Dyskusja użytkownika:ZelDelet

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
° Drogi użytkowniku, witaj na podstronie mojej dyskusji. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zostaw wiadomość poniżej (nie zapomnij się podpisać!). Odpowiem jak najszybciej. °
Jednocześnie informuję, że wszelkie wpisy wulgarne lub/i uznawane za atak osobisty zostaną natychmiast usunięte a ich autor poniesie konsekwencje! = °ZelDelet ° =

Użytkownik:SH3VEK/userstyle.css

Rozmiar dyskusji 10 067 (DYSKUSJA PRZEPEŁNIONA)

Re: Prośba[edytuj]

Nie ma problemu Mordka.png
Pieteek black logo.png
14:06, 5 kwi 2019 (CEST)

Ankiety[edytuj]

„Nie masz uprawnień do głosowania. Nie masz uprawnień, aby zobaczyć wyniki tego głosowania.”

No jak nie pozwalacie ipkom głosować w ankietach, to nie ma się czemu dziwić, że ludzie nie głosują. Nawet jak ktoś nowy wejdzie, to ile osób wpadnie na pomysł, że trzeba się zarejestrować, żeby to zadziałało? Przecież nigdzie nie ma takiej informacji! 5.173.242.6 (dyskusja) 20:24, 7 kwi 2019 (CEST)

O ile wiem, to to nie jest wina Zela, tylko oprogramowania MW. A info widoczne tylko dla IP'ków byłoby ciężkie do zrobienia (chyba, że liczyć to, które już jest) Pozdrawiam, Druteczka (dyskusja) 08:00, 8 kwi 2019 (CEST)
A czy to ważne, czyja to jest wina? Zel jest biurolem, więc go o tym informuję. Jeśli Zel ma kogoś technicznego na pokładzie, to mu to zleci. Jeśli nie ma, to zapyta staffów. A jeśli coś już w tej sprawie ruszyło, to liczę na informację zwrotną o aktualnym stanie tej sprawy. A jeśli to jest celowe działanie, aby tylko zarejestrowani głosowali, to powinno to być jasne i oczywiste dla nowych, nietechnicznych osób, które mogłyby tutaj trafić. Tyle. 5.173.241.117 (dyskusja) 18:22, 8 kwi 2019 (CEST)


Po pierwsze: nie informujesz nas o tym, tylko oskarżasz Zela, że to przez niego się nie da. Po drugie: jeśli to wina MW, to (o ile wiem) nic nie da się zrobić (kolokwialnie mówiąc: tu moda do MW nie użyjesz). Po trzecie: nie musimy Cię o niczym informować. Po czwarte: przecież jest napisane w ankiecie, że IPki nie mogą głosować (co już mówiłem). Aha, i jeszcze to: tak, to bardzo ważne czyja to wina. [Pierwsza zasada w sądach: nie posądzaj pochopnie]. Pozdrawiam, Druteczka (dyskusja) 17:06, 9 kwi 2019 (CEST)
„oskarżasz Zela” – niby w którym miejscu? Bo jeśli chodzi tylko i wyłącznie o to, że ten tekst pojawia się w jego dyskusji, a nie gdzieś indziej, to trochę słaby argument. Jest użyta liczba mnoga, nie ma wskazania na winę konkretnej osoby. A biurokrata jest po to, aby się zajmować takimi sprawami i jeśli zleca komuś „zajęcie się ankietami”, to powinien zdawać sobie sprawę choćby z tego, jakie są przyczyny tak małej liczby głosów. A co w takiej sytuacji ma zrobić osoba, której to zlecił? Podmienić ankietę na nową, bo jest mało popularna? To nic nie da, bo główną przyczyną jest mały ruch oraz to, że nawet ipki nie mogą głosować (a to akurat można zmienić, co powinno nieco poprawić sytuację).
„jeśli to wina MW, to (o ile wiem) nic nie da się zrobić” – ech, wszystko się da, jeśli się chce. Jak Zel czegoś nie może, to niech stewardów pyta. A skoro zarówno na fandomie, jak i u Wacego takie rzeczy działają, to jest to do zrobienia. Zresztą Kawuś przed swoim odejściem ruszył nieco temat do przodu i twierdził, że się da (nawet był tak wspaniałomyślny, że podał przykładowe rozwiązanie problemu). A jeśli rzeczywiście stewardzi rozłożą ręce i stwierdzą, że nic się nie da z tym zrobić, to będzie kolejny argument za tym, że ten hosting jest kijowy.
„nie musimy Cię o niczym informować” – no pewnie, że nie musicie. Możecie nawet skasować ponownie całą dyskusję uznając to za „kasowanie dram i hejtów”. Ale problem pozostanie i jeśli zamieciecie sprawę pod dywan, to nadal wyniki ankiet (wiszących przez ponad pół roku, tak swoją drogą) nie będą przekraczały 50 głosów, co będzie wszystkim odwiedzającym pokazywać, że strona jest martwa.
„przecież jest napisane w ankiecie, że IPki nie mogą głosować” – jest napisane, że „nie można głosować”, natomiast przyczyna nie jest nigdzie podana. Skąd odwiedzający mają wiedzieć, dlaczego nie mogą głosować? A może ankieta jest już zamknięta? Bo wiesz, na wielu stronach tak jest, że ankiety są ograniczone czasowo. Warto patrzeć na sprawę również z punktu widzenia zwykłej, nietechnicznej osoby i nie zakładać z góry, że „jak ja coś wiem, to cała reszta się domyśli”.
„tak, to bardzo ważne czyja to wina” – bzdura, jeśli problem będzie rozwiązany, to przestanie to mieć jakiekolwiek znaczenie. No chyba że chcecie na siłę kogoś „oskarżać” o zaniedbanie ankiet, ale to byłaby głupota moim zdaniem. 5.173.233.216 (dyskusja) 19:33, 9 kwi 2019 (CEST)
Hipotetyczne oskarżanie Zela jest w zasadzie słuszne z przynajmniej jednego powodu, mianowicie: włączenie tego to kwestia wejścia w ManageWikiPermissions, wybrania * i zaznaczenia odpowiednich opcji (zawierających w sobie ajaxpoll i dobrze opisanych). Wasz biurokrata mógł to zrobić już w momencie otrzymania tej wiadomości (MWP jest pierwszym miejscem w którym powinno się szukać takich rzeczy), ale jak widać – hejterami się nie przejmuje Mordka.png. Absurdem jest też twierdzenie że nie da się zrobić komunikatu widocznego tylko dla niezalogowanych. 2001:67C:2660:425:24:0:0:E9E (dyskusja) 21:09, 9 kwi 2019 (CEST)

