Dyskusja użytkownika:WielkiLebLeninaZUlanUde

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Cquote2.svg

(...) A gdy kiedyś spyta mnie, małe dziecko, „Co czuje odcięta głowa na cokole w Ułan Ude?”, odpowiem, że nie wiem, bo przecież nikt mi nie uwierzy, że jestem odciętą głową.
Cquote2.svg

— Włodzimierz Lenin

Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

*facepalm*[edytuj]

Beznadziejny przypadek, aż brak mi słów. Życzę ci zbanowania, trollu ゴゴット 「ディスカッション」 13:17, paź 9, 2016 (UTC)
PS Mała porada – nie rób sobie oddzielnych kategorii i nie spamuj, bo ani to śmieszne, ani pożyteczne.

Witaj[edytuj]

Witaj przyjacielu w naszych skromnych progach! Kim jesteś? Skąd przybywasz? Czego pragniesz? W czym możemy Ci pomóc? Smutek jest jak noc, zaś radością promień światła. Prawdę mówisz, że bez radości, niczym po ciemku nie da się stworzyć niczego fajnego. Po czym jednak wnioskujesz, że wszyscy jesteśmy tutaj smutni? Nie trzeba być wesołkiem ani śpiewać (nie jest to wskazane zwłaszcza, gdy mieszka się w centrum miasta w wielkim bloku) aby być szczęśliwym, bowiem ważne jest to, co ma się w duszy a nie to, co pokazuje się na zewnątrz, a przynajmniej tak jest w moim przypadku. Jeśli pragniesz dodać nam szczyptę radości, zapraszamy. = °ZelDelet ° = 14:22, paź 9, 2016 (UTC)

Śpiewanie[edytuj]

Ja mogę ci zaśpiewać, przyjacielu. Wejdź na IRCa, będziemy śpiewać Krówkę Mu i Chleb. Mogę też się pochwalić zbiorem twórczości, który na pewno poprawi twój smutny nastrój. Dużo miłości, 鶴名 16:00, paź 9, 2016 (UTC) :3