Fred Durst

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Fred Durst
FCenzura2.svgK!
Durst na pytanie dziennikarza, gdzie się podziała jego czapka.
Kocham Limp Bizkit i cały ten zespół.
Fred o miłości do Limp Bizkit.

Fred Durst – amerykański wokalista rockowy, metalowy, deathmetalowy, blackmetalowy, whitemetalowy, brutalmetalowy, hardrockowyowy i dla uzupełnienia balladowy i raper. Lider zespołu Limp Bizkit. Charakteryzuje się wysoce nieodpowiednim słownictwem. Jako jedyny na świecie, zna 150 odmian słowa fuck. Cierpi na syndrom zaburzenia identyfikacji rasowej, przez co wydaje mu się, że jest czarny. Pomimo rzewnej nienawiści do całego świata, kocha Jezusa, który de facto w innym wcieleniu stworzył ten sam świat. Fred tego jednak nie jest w stanie zauważyć, ale to zrozumiałe biorąc pod uwagę poziom jego inteligencji. Nie używa firewalla i dzięki temu cały świat uraczony został zapisem jego kopulacji. Ostatnio postanowił zostać Rosjaninem po ostatniej nocy z Putinem, który zaoferował mu kwaterę na Krymie. Tam ma rzekomo kręcić filmy. Tak samo rzekomo jak miał nagrać wokale do nowego albumu Limp Bizkit, tylko, że... chyba coś nie pykło.

Biografia

Durst urodził się jako typowy przeciętniak się w typowej rodzinie przeciętniaków z Jacksonville. W szkole bity był przez Katechetów i białych murzynów, co powodowało stopniowy zanik jego zdolności poznawczych. Miał tam kiedyś nawet jakieś dziewczyny, ale to kurwy były. W wolnym czasie udawał, że umie jeździć na deskorolce. Ze względu na niezbyt pokojowe nastawienie do ludzi i ludzi do niego, szybko zakończył edukację i wcielił się do marynarki wojennej. Tam również dostawał manto od kolegów ze służby, a wieczorami robił za uniwersalną miarkę do urządzeń sanitarnych. Po odbyciu służby, zajął się profesjonalnym robieniem tatuaży, pomimo że nie miał o tym zbyt dużego pojęcia. Udało mu się jednak zrobić tatuaże członkom zespołu KoЯn. Gdy zobaczyli robotę Freda, szybko zrobiło im się go żal, i postanowili dać jego parę demek do producenta muzycznego Rossa Robinsona. Rossowi, pomimo że jest głuchy, bardzo spodobały się kawałki Dursta i pomógł mu w zrobieniu kariery.

Kariera

Fred Durst uważany jest za jednego z najbardziej ekscentrycznych wokalistów w historii muzyki. Jest rekordzistą w użyciu słowa fuck w jednej piosence (60 razy, Douchebag). Teksty, które pisze w domowym zaciszu, stanowią esencję jego ciężkiego życia oraz wszystkich traumatycznych przeżyć z młodości. Traktują one o złych kobietach w jego życiu, o niższości wszystkich, którzy nie są Fredem Durstem, czasem o zjebanych ludziach i wkurwieniu, a jeszcze kiedy indziej o wkurwieniu i zjebanych ludziach. Od święta teksty nabierają pozytywnego wydźwięku, ale nikt tych kawałków nie chce potem słuchać. Miał 40 kochanek, 30 dzieci, 120 samochodów i 15 mieszkań. Obecnie kawaler. W wolnych chwilach zajmuje się reżyserką. Największym sukcesem jego pierwszego filmu, jest to, że udało mu się go nakręcić. Na obecną chwilę, planuje powrót na scenę w wielkim stylu. Problem w tym, że to samo mówi od 4 lat.

Naśladowcy

Gwałtowna kariera Freda spowodowała nagły wysyp plagi białych murzynów. Są to zazwyczaj pochodzące z bogatych rodzin bezużyteczne osoby w wieku od 8 do 20 lat. W celu ochrony szyi przed rakiem skóry noszą odwrócone czapki z daszkiem. Nie kryją swojego zamiłowania do łańcuchów z pozłacanego alumanium. Musi też być im stale ciepło, ponieważ noszą bezrękawowe podkoszulki do gry w kosza. Obowiązkowe są też białe buty a'la rutkoszczaki i spodnie z rezerwacją przestrzeni na nagłe potrzeby fizjologiczne. Ich ulubionym zajęciem jest małpowanie wszystkiego co możliwe ze swojego biało-czarnego idola, a co za tym idzie robienie sobie siary gdziekolwiek się pojawią. Podsumowując, jedna z najniższych klas społecznych.

Zobacz też