Gdzie ja powiedziałem że mają być psy Wacego? No chyba nie na mojej Nonsie. Pierwszy i ostatni raz tłumaczę się przed kimś takim. Plik:Xxx.png Co prawda nie wszystko się zmieściło, ale zapewniam że wszystkie opcje zarówno dla * jak i zarejestrowanych są odhaczone. Fajnie że za wszelką cenę robi się debila z kogoś z 12-letnim doświadczeniem. Tak bardzo chcecie mnie wygryźć zamiast przyznać że mimo wszystko jestem coś wart. Jestem niezmiernie wdzięczny = °ZelDelet ° =

Jedno pytanie: sprawdziłeś, czy po Twoich zmianach ankiety działają dla ipków? Bo ja twierdzę, że nie. I widzę, że „ajaxpoll” jest nadal odznaczone, więc trudno się dziwić, że to dalej nie działa. A jeśli jednak „tak ma być” i chcesz, aby tylko zalogowani głosowali, to machnij odpowiedni komunikat, bo teraz wiadomo tyle, że „nie można głosować”.
A co do tych „psów Wacego”, to dość ciekawe, że tak właśnie reagujesz na krytykę. Rozumiem, że w pełni zadowolony będziesz wyłącznie wtedy, gdy na powitanie każdy będzie Cię chwalił, kłaniał się i całował w pierścień. A co do przyczyn samej krytyki: jeśli się pisze o czymś raz, drugi i trzeci i nie ma żadnej reakcji, to trzeba użyć nieco ostrzejszych słów, bo jak widać tylko takie są w stanie zadziałać. 5.173.224.79 (dyskusja) 13:18, 10 kwi 2019 (CEST)
Taak, super screen... Szkoda, że nie do tego, co potrzeba. Kliknij sobie w unassigned permissions. Angielski tak trudny? I nie kłam o 12 latach doświadczenia - 6 lat przerwy się nie liczy. 2001:67C:2660:425:2:0:0:E9E (dyskusja) 16:42, 10 kwi 2019 (CEST)
Problem z ankietami nadal nierozwiązany, ale krytykujący są już zbanowani. Ciekawe podejście, oby tak dalej, to ludzie sami zobaczą, że angażowanie się w tą stronę nie ma sensu. 5.173.249.123 (dyskusja) 18:19, 12 kwi 2019 (CEST)

ważne[edytuj]

https://pastebin.com/HHtr1RMX

Szlachetne i godne uwagi, ale znamy realia. Nasza Nonsa została zaszczuta. = °ZelDelet ° =