze 2006 (UTC)

Podpisy pod fotkami

No dobra, wprawdzie nie bardzo moge zrozumiec jaka idea przyswiecala wycieciu fragmentu podpisu pod 1 fotka w artykule o Piekarach Slaskich, ale juz zdumieniem napawa mnie zostawienie tylko "Zawisza Czarny" pod 3 fotka. Przeciez teraz po 1. ta fotka zupelnie tam nie pasuje, bo niby do czego sie odnosi, po 2 przestala byc smieszna. Wiec albo wyrzucmy fotke albo dodajmy "XIX, przewodniczący kapituły katedralnej i kolegium biskupów oraz fundator i głowny opiekun M$ podczas medytacji. Wydał słynne 17-tomowe dzieło o swoim życiu i posługach zaczynające sie od znanych wszystkim słów: Mój pamiętniczku." Użytkownik:Terrorite

Chodzi o to, że te fragmenty to prywata, a konkretnie prywatą jest nadanie zdjęciom takich kosmicznych kontekstów. Szoferka 08:50, 27 cze 2006 (UTC)
No dobra, ale jednak w takiej formie jak jest teraz 3 fotka jest jak juz mowilem od czapy. W takim razie zeby minimalnie chociaz zachowac nawiazanie do artykulu, dodajmy "fundator i i glowny opiekun M$" albo usunmy je. Użytkownik:Terrorite
Dobrze, usuniesz z artykułu czy usunąć z serwera? Szoferka 08:56, 27 cze 2006 (UTC)
Moze w takim razie z servera, w razie czego wrzuce jeszcze raz i wykorzystam w hasle "Zawisza Czarny" ktore popelnie w wolnej chwili.Użytkownik:Terrorite
Które usunąć? Szoferka 09:04, 27 cze 2006 (UTC)
Trzecie, z podpisem 'Zawisza Czarny Użytkownik:Terrorite