Dyskusja użytkownika:Tinfed

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj

Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

Szoferka 19:38, 22 kwi 2006 (UTC)

OLECKO ROX

Olecko

Strona została umieszczona na liście stron do usunięcia i nie możesz tego szablonu tak po prostu wyrzucić z hasła. Szoferka 23:42, 22 kwi 2006 (UTC)


Ok ale dlaczego została tam umieszczona? To normalna procedura? Bo hasło jak kazde inne! Tinfed 02:06, 22 kwi 2006 (UTC)

I tak byłam łaskawa. Hasło jest tak kiepskie że powinno pójść do natychmiastowej kasacji. Tak, to normalna procedura i taką się stosuje do haseł takich jak inne. Szoferka 00:17, 23 kwi 2006 (UTC)

Jak to był dopiero początek! Co to ma być odrazu całość? Jest FULL sto razy beznadziejniejszych haseł które nie sa usuniete ale ty chyba grasz w ta beznadziejna tibie!? ps. Pracocholizm po nocach łapie?? Czekam na inteligentna w przeciwienstwie do tej strony odpowiedz.

Kiepski początek nie wróży niczego dobrego. Jeśli znajdziesz kiepską stronę, to zgłoś ją do kasacji dopisując szablon {{kasacja}} i dając opis kasacja. Nie gram w żadną tibię, tępię przejawy tej manii jak mogę, a Twoje hasło jest jej przejawem, nieważne jakby się do niej odnosiło. To kiedy siedzę nie jest Twoją sprawą, podobnie jak czekam na inteligentną odpowiedź nie jest w dobrym guście. Szoferka 00:39, 23 kwi 2006 (UTC)

Ta a to sie wlasnie nazywa tepienie w pewien sposob tego kurestwa, ale ty tego nie widzisz?! O_o A po za tym te haslo tu bylo od jakiegos czasu ale bez oprawy i w pokaleczonym jezyku. Gust, smak i zapach pozostawiam tej stronie... Jak sie nudzi to se popatrz na inne miasta i pousuwaj! Na huj ta strona jak ja nie przekroczylem zadnych norm i obyczajow w tym hasle? A wróży to wróżka!! PiS, Love and Giersztych

Ban na 24/h na ochłonięcie. Szoferka 00:58, 23 kwi 2006 (UTC)

Tinfed Back xaxaxa! Nielubimy dynamicznych IP?? Boisz sie tych przeklenstw czy co? Cienko sobie radzisz! Moim zdaniem nie nadajesz sie na admina! Oblalas test! I to wlasnie byla twoja inteligentna odpowiedz! Tylko to potraficie! Nadajesz sie na haslo do tej strony! Ja to czytasz to juz mam inne IP. ...nudzi mi sie wieczorami czasami... c u soon