Forum:Checkuser v2

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten wątek nie był edytowany od 384 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Ponieważ niektórzy mają urojenia, napisałem z prośbą zweryfikowania czy użytkownicy Risen911 i Der Musiker to jedna osoba. Nie musicie nic tu pisać, bo wasza dyskusja nic nie zmieni. Risen911.gifRisen911spam.gif 13:03, lip 29, 2011 (UTC)

Hello, I see no evidence in our IP data that either user is related. --daNASCAT(help forum | blog) 13:12, lip 29, 2011 (UTC)

Obawiam się, że pora to napisać, bo nikt inny tego nie napisze.

Paranoicy na Nonsie stanowią zdecydowaną większość, mamy to już z przeszłości, wszak każde z nas chciałoby wykryć pacynkę, nie, lepiej, całą konspirację. Liczy się na szczególne uprawnienia, szacunek i okrzyknięcie bohaterem. Słynna akcja Trojanina z nadaniem Rulonowi kategorii "Pacynki" bez najmniejszej konsultacji z CU to jedynie przykład, jawny przykład, bo takie rzeczy dzieją się na privach regularnie. Kto z nas nie był już uważany za pacynkę? A kto jest bez winy, niech rzuci kamieniem jako pierwszy. Hipokryzją byłoby powiedzenie, że nie podejrzewałam Dera o bycie pacynką. Tak, podejrzewałam - ale do cholery nie muszę od razu drzeć się na IRC'u na pierwszego lepszego użytkownika, że jest właścicielem Musikera! W dodatku, to nie jest pierwszy taki przypadek. Uprzejmie proszę - jako userka, jako członek społeczności, jako pacyfistka i jako człowiek - by takie rzeczy załatwiać z pomocą CU i z lepszymi, mocnymi argumentami. Mam nadzieję, że uzyskam stosowne do sytuacji poparcie innych, ponieważ wszelkiej maści podejrzenia zawsze są przykre dla podejrzewanych i wymagają potem długiego zdobywania zaufania na Nonsie. Tak, objawiam tutaj ludzką twarz. Następnym razem życzę, byście się nie raz, nie dwa, a i piętnaście puknęli w czoło i ugryźli w język, nim takie oskarżenia padną. Już lepiej jest pieprzyć farmazony o wielkich spiskach po privach, twierdząc, że jest się równie wielką i groźną opozycją, stojącą w obronie naszych idei, niż od razu z tym latać po kanale, obnosząc się ze swoimi dowodami. Jeśli kogoś moje słowa bolą, to niech nie patrzy. Paranoiczka Naczelna, której się w dupie poprzewracało i myśli, że coś znaczy, pacynka Yossariana, Szoferki i całej reszty.

Bardzo fajnie poprowadziliście nagonkę na Avery'ego. Niezwykle. Palnął głupstwo, ale to nie znaczy, że macie zaraz insynuować innym takie rzeczy. Szczególnie do ciebie to mówię, Risen - nie unoś się i nie wykorzystuj stanowiska do osobistej przewagi. Myślałem, że sam to wiesz, ale przypomnę znowu, że trudno nam o dobrych użytkowników. Jasnowidzko - wywołanie paranoi u nas to chyba jedyny sukces Naszych Przyjaciół. Za dużo mieliśmy tu skurwieli pod fałszywą skórą, więc tak też zaczęliśmy postrzegać rzeczywistość. W ten sposób dochodzi do niemiłych zgrzytów. Owszem, musimy uważać, ale także pamiętajmy, że tworzymy społeczność, a to czy jest ona zgrana będzie miało wpływ na Nonsensopedię. Następnym razem starajcie się zamiast kija, użyć innej retoryki, która jest odmienna od gnojenia drugiego użytkownika (piszę prewencyjnie), bo nie widzę nas w tej roli. [[Terrapodian]] Ni! 18:44, lip 29, 2011 (UTC)

Hm, dobra, przesadziłam właściwie. Co do Avery'ego. Głupstwo palnął nie jedno, a znacznie więcej. Nie dało się tego uniknąć po kilku gafach i zachowaniu w stylu Ptoszka. Zapomniałam dodać, że istotnie idzie tu o wspomnianych przez Ciebie, Terr, skurwieli, ale chociaż wypadałoby się postarać patrzeć na innych normalnie, a nie w sposób tak wypaczony, co? Prowadzenie nagonki to chyba też za duże słowa. Jasnowidzka 18:56, lip 29, 2011 (UTC)

Zgadzam się, że należałoby na innych patrzeć normalnie. Problem w tym, że wszystkim udziela się ta sama atmosfera i John zapewne powiedział na głos to, co wszyscy mamy w głowach (już nawet abstrahując, że często mówi podobne rzeczy na głos). Czy nagonka to duże słowo? Zobaczymy. Mam nadzieję, że faktycznie tutaj przesadziłem. [[Terrapodian]] Ni! 19:01, lip 29, 2011 (UTC)
Zgadzam się i z Terrem, i z Jasną, a John wie czego od niego chcę, co pokrywa się także i z Waszymi oczekiwaniami. Dzięki za cierpliwość. Risen911.gifRisen911spam.gif 13:10, lip 30, 2011 (UTC)