Frank Iero

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Frank „Frankie” Anthony Iero (ur. 31 października 1981 roku w Belleville) – gitarzysta i poboczny wokalista zespołu My Chemical Romance, łączącego style emo oraz screamo. Nieoficjalnie nazywany gejem, oficjalnie – osobnikiem odmiennie postrzegającym miłość.

Popularność

Znany z całowania się i obmacywania z Gerardem, przez co stał się idolem nastolatek od lat dwunastu, aż po wiek licealny. Wszystkie chętnie by się z nim przespały, co nie świadczy o nich najlepiej, zważywszy, że Frank wygląda jak kobieta (homoseksualizm), w dodatku dość młoda (pedofilia). Popularność zdobywa też poprzez sprzedawanie w internecie na swojej stronie ubioru z napisami między innymi „I am a sex”, „I sex your face”, itp. Maniakalnie lubi pieski.

Aktualnie Frank gra w Frank Iero i Cierpliowść, bo po co komu znajomość reszty zespołu i oryginalna nazwa, jeśli wokalistą jest Frank. Pierwsza wydana przez nich płyta to Stomachache, aczkolwiek wtedy nazywali się Frank Iero i Uroczytość. Powód zmiany nazwy jest nieznany. Ich druga płyta to Parachutes, na której okładce widnieje mały Frank.

Iero grał również w Pensej Prep i Ledermałf.

Crystal Clear app knotify.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny muzyki. Jeśli wytrzymasz 10 minut w słuchawkach – rozbuduj go.