Emo Martynka

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy polskiej blogerki. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
jEsteM zWariOowAna.! x33 .SzaLonA nA maXsa^^.!! z pOcZuCieM cHumOrU.! xDD..LubiAnA pRzez iNnyCh.!!x33
Emo Martynka o sobie
ZABIĆ POKEMOONAAAAA!!!
Przeciętny internauta o Emo Martynce
Młodzież – przyszłością narodu.
Hasło promujące
AjĆć.!.!
Emo Martynka o tym artykule
aLe sOosnA!
Emo Martynka interesuje się roślinnością

Emo Martynka (ur. 26 marca 1997, zm. 4 kwietnia 2010) – współczesna nastoletnia pisarka, poetka i blogerka; hybryda emo girl i pokemona. Jej ciekawe życie można śledzić na równie ciekawym (jak Moda na Sukces) blogu. Do czasu założenia bloga nikt o niej nie słyszał i nie przejmował się tym, że jej chomik nie jest dziewczynką, teraz zaś jej wpisy czyta masa ludzi, którzy chcą się dowartościować (na zasadzie Hej, są ludzie głupsi ode mnie).

Związek z Tomkiem (ToOmÓóŚśeEm)

Martynka mimo młodego wieku jest mężatką. 27 lutego streściła na swoim blogu przebieg ślubu z Tomkiem (impreza była wielka, jedno Piccolo i jedno Karmi dla 18 osób i chomika). Zagadką jest, kim właściwie może być Tomuś, ale podejrzewa się, że jest to emo boy, bądź też byt fikcyjny.

Para przeżyła jeden kryzys, podczas którego Martynka znalazła pocieszenie u Gerego, ale Tomuś wkrótce zlitował się nad nią i znowu byli razem.

Niestety, już 15 marca 2010 roku miał miejsce ich rozwód barwnie opisany na blogu Emo Martynki.

Wybrane cytaty

RaNoO pOosZłaM dOo sQL... x///. i ByŁa sOosNa... x///. ALe sOosNa... x///. w seNsie żE NudY.!. x///.

wienC mOożE wy mi pOowieCie cOo tOo teN peNdaRajW..? tOo chyBa jaKieŚ niE treNdi coŚ bOo niE sŁySzaŁAM o niM niGdy..

a taK wgL tOo z tyM pendAraJweM tOo mÓówiLiŚśCie żE moŻna na niM pRzeNoOśiĆć MuzyKem... a tOo niE praWna bOo sieM nA niM pŁyty cD niE mieSzCząą.. i spaDajĄ... x//. ALe sZaL... aLe sOosnA...x//.

nA AngLiSzU uCzyŁa naS taECheRka jaK sieM zAmaWia w ResTauRanT (reStauRaCji) eaT (jeDzieNie). aLe sZaL... x//. pRzeCierZ pOo cOo maM zaMaawiaĆc pOo AngiaLsKiemU..?.?.! sZaL... x//. pRzeCierZ uMieM mÓówiĆc pOo PoOLsKu i ChyBa wSzyScY uMiejOom wienC sieM zaWSze dOogaDam.. x//. sZaL..x//. sOosNa... x///.

oN sAy (poWiedZał) żE iN (w) hOmE (doMu) mA pLakaTy z pUdZianKiem.!.! [...] i sAy (poWieDaziAł) tHaT (żE) mi tOmorOow (juTrO) prZynieSie i giVe (dA).!.!.!.!

taK arOoPoOk z kOomCiÓów wyChOoDzi zE waM sieM pOodOoba mÓóJ utwÓór nA piaNinQ.!.! xdd. AjĆć.! x**. PytaŁaM sieM dziŚś PaNi AgNieSzKi jaK sieM naZwyWa.! i pOoWieDziaŁa żE „BiedrOoneCzKi sOoM w krOopECzki.!” xdd. cOoL naZwa.! niE wieCie ktOo tOo wyMyŚsLiŁ.?.? mOoŻe tOo jeSt tegOo SzOoPenA. xdd.

Talenty kulinarne

PisaŁoO żE TrzeBa dOodaĆ CukRu PudRu, aLe Nie wieDziaŁaM cOo ToO, a AntOoŚKa mÓówiŁa żE tOo taKi sprOoSzkOowaNy CuKier aLe Ja jeJ niE wiEżE bOo oNa sieM niE zNa nA gOotOowaNiu. Nie tOo cOo Ja(!) i a pOoteM AnToOŚka pOoweiDziaŁa żE tOo wyGLoOnDa jAk SLaT (sÓóL) nOo tOo sTwieRdziŁyŚsMy żE dOodaMy sOoLi bOo tOo w koŃCu wygLoOnDa TaK saMo. daŁaM ToOmÓóŚśoOwi jeDeN kaWaŁeK i zJadŁ trOocHeM a pOoteM pRzePoMniaŁ sOoBie żE zOostaWiŁ w dOomU wŁoOnCzoOne zELaZkOo i SzybkOo wyBiegŁ.(!!) aLe waŻne zE mU sMakOowaŁo .

Inteligencja

pOteM wriTneŁam GeRemU żE gO niE kOch. bO jesT stUpId.! i oN mi tEż wriTnoŁ żE jesTem gUpiA (alE to pRzeCieŻ nIeprAwda.!!!x/.)

Ciekawostki

  • Była metalem – słuchała złej Chylińskiej i Najtłisza.
  • Zaszła w ciążę z papierosem.
  • Ma kilka fanklubów i antyfanklubów na naszej-klasie, jest też bohaterką wielu łańcuszków na Śledziku.
  • Jej chomik cudem uniknął śmierci (miał być zjedzony) i zmienił płeć.
  • Martynka cierpi na przewlekłe bóle bliżej nieokreślonych miejsc (na końcu każdego zdania wstawia AjĆć.!.!)
  • Kocha się w Pudzianie (biedny Pudzian) a Pudzian w niej (przynajmniej ona tak sądzi). Są małżeństwem (o czym Pudzian nie ma bladego pojęcia).
  • Ma 15 lat i nie rozumie o co chodzi w „AnI z ZiElOnEgO pAgÓrKa”
  • Napisała bestseller „SeKrEt KlAuDiI”.
  • Nie istnieje. Naprawdę, autorki, piętnasto– i trzynastolatka przyznały się do tego w ostatnim wpisie. Normalni internauci odetchnęli z ulgą, ale pokemoniki jeszcze jęczą „oSHhóÓStkIiI!”.