Dyskusja użytkownika:Zupomaniak

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wiki.png
Witaj na Nonsensopedii!

Życzymy dużo radości i pomyślności przy tworzeniu nowych haseł. Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej! Smile.svg
Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

Jakby co, to pytaj. Na IRCa nie będę zapraszał, bo już tam jesteś Mordka.png Pangia.JPG 19:28, cze 6, 2014 (UTC)

Takie tam

Tej, jakby co, to masz MacGyvera dzisiaj o 16. Żeby nie było, że nie przypominałem. Pangia.JPG 12:41, wrz 11, 2014 (UTC)

Linux

Cześć. Skoro z takim zapałem likwidujesz linki oto przykład, to oznajmiam że jest mnóstwo artykułów linkujących do GNU/Linux tu No może nie mnóstwo, ale wkurzyć się można :p Pozdrawiam = °ZelDelet ° = 11:35, lis 23, 2014 (UTC)

Bot a wyskakujące z artykułów pliki

Witaj. Zauważyłem, że w rejestrze nieużywanych plików pojawia się coraz więcej grafik, które umieszczone były dawniej w jakichś artykułach (np. Sonic Boom.png, Ogloszeniaparafialne.png), ale nagle stamtąd wyleciały i są obecnie "nieużywane". Sądzę, że dzieje się tak na skutek korekt dokonywanych przez Twojego bota. Tak było np. z plikiem Lepper-wprost.jpg. Problem w tym, ze nie mam zielonego pojęcia, w jakich artykułach znajdowały się te grafiki. Proszę zatem ostrożniej używać swojego bota i monitorować zmiany w powyższym rejestrze, a w przypadku pojawienia się tam grafik ze starą datą przesłania (rejestr aktualizowany jest raz na dobę), na bieżąco naprawiać linki do tychże grafik we właściwych im artykułach, zanim się pogubią i zostaną omyłkowo skasowane. Pozdrawiam = °ZelDelet ° = 20:01, gru 11, 2014 (UTC)

Poinformowanie użytkownika

Cześć. Użytkownik zgłasza wątpliwość co do Twojego rewertu [1]. Zapewne chodzi o ten ostatni rewert. W ramach projektu „przyjazna administracja” należałoby mu coś odpisać. Pozdr. = °ZelDelet ° = 09:53, gru 27, 2014 (UTC)

Uwaga!

Dominiol 19:14, sty 14, 2015 (UTC)

Szablon T

Hej, mam zapytanie. Czym się różni ww. szablon od pogrubienia i półpauzy, i czy nadal obowiązkowe jest wstawianie szablonu T? Pytam dlatemu, że pewien użyszkodnik uparcie poprawia z T na pogrubienie i półpauzę, a pytam Ciebie, dlatemu, że pamiętam, żeś Ty mi kiedyś poprawiał z pogrubienia i półpauzy na T :) Janko Dyletant (dyskusja) 16:41, sty 25, 2015 (UTC)

*Teraz już dwoje użyszkodników... oO Janko Dyletant (dyskusja) 17:04, sty 25, 2015 (UTC)
Ależ mnie nie trzeba nawet zachęcać – wystarczyłoby poinformować. Jestem Dyletantem i nie umiem korzystać z IRC, wiem tylko tyle, ile wisi tu. Z chęcią pomogłabym zastępować szablon T pogrubieniem i półpauzą, zamiast marnować czas na czynność odwrotną. Pozdrawiam, Janko Dyletant (dyskusja) 17:42, sty 25, 2015 (UTC)


Hej, a może by administracja jednak dała jakieś ogłoszenie, zanim zaczną się wojny na rewerty? :) Janko Dyletant (dyskusja) 19:23, sty 26, 2015 (UTC)

No mam nadzieję, że teraz już wiedzą...
„kawał czasu temu” – no brawo. Ja przez ten kawał czasu marnowałam czas przeprawiając pogrubienia i półpauzy na szablon T, żeby teraz marnować czas na rewertowanie tych poprawek, nie mając pewności, czy za chwilę jakiś równie poinformowany użytkownik (uprzejmie przypominam, iż redakcja Nonsensopedii nie składa się z samych bałwanków) mi tego nie przeprawi z powrotem – toż to jakaś... marnacjocepcja. No naprawdę... odechciewa się robić cokolwiek. Janko Dyletant (dyskusja) 20:49, sty 26, 2015 (UTC)

Mkart

Twój niewolnik z rozpędu poprawia z "Ciężko" na "ciężko" na początku zdania, przy okazji usuwania "form grzecznościowych" :D Janko Dyletant (dyskusja) 21:25, lut 4, 2015 (UTC)

Pochylenie, a nie „cudzysłowy”

Masz rację, to wygląda źle. Zgodnie z wytycznymi, pochyliłam tłumaczenia tytułów. Jeśli ta część Kanciapy również jest nieaktualna, trzeba tę część artykułu przebudować, gdyż w tej formie jest niezrozumiała. Co autor miał na myśli pisząc o plemieniu w cudzysłowie? Chłopaki wywodzą się z niby-plemienia i zajmą się niby-proroctwem? Zapomniałeś o niby-podbijaniu JuEsEj :D Janko Dyletant (dyskusja) 03:10, lut 7, 2015 (UTC) PS. Anulowałam Twoją edycję, żeby nie straszyło. Janko Dyletant (dyskusja) 03:15, lut 7, 2015 (UTC)

Revertpage

Tutaj też coś nie wyszło. Na odwrót być winno :) Pozdrawiam, Janko Dyletant (dyskusja) 06:19, lut 7, 2015 (UTC)

Ircban

Czy mógłbyś być tak dobroduszny o wielki adminie i odbanować na kanale irc nonsensopedii. Michsar (dyskusja) 22:27, lut 24, 2015 (UTC)