Dyskusja użytkownika:Zeartul/archiwum1

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zyrtek słuchaj banany mi nie służą

dzięki za info jestem nowy od nowego roku z dnia dzisiejszego i tak szablon jest głupi ale nie będę niszczył (myślałem że tylko u mnie zmiana) szablona - ZROBIE SAM SWÓJ OOOOOOOOO !!!! PATRZCIE I UCZCIE SIE BANANY !!!! (nie bierz tego do SIBIE taki ze mnie dziwny człek - powodzenia mam nadzieję, że stworzysz swoją bajkę) Wilem07 13:50, 25 wrz 2005 (UTC)

Nowe ateny

/mode poważnie on/

Nie, nie jest. Nowe Ateny to encyklopedia wydana w 1778 roku. Prawa autorskie dawno do niej wygasły, podobnie jak np: do starych wydań brytanniki, czy Ultima Thule. Tekst tej encyklopedii jest udostępniony w ramach projektu opłacanego przez UNESCO, "WIRTUALNA BIBLIOTEKA LITERATURY POLSKIEJ", który wg. tego co tam piszą jest Public Domain. "This website is part of UNESCO’s "Publica" series. UNESCO promotes a strong public domain in which information and knowledge is accessible for all." Można więc czerpać z tej skarbicy wiedzy do woli ;-) Patrz: [1]. Ten mój szablon w sumie podaje 100% prawdę, choć w mocno pokrętny sposób.

/mode off/

Unabomber 21:31, 28 wrz 2005 (UTC)

ten artykuł to już lekka przesada.

Z tym artykułem Nonsensopedia:Nic to przepraszam. Przeczytałem w Nonsensopedia:Kanciapa że mogę utworzyć taki artykuł żeby pobawić się formatowaniem. To się więcej nie powtórzy (:

Witaj w gronie, tylko spokojnie uzywaj narzedzi ucisku :)--Yossarian 22:44, 19 paź 2005 (UTC)

Thx! Postaram się.. :D Zeartul 15:25, 20 paź 2005 (UTC)

Krąg nienadeptujących...

Yossarian mi skasował bez wyjaśnienia :( Czy mógłbyś przywrócić? (chociażby tylko na moją stronę nonsensopedysty, na pamiątkę). Ejdzej 20:04, 28 paź 2005 (UTC)

czas

Ostatnio nie mam czasu na sprzatanie, zajmij sie troche firma :) pozdrawiam--Yossarian 01:08, 5 lis 2005 (UTC)

komu dać bana

Zeartul daj bana osobnikowi 83.31.116.65 za wandalizm w artykule Aleksander Kwaśniewski i paru innych

from kasok: Czy są gdzieś statystyki ile jaki user stron wyedytował? P.S. Wiesz, że jesteś na bash'u? (:

http://bash.org.pl/14589 - to jet cytat z basha. choc nie wiem czy to twoj, bo jest Zeratul zamiast Zeartul... Tego ostatniego to nie widzialem (chodzilo mi o ten). A te statystyki nie pokazują liczby edycji ): I najlepiej żeby były jakieś które pokazują liste userów posortowaną wg. liczby edycji

Witam!

Witam! Jestem tym anonimowym wikipedystą który sprząta na Wiki i zaproponował pomóc także przy Nonsensopedii.no...no... przytulnie tu, całkiem jak na Wiki :) ale jakoś pusto... 212.33.81.18 14:05, 18 gru 2005 (UTC)


Ps: dlaczego jest tu tylko 2 administratorów? nie szukacie jakiejś kompetentnej osoby na admina? 212.33.81.18 14:56, 18 gru 2005 (UTC)

Eh, niestety sprawa wygląda tak, że Yossarian, który jako jedyny ma prawo do wyznaczania nowych adminów poprostu.. zniknął :/ No i zostałem ja sam. Muszę się szczerze przyznać że nie wyrabiam :] Zeartul 18:27, 18 gru 2005 (UTC)


aha, no więc chyba na prawdę muszę tu zostać i pomóc. Jeśli już zapoznam się z tutejszymi mechanizmami zaloże sobie konto i chętnie pomogę :) 212.33.81.18 19:27, 18 gru 2005 (UTC)


to jeszcze raz jA. Czy są tu jakieś artykuły w których nie ma mowy o "dupie", "lepperze" lub "cipie"? Nonsensopedia staje się obiektem demoralizującym i oczerniającym ludzi. Na prawdę potrzeba tu sporych porzadków. 212.33.81.18 20:06, 18 gru 2005 (UTC)

moja opinia jest taka - wszelkie arty zawirajace slowo dupa, cipa tudziez inne wulgarne - przerobic (wyjatkiem jest Wielka Cipa, która jest prawdziwym pomniekiem w moim mieście i nazwy innej nie da sie dac). Natomiast obrazanie osob znanych, dopóki nie schodzi do sytuacji "Lepper ciągnie wora Kaczyńskiemu", moze być Zeartul 21:07, 18 gru 2005 (UTC)

Jeszcze raz witam!

Witam ponownie! To ja..anonimowy wikipedysta - zalogowałem się. Dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź na mojej stronie dyskusyjnej (anonimowego ip 212.33.81.18 czy jakoś tak). Ponieważ się zalogowałem od teraz jestem = °ZelDelet ° = i wszelkie skargi i pochwały proszę kierować pod ten adres. Chetnie też pomogę przy sprzątaniu nonsensopedii. Znam się trochę na jej systemach.

Mam jeszcze małą prosbę: czy możesz jakoś odnaleść i zablokować przed nieporządaną edycją mój szablon podpisu. (a tak wogóle to wygląda na to że tylko ja posiadam szablon podpisu). = °ZelDelet ° =

Juz sie robi.. Zeartul 18:47, 19 gru 2005 (UTC)

Administracja

Witaj! Jeśli chodzi o administratorów z Wikicities (czy jakoś tak :) to rozmawiałem na ten temat, jeśli chcesz mieć nowych pomocników musisz przedstawić kilka argumentów (że sobie nie radzisz z nadmiarem wandalizmów, sprzątaniem itP). Jeden z administratorów zgodzi się pomóc jesli tylko sprawa administracji zostanie przedyskutowana i przedstawisz konkretne powody - wykazesz ze potzreba większej ilości adminów.

Rozwój nonsensopedii

Co do wyboru admina to ja myslę, że należy mianować najaktywniejsze i najbardziej zasłużone osoby (obecnie jest 2 kandydatów, sam jestem ciekawy czy dojedzie jeszzce ktoś ale wydaje mi się że obecni kandydaci są najodpowiedniejsi na adminów).

Rozpocząłem też zalążek prośby o pomoc. Proponuję napisać ją po polsku i poprosić kogoś kto zan angielski aby ją przetłumaczył.Czekam na propozycje sformuowania tej petycji.


Zerknij jeszcze na to i powiedz co o tym sądzisz Szablon:User Admin. Ten szablon działa wspaniale wystraczy tylko wpisać {{ jego nazwę i }} i działa :) nie wiem tylko czy nie kłóci się z prawem Nonsensopedii. Wejdź na stronę dyskusyjną tego szablonu.

Jeśli chodzi o przetłumaczenie petycji- znajdę szukam właśnie kogoś, jednak nie widzę tekstu polskiego a sam nie mam weny twórczej napisz coś proszę jak najszybciej formuując prośbę, opisując stan nonsensopedii i to że jeden administrator to za mało ale ponieważ nie masz uprawnień mianowanioa nowych adminów zwracasz się o pomoc...czy jakoś tak... mam nadzieję że napiszsesz coś fajnego i zlożymy tę petycję najpóźniej jutro rano ;) powodzenia i pozdr. Jakby co to wiesz gdzie mnie szukać

= °ZelDelet ° =


Lux i Git! ale jest problem, moze by tak jak to się już przetłumaczy, natychmiast wysłać do adminów (oczywiście Ty musisz to wysłać tylko nie wiem jak - lepiej tylko link czy walnąć to na dyskusję któregoś admina?) bo czas goni. Jesli chodzi o mnie, to wszystko mi jedno ale wolałbym załatwić to jeszcze przed świetami albo odłozyć do po świętach jeśli ktoś tam na Wikicities wogóle o tej porze pracuje, ale tak czy inaczej trzeba to załatwić. = °ZelDelet ° =

Jutro to załatwię Zeartul 21:52, 22 gru 2005 (UTC)


Zeartul!!!

Czemu zrobiłeś cenzurkę mojego artykułu o Stalinie ? Hę ? Czekam na szybką odpowiedź Użytkownik:Kondzio15 Aha, rozumiem, że chciałeś umieścić fragment mojego artyukułu w rubryce "Czy wiesz, że..." Czuję się zaszczycony. Przepraszam !! ;D Użytkownik:Kondzio15

Prośba do Zeartula

Mam ambicje, żeby napisać artykuł na medal. Co mam zrobić, żeby ukazał się on w tej rubryce ? Użytkownik:Kondzio15

Napisać artykuł, a ja go ocenię i jak będzie dobry, to nagrodzę medalem Zeartul 21:23, 23 gru 2005 (UTC)


Nowi administratorzy

Nareszcie :) Oczywiście zajmiemy się prawami, kategoryzowaniem i porządkami ale najpierw mam pytanie: mianowałeś mnie i JaBoJa na adminów, ale tylko mi dałeś prawa równe sobie (czyli ja, Ty i Yossarion mamy identyczne prawa - biurokratyczne tj mianowania nowych adminów?), dziękuję za zaufanie :)

Tylko tobie dałem większe prawa, bo po pierwsze to ty "rozruszałeś" ten zamierający projekt, a po drugie nie potrzeba nam więcej osób z aż tak dużymi prawami. Zresztą admin to też ważna osoba, więc Jaboja nie powinien się czuć odrzucony, czy coś.. Zeartul 13:39, 28 gru 2005 (UTC)


Ano właśnie przez pomyłkę tak zrobiłem, ale nie zauważyłem, żeby taki nick się pojawił w liście adminów, myślałem więc, że poprostu nie zadziałało i tyle. Ale jeśli gdzieś do database'y go dodało, to mogę dać wieczystego bana na ten nick, czy coś :]

I zapodaj linka gdzie pisze o tym nicku Zeartul 13:46, 28 gru 2005 (UTC)


ten nick jest w [[2]]


Uwagi natury krytycznej

Mam pretensje i nie będę się z tym krył. Dlaczego usunięto mój artykuł o Gimnazjum nr.1? Bo "żadne szczeniaki nie będą mi tu obrażać swych nauczycieli" wielkie słowa, nie ma co. Dyrektor na pewno czuł się obrażony stwierdzeniem "właściwie równy gość". Nie wspomnę już o zgnojeniu zinadine zinada "słynny ze swoich 10 minutowych przerw w lekcji celem udania się do toalety" nie znasz realiów nie odzywaj się. No ale nazwanie nauczyciela El Romano Prodi" to obluzganie i całkowita obraza. Matrix to też było ostre. A Mr. Kopalik "zniewieściały konsument Kubusia" rany boskie gościu zapoda sobie w głowę z dubeltówki jak to przeczyta, mówiąc szczerze jeszcze go nie widziałem go bez porannego kubusia. Także nie będę się domagał przywrócenia artykułu Ale (tu przyklękam) prosze (jak najbardziej płaczliwym głosem) o (spazmy) przesłanie (chlipanie nosem) artykułu (płacz) na (nadal płacz) mój (i dalej płacz) e-mail (wycie do księżyca)! Oraz proszę (drżącym głosem) zmiany uzasadnienia usunięcia artykułu. Masz we mnie wroga (zapłakanego) (ze zmiennym IP).

Miałem osobiste przykrości, gdy ktoś na Nonsensopedii zamieścił artykuł o swoim liceum, gdzie naobrażał nauczycieli. Pomimo iż nie ponoszę odpowiedzialności za treść merytoryczną na portalu, byłem straszony przez dyrekcję policją itp. Oczywiście bez podania na papierze oskarżeń do mojej osoby nie mogą mi nic zrobić, ale nie chcę, żeby coś podobnego się powtórzyło. Druga sprawa, że Nonsensopedia nie jest miejscem na takie artykuły. Nikogo poza uczniami szkoły taki artykuł nie obchodzi. Inna już sprawa, że nie czytałem dogłębnie artykułu o twoim gimnazjum, ale nawet jeśli nie ma tam treści obraźliwych, poprostu nie nadaje się na artykuł w Nonsensopedii. I chciałem przeprosić za to "żadne szczeniaki nie będą mi tu obrażać swych nauczycieli", poprostu byłem zbyt nabuzowany poprzednim incydentem. Dyskusja Wikipedysty:Zeartul/gimnazjum - tutaj masz artykuł

Z poważaniem Zeartul 15:55, 30 gru 2005 (UTC)

Sorki że się wtrącam

Ale co robi mój artykuł Gimnazjum numer 1 w Żaganiu na stronie Dyskusja Wikipedysty:Zeartul/gimnazjum?? Kondzio15

Prośba

Mam prośbę: zajrzyj czasem na stronkę Nonsensopedia:Dyskusje administratorów. Aha i jeszcze jedno, nie zeby mi to przeszkadzało, ale uporządkuj trochę dyskusję i stronkę dodaj szablon administracyjny i postrasz czasem wandali bo jakoś ostatnio nie widać że jesteś administratorem (to pewnie dla tego że obserwujesz jak sobie radzą nowi administratorzy) = °ZelDelet ° =

Ano uporządkuję, tylko dajcie mi trochę czasu, bo jestem zabiegany. A rzadko strasze dlatego, że ostatnio pracuję przy projekcie gry Scrub (www.scrub.only.pl) i mam mało czasu na inne rzeczy :]

A dziś to już wogólę, uh, od południa męczę się z instalacją Slackware.. Zeartul 21:51, 30 gru 2005 (UTC)

IRC

Chciałbym zorganizować gdzieś kanał IRC dla Nonsensopedii, ale wcześniej chcę się zapytać ciebie, czy coś takiego przypadkiem już nie powstało? JaBoJa 21:41, 30 gru 2005 (UTC)

Kanału nie ma, ale przydał by się taki na ircnet.pl #nonsensopedia Zeartul 21:51, 30 gru 2005 (UTC)

Nowa działalność

Witaj w nowym roku :)

Od dziaj prowadzę nową działalność - Digitalpedię i każda pomoc mile widziana :) [3]

ps: trochę tutaj posprzątalem.

ps2: mam nadzieję że śledzisz co się dzieje na stronie Nonsensopedia:Dyskusje administratorów i jej dyskusji. = °ZelDelet ° =